Gdzie oglądać mecz Chrobry Głogów – Ruch Chorzów? O tym piszemy w poniższym artykule. Niebiescy zaczęli sezon od remisu ze Skrą, więc teraz będą chcieli się przełamać i wygrać. Chrobry podzielił się za to punktami ze Stalą i jest w tej samej sytuacji co Chorzowianie. Warto więc będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom!

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Chrobry Głogów – Ruch Chorzów za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki prezent?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Zobacz też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskiej i korzystając z nich zwiększ emocje z oglądania meczu Chrobry Głogów – Ruch Chorzów!

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

W sobotę na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną trzy spotkania. Ostatnim z nich będzie starcie Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, które zaplanowano na godzinę 20:00. Chrobry jest faworytem w starciu z Ruchem, ale Niebieskich na pewno stać tutaj na dobry wynik. Jedno jest pewne – będzie to ciekawa rywalizacja, którą dzięki Fuksiarzowi możemy obejrzeć bez płacenia za abonament Polsatu (więcej o tym piszemy wyżej).

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Rywalizacja Chrobry Głogów – Ruch Chorzów zostanie pokazana w Polsat Box Go, którego aplikację możesz pobrać na swój telewizor i tam z niej korzystać.

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Chrobrego z Ruchem? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Chrobry Głogów – Ruch Chorzów możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie możemy znaleźć zakłady ze sporym value.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Chrobrego Głogów z Ruchem Chorzów?

Rywalizację Chrobrego Głogów z Ruchem Chorzów możesz obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Chrobry zagra z Ruchem?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze