Aktualne mistrzostwa świata w League of Legends zaskakują chyba wiele osób. Przed startem rozgrywek chyba mało kto się spodziewał, że LGD Gaming oraz MAD Lions o awans do kolejnego etapu będą musiały się bić rundzie eliminacyjnej. Na jutro do kuponu wybrałem dwa zdarzenia, jedno ze spotkania LGD, a drugie z meczu Lwów. Zarówno na MAD Lions, jak i LGD leży ogromna presja i to właśnie jest czynnik, które je łączy. W końcu porażka w przypadku jakiejkolwiek z tych ekip oznaczać będzie totalny blamaż. 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LGD Gaming – Rainbow7

Wtorek, 29.09.20 – 08:00

Jutrzejszą rywalizację rozpocznie mecz Rainbow7 z LGD Gaming. Faworytem niewątpliwie jest drużyna z Chin, która przed startem Worldsów była stawiana w roli faworyta do wyjścia z fazy grupowej, a tymczasem nie radzi sobie nawet w play-inach, gdzie zaczynają te teoretycznie najsłabsze drużyny i dwie najgorsze z najlepszych regionów (EU i Chiny). LGD Gaming miało trochę szczęścia i grupę B zakończyło na czwartym miejscu, dzięki czemu może próbować swoich sił w starciu BO5 z Rainbow7. Za nim przejdziemy do analizy R7, to sprawdźmy, jak gra LGD. Fani Chin z pewnością woleliby, żeby przemilczeć akapit o formie tej drużyny i nie pogrążać jej jeszcze bardziej, niż ona sama to robi. Turniej LGD zaczęło od porażki z PSG Talon. Kibice mogli przyjąć to jako wypadek przy pracy i dalej miało być z górki.

No właśnie, miało być, bo nie było ani trochę. Tragiczne występy w rywalizacji z Rainbow7 i Unicorns of Love oraz szczęśliwa wygrana z V3 sprawiły, że ekipa Penauta była w bardzo trudnej sytuacji. Uratowało ją dopiero wczorajsze, drugie zwycięstwo nad V3, jednak każdy inny wynik byłby totalnym blamażem. Teraz przed LGD trudne zadanie. Jest ono o tyle ciężkie, że drużyna z Chin ani trochę nie przekonuje swoją postawą, że należy jej się zwycięstwo w meczu z Rainbow7, a co dopiero awans do fazy grupowej. Dla dobra widowiska zdecydowanie lepiej by było, gdyby LGD odpadło już teraz. Tym bardziej że ich gra indywidualna leży po całości, nie potrafią dobrze przesuwać się po mapie i naciskać na ważne obiekty w odpowiednich momentach, a drafty również nie są najwyższej klasy.

W zasadzie to chroni ich jeszcze doświadczenie, ale samym tym trudno cokolwiek wygrać.  Dla porównania Rainbow7 to drużyna, która w fazie play-in zaskoczyła wiele osób, tylko że w przeciwieństwie do LGD zrobiła to w pozytywny sposób. Formacja z regionu latynoskiego w grupie zajęła trzecie miejsce z wynikiem 2:2. Co prawda turniej zaczęła od porażki z PSG Talon i V3, ale później ograła LGD i dość niespodziewanie Unicorns of Love. Mówię o niespodziance z tego względu, że UoL było stawiane w roli faworyta, a jednak nie poradziło sobie z rywalami. W jutrzejszym meczu zmierzą się więc dwa zespoły, które obecnie prezentują podobny poziom.  Zapowiada się więc bardzo emocjonujące starcie już od samego początku, a to sprzyja wielu eliminacjom. Dlatego z oferty STS postanowiłem wybrać over eliminacji, gdzie na to, że padnie więcej niż 26.5 killi na pierwszej mapie kurs wynosi 1.80, co jest już dość dobrą ofertą i warto się jej bliżej przyjrzeć. Tym bardziej że nie gramy jej solo, tylko w kuponie AKO. 

Moja propozycja: więcej niż 26.5 eliminacji na 1 mapie

Kurs: 1.80

Zagranie na esport

Papara SupperMassive – MAD Lions

Wtorek, 29.09.20 – 12:00

W drugim meczu tego dnia zmierzą się ze sobą zawodnicy MAD Lions oraz Papara SupperMassive. Faworytem wydają się być zawodnicy z Europy, jednak Lwy w tym turnieju nie zachwycają. Mówiąc szczerze, to zawodzą po całości. Z kolei gracze z Turcji wcale nie przyjechali tutaj zbierać oklep od reszty rywali. Prezentują się w całych rozgrywkach dość dobrze, chociaż zdarzyły im się już wpadki. Zacznijmy jednak od analizy “Lwów z Madrytu”. Czwarta siła Starego Kontynentu fazę play-in zaczęła co prawda od wygranej z INTZ, ale nie zrobiła tego w zbyt przekonującym stylu, a dalej było już tylko gorzej.

W kolejnym spotkaniu przegrała z Team Liquid, a dzień później uległa SupperMassive. W czwartym dniu przegrała również na Legacy, więc w meczu o życie musiała rywalizować ponownie z INTZ. Znowu Lwom udało się wygrać i dzięki temu jutro będą mogli zmierzyć się z SupperMassive. Turecka drużyna ten turniej zaczęła od wygranej z INTZ i MAD Lions, a później przegrała na Team Liquid i Legacy. Wyglądała trochę lepiej niż jej jutrzejsi przeciwnicy, ale dalej nie jest to styl, który może przekonywać kibiców.

Uważam, że na pierwszej mapie ani jedna, ani druga formacja nie rzucą się od razu do ataku i spokojnie wyczekają rywali. Jednak na drugiej mapie może dojść już do wymiany ciosów, gdyż spotkanie jest w formacie BO5 i druga porażka jedną ze stron doprowadzi do ściany. STS wystawiło co prawda wysoką linię na over eliminacji, jednak i tak uważam, że jest na to spora szansa. Kurs na to, że będzie więcej niż 28 fragów, wynosi 1.88 i właśnie go dodaje jako drugi do kuponu. 

Moja propozycja: więcej niż 28.5 eliminacji na 2 mapie

Kurs: 1.88

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS kupon Lol Worlds 2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze