Chrobry – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.12.2023

Chrobry - GKS Katowice gdzie oglądać

Chrobry – GKS Katowice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędą się trzy kolejne spotkania tej serii meczów w Fortuna 1. lidze. Na starcie zobaczymy pojedynek pomiędzy ekipami z Głogowa i Katowic. Kursy bukmacherskie na to starcie są dość wyrównane, bowiem gospodarze plasują się na 15., a goście – na 13. miejscu. Czego więc spodziewać się po tym meczu? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Chrobry – GKS Katowice, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chrobry – GKS Katowice na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Chrobry – GKS Katowice? Co ciekawe prawa do pokazywania spotkań z zaplecza Ekstraklasy posiada jedynie Polsat Sport. Oferuje on jednak tylko kilka najciekawszych spotkań z każdej kolejki Fortuna 1. ligi. Tym razem opisywany pojedynek nie znalazł się w ramówce w TV. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mógł śledzić tego starcia na żywo. A pojedynek pomiędzy Chrobrym a GKS-em odbędzie się w sobotę, 16. grudnia o 15:00.

Chrobry – GKS Katowice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem stream online Chrobry – GKS Katowice będzie można śledzić w internecie. Tak naprawdę żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania pojedynków Fortuna 1. ligi, a jedyną opcją jest Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu, gdzie po wykupieniu pakietu otrzymasz dostęp do wszystkich spotkań z tychże rozgrywek.

Gdzie oglądać Chrobry – GKS Katowice?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Chrobry – GKS Katowice, to warto także przyjrzeć się transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także sporo interesujących meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – a wszystko zobaczysz oczywiście za darmo. A więcej szczegółów na temat tego gdzie oglądać 1. ligę znajdziesz na naszej stronie internetowej!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze