Chorwacja – Armenia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.11.2023

Josip Juranovic

Gdzie oglądać mecz Chorwacja – Armenia? Jednym z rozgrywanych we wtorek meczów eliminacji Euro 2024 będzie rywalizacja Chorwacji z Armenią. Chcesz prześledzić ten pojedynek? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Chorwacja – Armenia, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Chorwacją a Armenią rozegrany zostanie 21 listopada 2023 o godzinie 20:45 na stadionie Maksimir w Zagrzebiu. Chorwaci, którzy jeszcze nie mają zapewnionego awansu, potrzebują trzech punktów, by na pewno móc cieszyć się z promocji na Euro 2024. Ormanie natomiast odpadli już z rywalizacji o występ na tym turnieju, więc dla nich spotkanie z Chorwacją będzie miało nieduże znaczenie. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport Premium 3.

Chorwacja – Armenia: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć również w Polsat Box Go, który oferuje dostęp do streamów wszystkich meczów eliminacji Euro 2024. Oprócz tego możesz prześledzić tam także starcia Ligi Mistrzów UEFA, jak również polskiej 1. ligi. Zachęcam również do sprawdzenia, jakie możliwości w kontekście oglądania meczów online dają polskie aplikacje bukmacherskie.

Gdzie oglądać Chorwacja – Armenia?

Mecz Chorwacja – Armenia obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli natomiast chciałbyś obstawić swoje typy na ten pojedynek, możesz je zagrać w STS, gdzie znajdziesz szeroki wybór zakładów na ten oraz inne pojedynki eliminacji Euro 2024. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i przy okazji skorzystaj z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zarejestruj się, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot w przypadku porażki. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Gareth Evans/News Images/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze