Clout MMA 5: gdzie obstawiać? Co warto obstawiać na Clout MMA?

Denis Załęcki podczas konferencji Clout MMA

Gdzie obstawiać Clout MMA 5? Już w najbliższą sobotę dojdzie do znakomicie zapowiadającej się gali Clout MMA, która ma realną szansę pobić rekordową sprzedaż organizacji! Zainteresowanie jest ogromne, a na karcie walk znajdzie się wiele ciekawych pojedynków. W tym tekście przeczytacie o tym, gdzie i co obstawiać na Clout MMA 5. Zainteresowanych tego rodzaju tematyką zapraszam więc do lektury.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Clout MMA 5 gdzie obstawiać?

Gala Clout MMA zbliża się wielkimi krokami i wiele wskazuje na to, że dostarczy ona mnóstwo emocji kibicom i widzom! Wydaje się również, że podczas piątej odsłony Clout MMA paść może rekord sprzedażowy, a to z uwagi na szalenie interesującą kartę walk i wielu znanych zawodników, którzy mają podczas niej wystąpić. Podobnie jak przy okazji poprzednich gal tej organizacji, tak i Clout MMA 5 będzie dostępna do obstawienia tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Będzie nim Fortuna, która już teraz ma w ofercie zakłady na absolutnie wszystkie pojedynki. Jeżeli zastanawialiście się zatem, gdzie obstawiać Clout MMA 5, to legalne zakłady znajdziecie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna!

Clout MMA 5 w Fortunie

Clout MMA od samego początku istnienia ściśle współpracuje z bukmacherem Fortuna i ten stan rzeczy nie zmienił się przy okazji gali Clout MMA 5. Organizacje freak-fightowe bardzo często mają podpisane umowy tylko z jednym konkretnym bukmacherem, a co za tym idzie, konkretne pojedynki da się obstawić tylko u jednego operatora. Podobnie jest w przypadku Clout MMA, który współpracuje z Fortuną. Ten bukmacher słynie z ciekawej oferty powitalnej, szybkich wpłat i wypłat, ale również szerokiej ilości zakładów i zdarzeń  . Podobnie jest w przypadku sobotniej gali Clout MMA 5!

Baner na Clout MMA 5

Co obstawiać na Clout MMA 5?

Skoro temat tego, gdzie obstawiać Clout MMA 5 mamy za sobą, to przejdźmy do tego, co właściwie opłaca się obstawić na sobotnią galę. Pojedynków na karcie walk ma być łącznie 13 i wiele z nich zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Na naszej stronie znajdziecie z resztą osobny artykuł, w którym poznacie wszystkie najciekawsze typy na Clout MMA 5. Ja w tym miejscu zaproponuję natomiast dość ryzykowny, aczkolwiek w mojej opinii opłacalny zakład na zwycięstwo Szalonego Reportera. Pomimo iż nie grzeszy on wybitnymi umiejętnościami i na karku ma blisko 50 lat, to zmierzy się z Jakubem Rzeźniczakiem, czyli absolutnym debiutantem. Szalony będzie miał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych, oraz doświadczenia i sądzę, że absolutnie nie stoi na straconej pozycji! Jeżeli nie wiecie więc, co obstawiać na Clout MMA 5, to zakład na wygraną Szalonego Reportera może okazać się ciekawą opcją!

Szalony Reporter wygra
Kurs: 3.09
Zagraj!

Oferta na Clout MMA 5

Bukmacher Fortuna nie tylko przy okazji gal Clout MMA wystawia całą masę ciekawych zakładów i zdarzeń do obstawiania! W jego ofercie na Clout MMA znajdziemy absolutnie wszystkie pojedynki z karty walk i przypomnę, że żaden inny legalny operator w Polsce nie umożliwi Wam obstawienia kuponu na sobotnią galę. Sam repertuar zakładów również jest spory i nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zwycięzców danych starć, chociaż takowe zakłady najpewniej będą najbardziej popularne. Poniżej znajdziecie więcej informacji o rodzajach zakładów na Clout MMA 5.

Rodzaje zakładów na Clout MMA 5

Walki MMA generują spore zainteresowanie również wśród osób lubiących bukmacherkę. Z tego powodu legalni operatorzy – w tym Fortuna – nie ograniczają się jedynie do zakładów na zwycięzcę pojedynku. Jeżeli chcecie obstawić swój kupon na Clout MMA 5 u bukmachera Fortuna, to ten proponuje następujące rodzaje zakładów do obstawienia:

  • zakłady na zwycięzcę walki
  • zakłady na zakończenie w konkretnej rundzie
  • zakłady na ilość rozpoczętych rund (over/under)
  • zakłady na sposób rozstrzygnięcia walki
  • zakłady łączone

Jak więc widzicie, w ofercie zakładów Fortuny na Clout MMA znajdziemy różne zdarzenia, a kupony mogą oczywiście składać się z innych rodzajów zakładów. Zwykle na konkretne pojedynki Clout MMA 5 znajdziemy po kilkanaście różnych zdarzeń, zatem warto nie ograniczać się do tych najbardziej podstawowych i szukać w ofercie atrakcyjnych mnożników!

Obstawianie Clout MMA 5

Mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście najważniejsze informacje i fakty na temat obstawiania Clout MMA 5. Przypomnę, że zakłady na galę dostępne będą tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna i nigdzie indziej swojego kuponu nie obstawicie. W Fortunie znajdziecie z resztą ofertę zdarzeń na absolutnie wszystkie walki i w większości przypadków będziecie w stanie wrzucić na kupon jedno z kilkunastu dostępnych zakładów. Na koniec jeszcze raz polecę skorzystanie z naszego kodu promocyjnego, który da Wam 20 PLN w formie darmowego zakładu. Powodzenia i udanego typowania Clout MMA 5!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze