Clout MMA 3: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i darmowy zakład 20 PLN!

Sławomir Peszko podczas gali Clout MMA 1

Clout MMA 3: kod promocyjny na galę. Kibice freak-fightów mogą szykować popcorn na najbliższy piątek, kiedy to odbędzie się trzecia edycja gali Clout MMA. Tym razem na karcie walk zobaczymy jeszcze więcej interesujących i znanych zawodników, a starcia te na pewno warto będzie obstawić! Poniżej znajdziecie dedykowany kod promocyjny, bonusy i freebet od Fortuny na wspomnianą galę Clout MMA 3. Sprawdźcie zatem wszystkie szczegóły.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Kod promocyjny na Clout MMA 3

Clout MMA, a zatem organizacja, której twarzami są Sławomir Peszko i Lexy, organizuje kolejną odsłonę swojej gali. Trzecia edycja gali Clout MMA zapowiada się wybornie i na karcie walk znajdziemy parę naprawdę interesujących pojedynków. Typerzy, jak i kibice freak-fightów na pewno zechcą obstawić całe wydarzenie. Nasze typy na Clout MMA 3 zostały już przygotowane, więc jeśli chcecie zainspirować się naszymi propozycjami, polecam sprawdzić powyższy artykuł. Ja przechodzę natomiast do kodu promocyjnego, z wykorzystaniem którego możecie zagrać swoje kupony.

Clout MMA 3 to gala, którą obstawimy tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, ofertę zakładów bukmacherskich na wszystkie walki posiada bukmacher Fortuna. To właśnie u niego możecie wykorzystać nasz kod promocyjny ZAGRANIE, który zapewni Wam atrakcyjny bonus na start! Swój kupon na pewno lepiej obstawić za otrzymany darmowy zakład, aniżeli za swoje środki. A nasz kod promocyjny na Clout MMA 3 gwarantuje właśnie freebet w wysokości 20 PLN, za który zagrać możecie swoje zakłady na piątkowe pojedynki!

Kod Fortuny na Clout MMA 3

Jak już zdążyłem wspomnieć, nie wszyscy bukmacherzy posiadają kursy i zakłady na Clout MMA 3. Jest to związane z tym, że organizacja współpracuje z Fortuną i tylko u niej będzie można obstawić kupony na piątkowe pojedynki! Oczywiście wpierw należy zarejestrować swoje konto, co jest bardzo szybkim i łatwym procesem. Właśnie podczas zakładania konta należy użyć kodu promocyjnego ZAGRANIE, by cieszyć się pakietem powitalnym, w którym znajdziecie darmowy zakład w wysokości 20 PLN!

Clout MMA 3, bonusy VIP

Jakie konkretnie bonusy otrzymać możecie od Fortuny przy okazji gali Clout MMA 3? Przede wszystkim należy powiedzieć, że bukmacher ten należy do firm ze zdecydowanie najciekawszą ofertą i również wszystkie walki Clout MMA 3 obstawicie tylko tam. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantuje kilka korzyści na start, a tą główną jest darmowy zakład w wysokości 20 PLN! Wspomniany freebet otrzymacie w postaci punktów lojalnościowych i bez żadnych przeszkód obstawicie za niego swoje typy na Clout MMA 3. A wiadomo przecież, że lepiej zagrać kupon za darmowy zakład, aniżeli własne środki!

Baner pod Clout MMA 3

Clout MMA 3 – freebet od Fortuny

Jak już wspomniałem, w bonusach bukmacherskich od Fortuny, najciekawszy jest freebet 20 PLN, który to otrzymacie za użycie naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE i dokończenie rejestracji u wspomnianego bukmachera. Darmowy zakład w wysokości 20 PLN może posłużyć Wam do obstawienia dowolnego kuponu na Clout MMA 3. Z pewnością jest to ciekawa opcja powitalna, a poniżej znajdziecie dokładną instrukcję odnoszącą się do otrzymania wspomnianego freebetu:

  1. Rozpocznij rejestrację w Fortunie klikając tutaj.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Potwierdź swoją rejestrację konta.
  4. Zaakceptuj bonus w postaci darmowego zakładu 20 PLN.
  5. Postaw swój kupon na Clout MMA za otrzymany freebet!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze