Counter Strike wrócił na dobre ze swoimi turniejami. Podczas ostatniej, wakacyjnej przerwy co prawda poszczególne formacje grały jakieś rozgrywki, ale raczej były to ekipy z tej niższej półki, zdecydowanie słabsze od TOP 20 świata. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej spotkaniu OG z Complexity. Druga z tych ekip przed przerwą grała naprawdę przyjemnego CS-a i liczę, że tym razem to potwierdzi znowu. Tym bardziej że OG ma problemy z ułożeniem gry.

STS 280 PLN

Complexity – OG

Środa, 12.08.20 – 16:00

Mecz OG z Complexity zapowiada się bardzo emocjonująco. Obydwie formacje przez ostatni miesiąc odpoczywały, ale OG było w nieco gorszej sytuacji. Ich zawodnik, Mateusz “mantuu” Wilczewski, musiał mieć pauzę od gry, gdyż miał kontuzje. Odbiło się to też na jego pierwszym występie po powrocie, gdzie zanotował 59 eliminacji i był to trzeci wynik w drużynie. Co prawda jego drużynie udało się wygrać z Spirit 2:1, ale nie było to mocno przekonujące zwycięstwo. Drużyna Polaka na ostatniej mapie musiała się dość męczyć i zwyciężyła 16:12, ale nie brakowało dużo, żeby to spotkanie się inaczej potoczyło. 

Z kolei Complexity po powrocie zmierzyło się z forZe. Europejska formacja wypadła w tym spotkaniu trochę lepiej niż OG w swoim, ale wiadomo, że mecz meczowi nierówny. Niewiele jednak brakło, że pierwszy mecz Complexity po przerwie zakończył się już 2:0 na korzyść Comp. Wyróżnić z tego starcia należy na pewno Owena “oBo” Schlattera, który wyeliminował rywali aż 77 razy, tym samym notując najlepszy wynik w ekipie. Wydaje się, że w dzisiejszym meczu z OG, to właśnie oBo, a także Benjamin “blameF” Bremer będą najważniejszymi punktami swojego zespołu. 

To, że Complexity jest faworytem, nie trzeba chyba nikomu mówić. Dziewiąta siła na świecie ma więcej argumentów po swojej stronie. Po przerwie wakacyjnej wyglądała lepiej niż OG, przed nią również spisywała się dobrze. Do tego dochodzi fakt, że w przypadku map poolu ten korzystniej wygląda dla graczy Comp. Warto również wspomnieć, iż sami zawodnicy w zespole oBo oraz blameF’a prezentują się lepiej indywidualnie. W przypadku OG widać momentami, że mantuu nie odzyskał jeszcze dawnej formy, gdy był jednym z najpewniejszych punktów w zespole.

Zagranie na esport

W meczu prawdopodobnie nie zobaczymy Overpassa, gdyż tego banuje Complexity, a także Vertigo często wykluczane przez OG. Pozostałe mapy rozkładają się mniej więcej po równo, jeżeli chodzi o procent zwycięstw na nich. W tym starciu bardzo ważna będzie pierwsza arena, gdyż zapewni większy komfort psychiczny. Myślę, że Complexity mocno wejdzie w to starcie i nie pozwoli OG się rozkręcić, co może być największym zagrożeniem dla ekipy Schlattera. Warto również pamiętać, że Comp często najsilniejsze jest właśnie na pierwszych arenach. Bukmacherzy oferują ciekawe kursy na to starcie, jednak nie wszysyc mają linie na zwycięzcę na danej mapie z handicapem.

Fajną propozycję wystawiło STS, gdzie możemy obstawić zwycięzcę danej mapy z handicapem rundowym -3.5. Nie jest to wysoka linia, a żeby kupon wszedł, Complexity musiałoby wygrać maksymalnie 16:12. Patrząc na formę obydwóch zespołów, jest to bardzo prawdopodobne, a kurs na to wynosi aż 2.33. Z kolei jeżeli myślicie nad obstawieniem zwycięzcy, to kurs na Comp wynosi 1.60, a w przypadku OG jest to 2.35. Będąc szczerym, nie rozumiem, dlaczego można tak dużo zgarnąć ze zwycięstwa tej ekipy. 

Za obstawienie 100 złotych możecie zgarnąć ponad 205 złotych. Warto też pamiętać o ofercie bez ryzyka w STS z kodem ZAGRANIE, dzięki któremu dostaniecie możliwość obstawienia bez ryzyka do 280 złotych. Brzmi dobrze i warto się nad tym zastanowić w takich meczach, jak ten.  

Moja propozycja: Complexity wygra na pierwszej mapie z handicapem -3.5

Kurs: 2.33

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon STS Complexity OG

Zaloguj się aby dodawać komentarze