Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.11.2023

Celje Pivovarna Lasko - Orlen Wisła Płock gdzie oglądać w TV

Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Arcyważny mecz dla Wisły w kontekście dalszej rywalizacji w Lidze Mistrzów EHF. Wygrana pozwoli myśleć realnie o play-offach, a porażka sprawi, że Nafciarze zaczną upatrywać głównie matematycznych szans, na zajęcie miejsca w czołowej szóstce w swojej grupie, co da przepustkę do 1/8 finału. Sprawdź, gdzie obejrzysz ten niezwykle interesujący mecz Ligi Mistrzów szczypiornistów!

Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock na żywo w TV

Już od kilku sezonów kibice piłki ręcznej wiedzą, że spotkania Ligi Mistrzów EHF czy też Ligi Europejskiej EHF lub spotkania reprezentacyjne w rozgrywkach europejskich mogą oglądać na antenach Eurosportu 1 i Eurosportu 2. To właśnie stacja należąca do grupy Warner Bros. Discovery posiada prawa do najlepszego europejskiego szczypiorniaka i wszystkie mecze polskich drużyn można śledzić w tej amerykańskiej stacji, która w Polsce jest już szeroko dostępna od prawie 30 lat. Mecz rozpocznie się o 18:45, a sama transmisja pięć minut wcześniej

Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Eurosport posiada także bogate doświadczenie w pokazywaniu wydarzeń sportowych w internecie, bo już od wielu lat usługa Eurosport Player, czy aktualnie Eurosport Extra dostępna w Playerze jest dobrze znana kibicom, a ci chętnie po nią sięgają – tam nie zobaczysz reklam, często transmisje, studia są dzięki temu bogatsze o dodatkowe komentarze czy opinie i tam także obejrzysz dziś spotkanie Celje – Wisła, ale nie tylko, bo także w STS TV – sprawdź, czy załapiesz się na darmową transmisję u tego bukmachera!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE.
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji.
  3. Znajdź transmisję Celje – Wisła i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.
STS baner cashback

Gdzie oglądać Celje Pivovarna Lasko – Orlen Wisła Płock?

Podsumowując, spotkanie w tradycyjnej telewizji możesz obejrzeć w Eurosporcie 1 już od 18:40, z kolei w internecie masz wybór, bo spotkania Ligi Mistrzów EHF obejrzysz także w aplikacji STS, ale i w usłudze Eurosport Extra w Playerze. Ta druga jest płatna, z kolei pierwsza z nich darmowa, o ile w ostatnim czasie postawiłeś dowolny zakład u tego operatora. Decyzja, gdzie obejrzysz spotkanie Celje – Wisła należy do Ciebie, ale wybór jest całkiem szeroki!

fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze