Clout MMA 3: karta walk. Zawodnicy, walki, kto walczy?

karta walk clout mma

Clout MMA 3: karta walk. Już w najbliższy piątek czeka nas kolejna ciekawa gala freak-fightowa. Tym razem mowa o 3. edycji Clout MMA, na której zobaczymy wiele znanych i lubianych postaci, w tym masę byłych profesjonalnych sportowców. Jak wygląda cała karta walk tego wydarzenia i które walki zapowiadają się najciekawiej? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Clout MMA 3 – karta walk

Już w najbliższy piątek odbędzie się trzecia edycja gali Clout MMA 3 i zaryzykowałbym stwierdzenie, że zapowiada się ona ciekawiej, aniżeli dwie poprzednie odsłony! Organizacja, której twarzami są Sławomir Peszko i Lexy zadbała o dobór ciekawych pojedynków, a na karcie walk znajdziemy dobrze znanych zawodników, jak i stosunkowo nowe postaci! W sumie kibiców czeka aż 10 pojedynków, a sama gala rozpocząć ma się 29. grudnia 2023 roku o godzinie 20:00. Sprawdźcie koniecznie nasze predykcje i typy na Clout MMA 3, a ja poniżej przedstawiam pełną kartę walk najbliższej gali:

 • Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak
 • Marcin “Cesarz” Najman vs Adrian Cios
 • Denis Labryga vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń
 • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń
 • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak
 • Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
 • Grzegorz “Szuli” Szulakowski vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski
 • Marianna Schreiber vs Monika “Najlepsza Dziennikarka” Laskowska
 • Mariusz Siwy vs Wasyl “Vasyl” Hałycz
 • Fabian Baner i Alan Stępień vs Mateusz Szczypior i Krystian Bajor (walka 2vs2)

Najciekawsze walki na Clout MMA 3

Sprawdźcie koniecznie najlepsze bonusy bukmacherskie, a ja przechodzę do najlepiej zapowiadających się pojedynków na Clout MMA 3. Oczywiście temat najciekawszych walk na Clout MMA 3 to kwestia subiektywna i każdy kibic będzie czekał na inne starcia. Niemniej jednak nie można przejść obojętnie obok walk takich jak to Denisa Załęckiego z “Wielkim Bu”, czy Marcina Najmana z Adrianem Ciosem. Oczywiście pojedynek wieczoru, a więc starcie Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem również zapowiada się kapitalnie. Ogólnie wydaje się, że większość zawodników jest bardzo dobrze znanych, a co za tym idzie, zdecydowana większość pojedynków zapowiada się naprawdę interesująco! W tym miejscu dodam, że wszystkie walki Clout MMA 3 obstawicie z naszym kodem promocyjnym Fortuny.

Zawodnicy Clout MMA 3

Wizja organizacji Clout MMA jest kontynuowana i sporą część zawodników na karcie walk stanowią postaci znane ze świata sportu. Wielu byłych profesjonalnych sportowców wejdzie do oktagonu i będzie mogło sprawdzić się w sportach walki! Oczywiście nie zabraknie również zawodników kojarzonych głównie ze świata Internetu. Wydaje się, że absolutnie każdy kibic freak-fightów na karcie walk Clout MMA 3 znajdzie coś dla siebie. Ja na koniec polecam sprawdzić nasze redakcyjne typy na MMA i życzę już jak największych emocji podczas Clout MMA 3!

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze