W sobotę w ramach 32 kolejki pierwszej ligi rozegranych zostanie kilka spotkań, a w jednym z nich dojdzie do starcia Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty? Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że mają o wiele większe szanse na korzystny wynik!
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, które rozegrane zostanie w ramach 32 kolejki. Korona naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo w sezonie 2021/2022 radziła sobie dotychczas lepiej niż gospodarze, ale na pewno nie może zlekceważyć Zagłębie. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj po południu. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec!

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Niżej znajdziesz niezbędne informacje na temat tego, jak odebrać voucher do Polsatu i oglądać za darmo mecze!

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki niemu możesz oglądać spotkanie Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec bez żadnych problemów. Przy okazji zobacz, gdzie oglądać spotkania pierwszej ligi, bo dzięki Fuksiarzowi wszystkie starcia ostatniej kolejki są na wyciągnięcie ręki!

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, transmisja online

Stream ze starcia Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 01:58.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec?

Spotkanie Chrobry - Zagłębie będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Chrobry zagra z Zagłębiem?

Chrobry zmierzy się z Zagłębiem już o godzinie 12:40!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze