Gdzie oglądać mecz Chojniczanka – Ruch Chorzów? Spotkanie Chojniczanki z Ruchem Chorzów będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online oraz w TVP SPORT. Więcej o tym piszemy niżej. To starcie zapowiada się na dość interesujące, a gospodarze są faworytami. To obecnie druga drużyna ligi, która zmierzy się z trzecim zespołem. Kto zgarnie ważne zwycięstwo?

ewinner, baner, canal+ online

Chojniczanka – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

Chojniczanka zmierzy się z Ruchem Chorzów już w poniedziałek, 21.03.2022, o godzinie 18:15. Gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to faktycznie wykorzystają? W kontekście walki o TOP 2 będzie to niezwykle ważne starcie.

Gospodarze w 23 meczach zdobyli 47 punktów. Goście w tym czasie na swoje konto dopisali 43 oczka, a więc różnica nie jest duża, bo to zaledwie cztery punkty. Ewentualne zwycięstwo Niebieskich pozwoliłoby drużynie ze Śląska zmniejszyć stratę do zaledwie jednego oczka. Na pewno więc będzie to ciekawe starcie, a obejrzysz je w Canal+ Online i TVP SPORT.

Chojniczanka – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać transmisję w TV z meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów? To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Online oraz w TVP SPORT. W pierwszym z tych wypadków możesz skorzystać z aplikacji na telewizor od Canal+. Ta jest dostępna na urządzenia ze Smart TV. W to jest zaopatrzone większość nowych urządzeń. Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i zdobyć voucher do Canal+ Online.

Chojniczanka – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz oglądać to spotkanie w Canal+ Online za darmo. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat dość proste, bo chodzi o rejestrację u bukmachera i zagranie dowolnego kuponu. Szczegóły dotyczącego tego znajdziesz w specjalnej instrukcji:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się po voucher na czat gracza

W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać specjalne bonusy na start. Warto się nimi zainteresować!

Chojniczanka – Ruch Chorzów, transmisja online

Transmisja online z meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów będzie dostępna również w aplikacji mobilnej oraz w wersji przeglądarkowej Canal+ Online. To świetna opcja dla osób, które np. będą w podróży i chcą obejrzeć to starcie. Do tego potrzeba jedynie szybkiego internetu.

Chojniczanka – Ruch Chorzów, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Chojniczanka – Ruch Chorzów, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. W ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value.  

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 02:23.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Chojniczanka - Ruch Chorzów?

Spotkanie Chojniczanka - Ruch Chorzów będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Chojniczanka zagra z Ruchem Chorzów?

Chojniczanka zmierzy się z Ruchem już o godzinie 18:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze