Chinki i Serbki nie stracą seta w swych grach? Gramy o 317 PLN

Argentyna siatkówka kobiet

Z okazji trzeciego dnia zmagań na siatkarskich mistrzostwach świata przyjrzę się kolejnym dwóm spotkaniom. Tym razem przyjrzałem się konfrontacji Chinek z Argentynkami jak i Serbek z Kanadyjkami. W tychże dwóch meczach będziemy świadkami rywalizacji ogromnych faworytów i underdogów. Świadczą o tym kursy bukmacherskie, które tym razem przygotował taki bukmacher jakim jest STS. Co gram od siebie?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 125 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1685 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chiny – Argentyna: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (25.09.2022 r.)

Azjatki są niemalże stałymi bywalcami siatkarskiego mundialu. Dotychczas występowały czternastokrotnie na tejże imprezie i przywiozły sześć medali: dwa złote, trzy srebrne i brązowy. Na najniższym schodku podium znalazły się w 2018 roku. Przed rozpoczęciem siatkarskiego mundialu plasują się na czwartym miejscu w oficjalnym rankingu FIVB. Z kolei zawodniczki reprezentujące Albicelestes dotychczas wystąpiły sześciokrotnie na światowym czempionacie i nie przywiozły żadnego medalu. Jakby tego było mało, to o blisko trzy razy więcej meczów przegrały, aniżeli zwyciężyły na mistrzostwach świata. Patrząc na te słowa, to jakiego meczu możemy się spodziewać? Czy rzeczywiście Chinki zwyciężą po raz czwarty z rzędu do zera? A może to Albicelestes sprawią niespodziankę?

Statystyczne zestawienie reprezentacji Chin i Argentyny przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Do tej pory Azjatki zagrały 158 razy na światowym czempionacie w 14 startach, a Albicelestes 36-krotnie w 6 turniejach.
 • Chinki wygrały dotychczas w 109 meczach, a przegrały w 49 konfrontacjach. Z kolei ten bilans u Argentynek wynosi 10 triumfów do aż 26 porażek.
 • Dotychczas te reprezentacje mierzyły się ze sobą 10-krotnie i tylko raz Argentynki okazały się lepsze! Zwyciężyły po tie-breaku w 2017 roku.
 • W ostatnich trzech meczach, które były grane w: 2018, 2019 i 2021 r. Chinki pokonywały Argentynki bez straty seta.
 • Obie reprezentacje przystąpią do tego spotkania osłabione, gdyż Chinki wystąpią bez swojej największej gwiazdy – Zhu Ting nie zdążyła wykurować się po kontuzji nadgarstka.
 • Argentynki zagrają natomiast bez Juliety Lazcano (znanej polskim fanom przez występy w zespole z Radomia), która postanowiła zakończyć karierę.
 • Bilans ostatnich 5 gier u Chinek wygląda następująco: P – W – W – W – P, a u Argentynek mamy 5 porażek z rzędu.
 • Chinki są również 3-krotnymi mistrzyniami olimpijskimi, 5-krotnie zwyciężały w Pucharze Świata i 13-krotnie były mistrzyniami Azji.
 • Argentynki przed startem tegorocznej imprezy wygrały turniej kwalifikacyjny do igrzysk panamerykańskich.

Interesujące kursy związane z dzisiejszym meczem Chinek z Argentynkami na mistrzostwach świata

Chinki ostatni raz sięgały po złoty medal na mistrzostwach świata aż… 36 lat temu! Tym razem zagrają bez największej gwiazdy, przez co ich szanse na końcowy triumfy znacząco zmalały. Piszę tak, ponieważ Zhu Ting była wybierana dwukrotnie do Drużyny Marzeń na dwóch ostatnich mundialach. Jaką taktykę pod jej nieobecność przygotuje selekcjoner Bin Cai? Spodziewam się, że zaczną mecz pierwszym składem, by jak najszybciej zdusić chęć do gry u Argentynek. Dlatego też jeżeli chcesz bardziej zaryzykować niż ja względem typu na to spotkanie, to polecam Ci przyjrzeć się wskazaniom na to, czy obie reprezentacje na dystansie całego spotkania ugrają mniej lub więcej niż 125 i 123 punkty.

Na pierwsze dwa wskazania mamy kursy na poziomie 1.95 i 2.40, a na kolejne dwie 1.78 i 1.50. Jeżeli sądzisz, że nagle podopieczne Hernana Ferraro będą w stanie się postawić swym dzisiejszym rywalkom, to proponuję Ci rozważyć wycenę tychże dwóch zdarzeń, które informują, że te zespoły zdobędą mniej lub więcej niż 128 oczek na dystansie całego spotkania. Na pierwsze zaznaczenie mamy kurs w STS-ie ustabilizowany na 1.60, a na drugi już na poziomie 2.15. Ostatnimi dwoma ciekawymi, aczkolwiek ryzykownymi wskazaniami są te, które „informują”, czy Argentynki zdobędą więcej niż 49 lub 50 punktów. Na pierwsze zaznaczenie mamy kurs na poziomie 1.60, a na drugie już 1.75. Jednak każdy z podanych typów wiąże się z większą dawką ryzyka względem mego wskazania. Jednak jakie ono jest?

Moje zaznaczenie związane z dzisiejszym meczem Chinek z Argentynkami na mistrzostwach świata

Sądzę, że Chinki będą rozkręcać się z akcji na akcję i jedynie w premierowej odsłonie reprezentantki Albicelestes będą się w stanie im postawić. Zwłaszcza przy pierwszych piłkach mogą stanowić opór, lecz z akcji na akcję będą opadać z sił. Azjatki są jedną z najlepszych drużyn na świecie, a dziś zmierzą się z ogromnym underdogiem. Mówiąc dosłownie to będzie to starcie Dawida z Goliatem.

Dlatego też uważam, że w trzeciej partii, kiedy dojdzie już pierwsze zmęczenie po dwóch partiach, a także widok tego, co są w stanie wyczyniać Chinki w trakcie spotkania, Azjatki wygrają partię co najwyżej do 17 oczek. Dlatego też od siebie gram na to, że w trzeciej partii obie reprezentacje łącznie zdobędą na przestrzeni seta mniej niż 42 punkty. Na to wskazanie mamy kurs w STS-ie ustabilizowany na poziomie 1.80.

Ilość punktów w 3. secie - mniej niż 42.5: TAK
Kurs: 1.80
Graj!

Nim opowiem więcej o drugim typie, to dodam jeszcze, że w każdej chwili możesz sprawdzić, jak idzie mi typowanie siatkarskich spotkań. Wystarczy, że zajrzysz do zakładki o nazwie: TYPY – Siatkówka. A skoro już jestem przy polecaniu tego, gdzie warto spojrzeć, dodam Ci, że mamy świetny BONUS do bukmachera, jakim jest STS. Jak go odebrać? Wystarczy, że założysz konto u nich z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego.

Serbia – Kanada: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu
(25.09.2022 r.)

Opowiedziałem już o meczu w grupie D, więc czas przyjrzeć się równie interesującej rywalizacji w grupie C. Około sześć godzin później względem pierwszego z opisywanych spotkań rozpocznie się druga ze wspominanych konfrontacji. W niej zmierzą się reprezentacje Serbii i Kanady. Dużymi faworytkami są zawodniczki z Europy. To one zajmują piąte miejsce w rankingu FIVB, a gościnie zza oceanu są klasyfikowane dopiero na siedemnastej lokacie. Poza tym Serbki prezentują o wiele wyższy poziom gry. Jest to związane z tym, że w ich składzie występuje o wiele więcej gwiazd światowego formatu względem drużyny z Kanady.

Za chwilę dokonam porównania między nimi, a na razie dodam jeszcze, że to Serbki są obrończyniami tytułu i brązowymi medalistkami igrzysk olimpijskich z Tokio. W meczu finałowym rozegranym dnia 20 października 2018 roku pokonały po tie-breaku Włoszki. Dlatego też teraz są ponownie stawiane w roli faworytek do odniesienia końcowego triumfu. Czego będą w stanie dokonać? Z pewnością chciałyby powtórzyć wynik z poprzedniego mundialu, kiedy to w pierwszych pięciu meczach nie straciły nawet seta! A grały przecież z takimi zespołami jak Brazylii, Portoryko, czy Niemiec.

Statystyczne zestawienie reprezentacji Serbii i Kanady przed meczem na mistrzostwach świata:

 • Serbki na mistrzostwach świata prezentowały się 5-krotnie (w tym także jako Jugosławia oraz Serbia i Czarnogóra). Z kolei Kanadyjki występowały 9-krotnie.
 • Zawodniczki z Europy zdążyły zdobyć dwa medale siatkarskiego mundialu: złoty w 2018 i brązowy w 2006 roku. Z kolei Kanadyjki najwyższe miejsce – 11 zajęły w 1974 i 1982 roku.
 • Serbki zagrały łącznie w 44 meczach, a Kanadyjki w 62 meczach na siatkarskich mistrzostwach świata.
 • W powyższej liczbie gier Serbki wygrywały 32 razy, a przegrały 12 spotkań. Z kolei w przypadku Kanadyjek mamy ledwie 17 triumfów, a aż 45 porażek.
 • Do tej pory te drużyny konfrontowały się ze sobą 3-krotnie. Raz lepsze – w 2021 r. – okazały się Kanadyjki.
 • Za każdym razem ich mecze kończyły się wynikami trzy do jednego, a rywalizowały ze sobą w: 2014, 2021 roku i drugiego lipca bieżącego roku.
 • Kiedy patrzymy na ich bilans 5 ostatnich gier, to u Serbek mamy następujący bilans: W – P – W – W – W, a u Kanadyjek: P – P – P – W – P.
 • Do składu Serbii wróciła największa gwiazda ich reprezentacji i MVP ostatniego mundialu, czyli atakująca Tijana Bosković.
 • Z kolei Kanadyjki liczą na jak najlepszy występ swojej gwiazdy, czyli Kiery Van Ryk. Atakująca błyszczała w Lidze Narodów, w której z 213 oczkami uplasowała się na ósmym miejscu w klasyfikacji najlepszych punktujących.
 • Jednak znacznie więcej i większych gwiazd wystąpi w tym meczu po serbskiej stronie siatki.

Interesujące kursy związane z dzisiejszym meczem Serbek i Kanadyjek na mistrzostwach świata

Analizując powyższe składowe nie można się dziwić, że kurs na zwycięstwo Serbek jest ustabilizowany w STS-ie na poziomie 1.04, a na analogiczne zdarzenie względem Kanadyjek aż na 11.50. Jeżeli chciałbyś zagrać bardziej ryzykowne wskazania niż te, jak i moje, to polecam Ci rozważyć, chociażby ten, który „informuje”, w którą stronę będziemy mieli handicap punktowy 2,5. Na Serbki w tym przypadku mamy wycenę na 1.45, a na Kanadyjki aż 2.50. Kolejnymi dwoma interesującymi wskazaniami jest to, czy obie kadry na przestrzeni całego spotkania zdobędą mniej, czy więcej niż odpowiednio 132 i 136 punktów.

Na zaznaczenia „minusów” mamy następujące kursy: 1.95 i 1.65. Z kolei na „plusy” mamy już wyceny na 1.75 i 2.10. Następnymi dwoma interesującymi jest to, czy obie kadry w cały spotkaniu zdobędą mniej lub więcej niż 134 oczka. Na to, że ugrają mniej mamy kurs na 1.75, a na to, że więcej już 1.95. Ostatnim z tego typu wskazań jest to, że Serbki ugrają mniej lub więcej niż 77 punktów. Na minus mamy kurs na poziomie 1.50, a na to, że jednak zdobędą więcej oczek mamy już wycenę na 2.40.

Moje zaznaczenie związane z dzisiejszym meczem Serbek i Kanadyjek na mistrzostwach świata

Od siebie również gram na punkty, lecz na to, że na przestrzeni całego spotkania Serbki ugrają więcej niż 75 punktów. Jako, że jest to pierwsze spotkanie tych kadr, to każda z tych drużyn będzie dopiero szukać optymalnych ustawień. Poza tym do tej pory Serbki zawsze traciły co najmniej seta, a jako, że są drużyną turniejową, tzn. rozkręcają się z meczu na mecz w trakcie zawodów, sądzę, że ponownie mogą stracić sporą liczbę punktów.

Serbia zdobędzie w meczu więcej niż 75 punktów: TAK
Kurs: 2.00
Graj!

Zwłaszcza, że nie są już tak silne jak cztery lata temu. Dziś wystąpią bez dwóch doświadczonych graczek: rozgrywającej Mai Ognjenović i środkowej Mileny Rasić. A Kanadyjki będą chciały za wszelką cenę udowodnić, że nie znalazły się z przypadku na tym czempionacie. Zwłaszcza, że momentami znakomicie prezentowały się w tegorocznej Lidze Narodów. A i kurs jest przekonywujący, by dokonać tego wskazania, gdyż jest ustabilizowany na poziomie 2.00. W sam raz na tyle, by bezpiecznie podbić wartość kuponu.

Propozycja kuponu:

Kupon STS siatkówka kobiet MŚ

fot. Piotr Matusewicz/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze