Chorwacja – Belgia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.12.2022

Chorwacja - Belgia gdzie oglądać

Chorwacja – Belgia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Najciekawszym spotkaniem czwartkowego popołudnia bez wątpienia będzie pojedynek Chorwatów z Belgami. W lepszej sytuacji jest drużyna z południa Europy, której wystarczy remis do awansu. Podopieczni Roberta Martineza muszą natomiast wygrać, żeby zagrać dalej. Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Chorwacja – Belgia, to wszystkie dowiesz się z tekstu poniżej.

Chorwacja – Belgia gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać Chorwacja – Belgia za darmo? Co ciekawe jedyną opcją jest śledzenie kanałów Telewizji Polskiej. Żaden z bukmacherów nie posiada bowiem dostępu do pokazywania Mundialu w Katarze. Firmy bukmacherskie posiadają jednak wiele ciekawych promocji dla stałych, ale i nowych użytkowników. Warto zwrócić uwagę na STS, gdzie otrzymasz chociażby zakład bez ryzyka do 125 PLN. A co należy zrobić, aby otrzymać do niego dostęp? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości co najmniej 50 PLN i postaw zakład
  3. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 125 PLN na konto depozytowe

ZBR w STS do 125 PLN

Chorwacja – Belgia, transmisja na żywo w TV

Tak jak wspomniałem, spotkanie Chorwacja – Belgia obejrzysz w Telewizji Polskiej, a dokładniej w TVP 1 i TVP Sport. Tak naprawdę wystarczy tylko dostęp do kablówki i będziesz mógł śledzić każde spotkanie Mundialu 2022. Do dyspozycji będziesz miał także przedmeczowe studio i wypowiedzi ekspertów, a po meczu podsumowanie pojedynku. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na MŚ 2022, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Chorwacja – Belgia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Istnieje jeszcze jedna opcja na to, aby obejrzeć pojedynek Chorwacja – Belgia. Stream online oferuje bowiem TVP Sport. Spotkania MŚ 2022 możesz oglądać zarówno na stronie internetowej TVP Sport, ale i w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że wszystkie pojedynki możesz śledzić także na komputerze lub w smartfonie. A opisywany pojedynek odbędzie się w czwartek, 01.12 o godzinie 16:00.

Sprawdź typy na mecz Chorwacja – Belgia!

Gdzie oglądać Chorwacja – Belgia?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Mundial 2022, a także i pojedynek Chorwacjo z Belgią, to warto przyjrzeć się przewidywaniom na to spotkanie. Bardzo trudno wskazać tutaj faworyta do zwycięstwa. Wydawać by się mogło, że to Belgowie powinni rozprawić się z Chorwatami, jednak ostatnie mecze, jak i atmosfera w drużynie Roberta Martineza jest odmienna od ideału. Chorwatom wystarczy remis i chyba bardziej skłaniałbym się ku ich grze w 1/8 finału.

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Chorwacja - Belgia?

Stream live z tego spotkania oferuje strona TVP Sport.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze