Chrobry Głogów – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.03.2024

Piłkarz Chrobrego odzyskujący piłkę

Gdzie oglądać Chrobry Głogów – Stal Rzeszów? W najbliższą sobotę kibice Fortuna 1. Ligi będą mieli okazję emocjonować się trzema meczami w ramach 23. kolejki. Jednym z nich będzie batalia Chrobrego ze Stalą i właśnie o tym starciu opowiem w poniższym tekście. Znajdziecie tu informacje o transmisji w TV, jak i streamach online z batalii w Głogowie. Zapraszam więc do lektury.

Chrobry Głogów – Stal Rzeszów, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Chrobrego ze Stalą zapowiada się bardzo ciekawie dla kibiców polskiej piłki klubowej. Oba kluby sąsiadują ze sobą w tabeli i wciąż walczą o utrzymanie na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Dla każdego z nich będzie to dobra okazja do przełamania i poprawienia swojej sytuacji punktowej. Batalia ta ma rozpocząć się 9. marca 2024 roku o godzinie 15:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, mecze Fortuna 1. Ligi często oglądać można na sportowych kanałach Polsatu. W przypadku tego konkretnego starcia nie będziemy mieli jednak do dyspozycji tego rodzaju transmisji w telewizji. Za chwilę powiem jednak o dostępnych i legalnych streamach online!

Chrobry Głogów – Stal Rzeszów: transmisja i stream online za darmo

Fortuna 1. Liga to rozgrywki bardzo chętnie oglądane przez kibiców w Polsce. Naturalnym jest więc, że mecz Chrobrego ze Stalą, jak i inne batalie tych zmagań dostępne są do oglądania w Internecie! Prawa transmisyjne do pokazywania omawianych rozgrywek posiada telewizja Polsat. Ma ona własny serwis streamingowy, a więc Polsat Box Go i to właśnie tam odnajdziemy transmisję z sobotniej rywalizacji w Głogowie! Niestety jednak za dostęp do takiego streamu online trzeba uprzednio zapłacić. A jak wyglądają obecnie kursy bukmacherskie na mecz Chrobry – Stal Rzeszów?

Gdzie oglądać Chrobry Głogów – Stal Rzeszów?

Finalnie wychodzi zatem na to, że spotkanie Chrobrego Głogów ze Stalą Rzeszów będzie możliwe do obejrzenia tylko i wyłącznie w Internecie. Prawa transmisyjne do gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie mecze rozgrywek w telewizji, o tyle każde starcie znajdziemy w Polsat Box Go. Jeżeli jesteście więc kibicami futbolu klubowego w Polsce, to być może warto rozważyć ewentualny zakup wspomnianego pakietu. Na koniec zachęcam do zerknięcia na to, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę w kontekście innych spotkań 23. kolejki. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze