Gdzie oglądać spotkanie Chelsea – Watford? We wtorek w ramach zaległego spotkania 36 kolejki Premier League dojdzie do starcia pomiędzy The Blues, a Watford. Na pewno będzie to interesujące starcie, ale obie drużyny nie grają już praktycznie o żadne duże cele, więc podejdą do tej rywalizacji na spokojnie. Warto sprawdzić, gdzie oglądać mecz Chelsea – Watford!
ewinner, baner, canal online

Chelsea – Watford, gdzie oglądać

W Premier League dojdzie dzisiaj do rywalizacji Chelsea – Watford, która na papierze wygląda na bardzo ciekawą. The Blues teoretycznie mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? The Blues na pewno postarają się tutaj pokazać świetny do oglądania futbol i kibice nie powinni narzekać na widowisko. Gdzie oglądać mecz Chelsea – Watford? O tym przeczytasz więcej niżej!

Chelsea – Watford, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Chelsea – Watford będzie puszczona w Canal+ Online i Canal+ Sport. Jak chcesz dostać do niej dostęp, to musisz po prostu skorzystać z telewizji lub odebrać voucher do Canal+ Online. Jest to dość proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat tego, jak dostać taki voucher i oglądać mecze za darmo przez 30 dni!

Chelsea – Watford, transmisja za darmo

Jak więc oglądać za darmo mecz Chelsea – Watford? Zacznijmy od tego, że musisz mieć konto u bukmachera eWinner. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, to tutaj pokażemy Ci, w jaki sposób możesz się zarejestrować i odebrać specjalne bonusy:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal Online
Jak już odebrałeś voucher do Canal+ Online, to przeczytaj też o tym, gdzie oglądać pozostałe mecze Premier League!

Chelsea – Watford, transmisja online

Sporo osób się zastanawia, gdzie będzie transmisja online i jak oglądać mecz Chelsea – Watford w internecie. Spotkanie na żywo obejrzysz m.in. w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a także w aplikacji na TV. Jak więc samemu widzisz, możliwości jest sporo i mecz jest na wyciągnięcie ręki.

Chelsea – Watford, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Chelsea – Watford możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali polscy operatorzy, bo w ich ofercie da się znaleźć kilka ciekawych zakładów ze sporym value. O jakich propozycjach dokładnie mowa? Jest to m.in. rynek 1X2!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 18:12.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Chelsea - Watford?

Spotkanie Chelsea z Watford będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Chelsea zagra z Watford?

Chelsea zmierzy się z Watford już o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze