Clout MMA 3: gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Marcin Najman podczas ważenia przed Clout MMA

Gdzie oglądać Clout MMA 3? Już w najbliższy piątek dojdzie do trzeciej edycji gali Clout MMA, na której to kibice będą mogli obejrzeć wiele ciekawych pojedynków! Cały event zapowiada się naprawdę interesująco, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć Clout MMA 3 na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia wszystkich szczegółów.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Gdzie oglądać Clout MMA 3?

Na starcie kilka najważniejszych informacji o samej gali Clout MMA 3. Zaplanowana ona została na najbliższy piątek, a na karcie walk znalazło się w sumie aż 10 pojedynków, a do klatki wejdą takie postaci jak Marcin Najman, Tomasz Hajto, czy Denis Załęcki! Na pewno warto będzie więc poświęcić sobotni wieczór, by obejrzeć Clout MMA 3 na żywo. A transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie tylko i wyłącznie w Internecie, na oficjalnej stronie organizacji. Mówimy tu o streamie online, który będzie można zakupić w systemie PPV – podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych gal freak-fightowych!

Data, miejsce i godzina Clout MMA 3

Warto dopowiedzieć, kiedy i gdzie odbędzie się gala Clout MMA 3. Termin tego wydarzenia to najbliższy piątek, a zatem 29. grudnia 2023 roku i godzina 20:00. Oczywiście emocje rozpoczną się od nieco mniej wyczekiwanych pojedynków, a im późniejsza pora, tym większe wrażenia i bardziej znani zawodnicy! Cała gala tym razem będzie miała miejsce w Warszawie, a dokładniej w Studio Polsat 1600. Teraz natomiast przejdźmy do szczegółów PPV, bo w takiej formie będzie można obejrzeć wszystkie pojedynki Clout MMA 3 na żywo!

Clout MMA 3 PPV

Jak zostało już wyżej napisane, galę Clout MMA 3 będzie można obejrzeć w formie streamu online w systemie PPV. W większości przypadków gal freak-fightowych mamy do czynienia właśnie z możliwością zakupu dostępu w systemie PPV. Akurat galę Clout MMA 3 obejrzymy w takiej formie na stronie cloutmma.tv, a więc na oficjalnej witrynie internetowej organizacji Clout. Na marginesie, zerknijcie koniecznie na wszystkie nasze typy na Clout MMA 3!

Gdzie kupić PPV na Clout MMA 3?

Wspomniałem już przed momentem, że PPV na Clout MMA 3 będzie można kupić na oficjalnej stronie organizacji, a zatem na cloutmma.tv. Niestety w Internecie roi się od oszustów i podejrzanych stron, dlatego warto podkreślić, że najbliższą galę zakupimy i obejrzymy tylko i wyłącznie na wymienionej wyżej stronie cloutmmatv.

Ile kosztuje PPV na Clout MMA 3?

Skoro znacie już szczegóły streamu online, który dostępny będzie w systemie PPV, to warto powiedzieć o cenie takiej usługi. Podobnie jak w przypadku większości gal freak-fightowych, tak i Clout MMA zaproponowało widzom 2 dostępne pakiety. Pierwszy z nich oferuje podstawową jakość obrazu, a więc 720p i możliwość ponownego obejrzenia gali przez 48 godzin. Jego cena wynosi 34.99 PLN. Dorzucając 5 PLN możemy natomiast liczyć na obraz w jakości HD, oraz dostęp do powtórki przez tydzień po zakończeniu wydarzenia! A na powyższe pakiety możecie zarobić obstawiając nasze typy dnia!

Clout MMA 3 transmisja na żywo

Podsumowując więc powoli cały artykuł, dostęp do transmisji na żywo z gali Clout MMA 3 znajdziemy tylko i wyłącznie na stronie organizacji, a więc cloutmma.tv. Na niej należy zarejestrować swoje konto i wybrać jedną z dwóch proponowanych opcji PPV. Dostęp do transmisji będzie w dość standardowej cenie, a więc będziemy musieli zapłacić za nią 34.99 PLN lub 39.99 PLN. Nie jest to wygórowana wartość zważywszy na ilość i jakość pojedynków, jakie na gali zobaczymy!

Clout MMA 3 w TV i online

Gale freak-fightowe na ogół nie są pokazywane w TV i podobnie będzie w przypadku Clout MMA 3. Dostępny będzie tylko i wyłącznie stream online, który znajdziemy w Internecie. W telewizji gali nie zobaczymy, jednak zawsze możemy wykorzystać kabel HDMI i np. podłączyć laptopa do telewizora, by oglądać Clout MMA 3 na większym ekranie. Na sam koniec przypominam o naszym kodzie promocyjnym Fortuna, z którym otrzymacie 20 PLN za darmo i obstawicie całe wydarzenie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze