Chelsea – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.04.2024

Connor Gallagher łapiący się za głowę

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester United? Ostatnim, a jednocześnie najciekawszym meczem 31. kolejki Premier League będzie rywalizacja na Stamford Bridge, a zatem starcie Chelsea z Manchesterem United! Czytając poniższy tekst dowiecie się gdzie, oraz w jaki sposób zobaczyć ten szlagier ligi angielskiej na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Chelsea – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć, mecz Chelsea z Manchesterem United zakończy zmagania w ramach 31. kolejki Premier League. Jednocześnie mówimy tu o jednym z największych hitów serii gier, bo chociaż obydwa kluby nie notują najlepszego sezonu, to mówimy o rywalizacji dwóch gigantów angielskiego futbolu. Sam mecz rozpocznie się 4. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:15 czasu polskiego. Niestety w Polsce nie będziemy mieli możliwości obejrzenia tego starcia na żywo w TV. Takiej transmisji nie odszukamy bowiem na żadnym programie telewizyjnym. A co wiadomo o streamach online w sieci?

Chelsea – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Transmisja w TV to nie jedyna opcja pozwalająca oglądać mecze piłkarskie, a zatem bez obaw o dostępność meczu Chelsea – Manchester United! Kibice ligi angielskiej będą mogli skorzystać ze streamów online, które będą w pełni legalne i bezpieczne! Gdzie dokładnie będzie można znaleźć taką transmisję w Internecie? Viaplay w tym sezonie pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej, a zatem na jej serwisie streamingowym w sieci znajdziecie również stream online z rywalizacji Chelsea – Manchester United na żywo. Niestety za miesięczny dostęp do usług Viaplay należy zapłacić, a kwota takiego zakupu obecnie wynosi 55 PLN. 

Gdzie oglądać Chelsea – Manchester United?

Wyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na hit 31. kolejki, a obstawicie je z poziomu aplikacji bukmacherskich. Jeżeli chodzi zatem o możliwości zobaczenia meczu Chelsea – Manchester United na żywo, wybór nie będzie przesadnie duży i w zasadzie skorzystać będzie można tylko z jednego legalnego rozwiązania. Mam tu na myśli serwis streamingowy Viaplay, na którym do końca tego sezonu znajdziecie 100% meczów angielskiej Premier League. Pozostało mi zatem życzyć jak najlepszego starcia na Stamford Bridge i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze