Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami, a nasza reprezentacja już 31 marca rozegra pierwszy sparing przed tym wydarzeniem. Naszym rywalem będzie Ukraina, a mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bukmacher STS przygotował bonus, dzięki któremu możesz zgarnąć bilety na to spotkanie. Bilety na mecz w zamian za obstawianie? Brzmi dobrze! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o bonusach w STS.

Typuj piłkę nożną i jedź na mecz Polski

Tak w największym skrócie mógłbym opisać tę promocję. Każdy gracz, który chce zgarnąć podwójną wejściówkę na mecz Polski z Ukrainą może wziąć udział w akcji i odebrać bonus od STS. Bilety otrzyma aż 15 najlepszych osób!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie to musisz zalogować się na swoje konto i dołączyć do promocji. Akcja trwa od 2 do 8 marca. W tym czasie możesz zbierać punkty poprzez stawianie kuponów z oferty na piłkę nożną. Jeśli szukasz gotowych analiz i typów na piłkę nożną to odwiedź naszą zakładkę -> typy piłka nożna, a na pewno znajdziesz coś dla siedzie.

Za każdy zawarty zakład będziesz otrzymywał punkty w dwóch formach: kupon wygrany – stawka x 0,88 x kurs oraz za kupon przegrany – stawka x 0,88. Dzięki temu, każdy Twój kupon przyniesie Ci punkty na Twoje konto! Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu to 5 PLN, kurs nie może być niższy niż 1.50 a wszystkie zdarzenie muszą pochodzić z oferty na esport. Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

sts bonus na piłkę nożną

Bonusy w STS czekają na Ciebie

Moim zdaniem warto się zapisać do tej promocji i powalczyć o bilety na mecz Polski. Samo zapisanie nic Cię nie kosztuje, a jeśli los będzie Ci sprzyjał, to włączysz się do gry o wejściówki na Stadion Śląski. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, bo załóż je, z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na wiele dodatkowych bonusów takich jak:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 29 PLN – Freebet
  • 20 PLN – za pozytywną weryfikację w Typomanii
  • 30 PLN (230 PLN w weekendy) – zakład bez ryzyka 
  • 20 PLN – zakład bez ryzyka na BETGAMES
  • 25 PLN – za obstawianie esportu
  • 30 PLN – za regularną grę

Fot. wyróżniające: Dziurek / Shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze