Już dzisiaj odbędzie się spotkanie Chelsea – Leicester w ramach 27 kolejki Premier League, w której dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? The Blues na pewno nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą tutaj zdobyć komplet punktów!
baner od ewinner do canal+ online
fot. ewinner

Chelsea – Leicester, gdzie oglądać

W czwartek w Premier League rozegrane zostanie zaległe spotkanie z 27 kolejki angielskiej ligi. W nim Chelsea zmierzy się z Leicesterem o godzinie 21:00. Na papierze wygląda na to, że będziemy świadkami bardzo ciekawej rywalizacji, a czy tak będzie w rzeczywistości? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom, a więcej o tym, gdzie oglądać to starcie piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Chelsea – Leicester, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Chelsea – Leicester będzie do obejrzenia w Canal+ Sport, które w sezonie 2021/2022 pokazuje wszystkie starcia Premier League. Jeżeli nie masz dostępu do kanału telewizyjnego tej stacji, to możesz skorzystać z Canal+ Online, o którym więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat tej platformy. Warto się nią zainteresować, bo w ten sposób możesz oglądać spotkania za free!

Chelsea – Leicester, transmisja na żywo za darmo

Jak chcesz oglądać za darmo spotkanie Chelsea – Leicester, to skorzystaj z naszej współpracy z eWinnerem, gdyż proponujemy Ci voucher do Canal+ Online na 30 dni. Jak możesz go otrzymać? O wszystkim piszemy dokładnie w specjalnej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  6. Odbierz voucher do Canal+ Online
  7. Oglądaj mecz Chelsea – Leicester
Warto też wspomnieć, że w eWinner jest bonus na start i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania i jednocześnie nie martw się o wynik tej rywalizacji!

Chelsea – Leicester, transmisja online

Stream online ze spotkania Chelsea – Leicester będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji na telefony od Canal+ Online. Wystarczy, że masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także stabilny internet, dzięki któremu transmisja nie będzie się przerywać.

Chelsea – Leicester, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów będziemy tutaj świadkami bardzo wyrównanego starcia, które warto obejrzeć. Jeżeli chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to sprawdź, co proponują operatorzy. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady ze sporym value, jak np. te tutaj:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 03:35.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Chelsea - Leicester?

Starcie Chelsea z Leicesterem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Chelsea zagra z Leicester?

Spotkanie tych drużyn zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze