Clout MMA 5: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja

Zbigniew Bartman podczas ważenia

Gdzie oglądać Clout MMA 5? Wielu kibiców freak-fightów z niecierpliwością czeka na sobotnią galę Clout MMA 5, która to zapowiada się wybornie. Jeżeli także Ty chciałbyś obejrzeć na żywo najbliższy event i pojedynki, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie szczegóły i informacje o streamach online i PPV. Zapraszam zatem do zapoznania się z tematem.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Gdzie oglądać Clout MMA 5?

Najbliższa gala Clout MMA 5 zapowiada się doskonale i istnieje realna szansa, że podczas niej padnie rekord sprzedaży PPV! Wszystko to za sprawą znakomicie wyglądającej karty walk, ale i ilości pojedynków, których w sumie będzie 13. Akurat w ten weekend Clout MMA nie będzie miało wielkiej konkurencji, bo na horyzoncie nie ma innych gal freak-fightowych. A zatem, gdzie oglądać Clout MMA 5 na żywo i w jakiej formie? Powiedzmy sobie o szczegółach transmisji w TV i streamów online!

Clout MMA 5 w TV?

Przechodzę do tematu Clout MMA 5 w TV. Wielu kibiców sportów walki lubi oglądać swoje ulubione walki na dużym ekranie, czy też w telewizji, jednak w przypadku freak-fightów takie możliwości są mocno ograniczone. Szalenie rzadko gale takie jak Clout MMA, czy FAME MMA pokazywane są na żywo w TV i także w przypadku sobotniego wydarzenia, tego rodzaju opcji nie znajdziemy. Mówimy tu jednak o dość kontrowersyjnym wydarzeniu, którego nie pokaże żadna stacja telewizyjna.

Baner na Clout MMA 5

Data, miejsce i godzina CLOUT MMA 5

Odpowiedzmy sobie na ważne pytania odnośnie terminu i miejsca organizacji najbliższej gali Clout MMA 5. Tym razem zdarzenie odbędzie się w Katowicach, a mianowicie w słynnej hali Spodek. Jeżeli chodzi o termin Clout MMA 5, to gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 7. czerwca 2024 roku. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00 naszego czasu, a całość najpewniej potrwa do około 24:00.

CLOUT MMA 5 PPV

Przechodzę teraz do tematu PPV Clout MMA 5, ponieważ to w takiej formie będzie można zakupić dostęp do sobotniej gali i obejrzeć ją na żywo w legalny sposób! Na oficjalnej stronie Clout MMA należy założyć swoje konto lub zalogować się na istniejące, a następnie zakupić dostęp do wydarzenia w formie PPV. Przy okazji ostatnich gal tej organizacji również mieliśmy do czynienia z tego rodzaju transmisjami i zdały one egzamin, a streamy online ostatnio działały już płynnie i bez zakłóceń!

Gdzie kupić PPV na Clout MMA 5?

Jak już wspomniałem przed momentem, gala Clout MMA 5 będzie dostępna w legalny i bezpieczny sposób poprzez zakup PPV! Oficjalny dostęp do oglądania gali znajdziemy na oficjalnej stronie organizacji, czyli na cloutmma.tv! Dopowiem jeszcze, że na żadnej innej stronie internetowej nie będziemy w stanie zakupić dostępu do sobotnich pojedynków.

Cena PPV na Clout MMA 5

Skoro wiemy już gdzie i w jaki sposób kupić PPV na Clout MMA 5, to powiedzmy sobie jeszcze o cenie dostępnych pakietów. Będziemy mieli tu dwie opcje, podobnie jak miało to miejsce przy okazji poprzednich gal spod szyldu Clout MMA. Tańszy pakiet został wyceniony na 39.99 PLN i w tej cenie obejrzymy galę w jakości 720p. Dopłacając natomiast 5 PLN zyskamy stream online w jakości HD, a także kamerę z klatki, oraz możliwość zobaczenia powtórki przez tydzień od zakończenia gali!

Clout MMA 5 transmisja TV

O transmisji w TV już co nie co pisałem, jednak powtórzę najważniejszą i kluczową informację dotyczącą tego zagadnienia. Clout MMA 5 nie będzie dostępne do obejrzenia w formie transmisji w TV. Szalenie rzadko gale freak-fightowe pokazywane są w telewizji i tym razem takiej alternatywy zabraknie. Jeżeli jesteście zainteresowani obstawieniem sobotnich pojedynków, to polecam zerknąć na nasze typy na Clout MMA 5!

Clout MMA 5 za darmo online

Oczywiście nikt nie lubi płacić za oglądanie meczów piłkarskich, czy gal MMA. W przypadku freak-fightowych pojedynków nie znajdziemy jednak nigdzie legalnych streamów online. Organizacja musi przecież z czegoś zarabiać i opłacać szalenie popularnych zawodników. Jeżeli zatem znajdziecie gdzieś w Internecie darmowy stream online, to musicie mieć świadomość, że najpewniej nie jest to bezpieczna opcja i rychło zostanie zgłoszona przez organizację Clout MMA. Mam nadzieję, że wiecie już wszystko o oglądaniu sobotniej gali, a zatem dziękuję za uwagę i życzę masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze