Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.07.2023

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk gdzie oglądać

Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższą sobotę czekają nas spore emocje związane z Fortuna 1. ligą. W końcu w ten weekend ruszył nowy sezon 2023/2024 i już w pierwszej kolejce będzie się działo. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie spadkowicz z Ekstraklasy i zespół będący w środku tabeli 1. ligi z poprzedniego roku. Czy piłkarze z Gdańska pokażą na co ich stać już w inauguracyjnej kolejce? Jeśli chciałbyś zobaczyć to na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Chrobry – Lechia, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Pierwszy sobotni pojedynek z zaplecza Ekstralasy pomiędzy Chrobrym a Lechią odbędzie się w sobotę, 22 lipca o godzinie 15:00. W tym miejscu należy zaznaczyć, że żadna ze stacji telewizyjnych nie pokaże tego pojedynku. Prawa do 1. ligi posiada w naszym kraju Polsat, ale tam pokazywane są tylko najciekawsze spotkania każdej kolejki. Zatem gdzie oglądać starcie Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk? Transmisji należy spodziewać się jedynie w internecie, o czym przeczytasz w dalszej części tekstu.

Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem gdzie obejrzeć mecz Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk w sieci? Tak naprawdę wyglądać to będzie podobnie do zeszłego sezonu. Mianowicie żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań pierwszoligowych. Podobnie jest z telewizją, gdzie pokazywane będą jedynie hity kolejek i wybrane mecze. Jedyną opcją pozostaje więc Polsat Box Go, a więc stream oferowany przez stronę internetową Polsatu. Natomiast gdybyś chciał poznać kursy i typy na Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej!

Zagranie FB

Gdzie oglądać Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk, to warto pochylić się również nad transmisjami oferowanymi przez innych bukmacherów w naszym kraju. Mianowicie większość z nich oferuje dostęp do meczów – przede wszystkim piłkarskich. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 czy Eredivisie. Dodatkowo możesz liczyć na dostęp do streamów z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś ciekawego dla siebie i to zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze