Cashback na mundial 2022

cashback na mundial

Gdzie możesz odebrać zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata 2022? Cashback to promocja przede wszystkim dla nowych użytkowników, dlatego jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, to będziesz musiał zarejestrować konto w wybranej firmie. W tym miejscu dowiesz się, kto w trakcie Mundialu oferuje bonus cashback dla nowych użytkowników!

Zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata – najciekawsze oferty

Obstawianie zakładów nie zawsze musi oznaczać ryzyko utraty kapitału. Jak widać po bonusach na Mistrzostwa Świata 2022 turniej ten możesz typować nie zawsze za własne środki. Jak to? Wszystko za sprawą bonusu cashback, który oznacza zwrot postawionej stawki. Jak to działa u bukmachera? Gdy przegrasz firma przyzna ci bonus, który zwykle stanowi wartość tego, co postawiłeś. W szczegółach wszystko uwarunkowane jest przez regulamin promocji.

Na MŚ 2022 zakłady bez ryzyka dostępne są u kilku bukmacherów. Co musisz wiedzieć na początek? To że promocje działają tylko dla nowych użytkowników. A to oznacza, że jeśli masz konto już u bukmachera, to nie możesz ponownie skorzystać z jego cashbacku. Co wtedy? W takiej sytuacji masz prawo do rejestracji konta u innego bukmachera, który dysponuje zakładem bez ryzyka.

💰 Co to jest cashback? Dzięki tej promocji otrzymasz zwrot stawki za przegrany kupon, który będzie dotyczył meczów piłkarskich Mistrzostw Świata 2022.

Cashback na mundial Fortuna

Pierwszym bukmacherem na Mundial, u którego możesz odebrać zakład bez ryzyka jest Fortuna. Przypominamy, że oferta ta dostępna jest dla nowych klientów. Co zrobić, żeby cieszyć się z bonusu cashback? Pierwsze co powinieneś zrobić to zarejestrować konto i wpisać kod promocyjny: ZAGRANIE.

W Fortunie zakład bez ryzyka działa po pierwszym depozycie. Co prowadzi do wniosku, że po rejestracji dodatkowo powinieneś wpłacić środki na grę. Maksymalny zwrot stawki, jaki możesz uzyskać od tego bukmachera to 600 zł. Co dalej? Nie pozostaje nic innego, jak postawienie zakładu. W tym przypadku możesz umieścić na kuponie jeden lub kilka meczów Mistrzostw Świata, bowiem zwrot stawki działa na zakładach pojedynczych i akumulowanych.

Jak odebrać cashback od Fortuny?

 1. Po rejestracji zrób wpłatę
 2. Wytypuj pierwszy kupon z konta głównego
 3. Poczekaj na rozstrzygnięcie zakładu – jeśli przegrasz otrzymasz 100% stawki do 600 zł
 4. Przed wypłatą bonusu nie trzeba obracać – pieniądze są automatycznie gotowe do wypłaty!

Zakład bez ryzyka na mundial STS

W STS cashback na MŚ w Katarze wynosi kilkaset złotych mniej niż w Fortunie. Co jednak nie oznacza, że promocja ta jest mniej atrakcyjna. Bukmacher ten również nie wymaga obrotu po przyznaniu bonusu. Maksymalnie możesz otrzymać 125 zł.

Tak, jak w Fortunie, tak i w STS to bonus dla nowych graczy. W trakcie rejestracji powinieneś wpisać kod ZAGRANIE, bo on gwarantuje cashback bez obrotu. Jak z niego skorzystać? Gdy już utworzysz konto, to po prostu dokonaj pierwszej wpłaty, a później zagraj zakład z konta głównego. Możesz postawić ubezpieczony kupon do 125 zł – jeśli nie wejdzie, to tyle właśnie otrzymasz. Bonus od razu można wypłacić na konto bankowe.

Jak odebrać cashback od STS?

 1. Po rejestracji zrób pierwszy depozyt
 2. Postaw zakład na mecze MŚ 2022
 3. Zagraj do maksymalnie 125 zł – w razie porażki otrzymasz 100% utraconej stawki

Cashback na mundial TOTALbet

W TOTALbet na Mundial otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł. Aby tak się stało powinieneś zarejestrować konto z kodem promocyjnym od Zagranie.com. To gwarantuje dostęp do cashbacku bez obrotu. Co to oznacza? Jeśli twój pierwszy kupon na MŚ 2022 nie wejdzie – otrzymasz zwrot pieniędzy, które będziesz mógł wypłacić do swojego banku.

Jak zagrać bez ryzyka Mundial w TOTALbet?

 1. Po rejestracji zaloguj się na konto i zrób depozyt
 2. Postaw kupon złożony z maksymalnie 3 typów
 3. Możesz umieścić na zakładzie mecze MŚ 2022
 4. Zagraj kupon, a następnie czekaj na jego rozstrzygnięcie
 5. Jeśli nie wygrasz – otrzymasz zwrot postawionej stawki
 6. Bonus można od razu wypłacić na rachunek bankowy

Zakład bez ryzyka na mundial forBET

W forBET cashback na Mistrzostwa Świata może liczyć nawet 1200 złotych. Do takiej kwoty bukmacher ten ubezpiecza pierwszy zakład postawiony z konta głównego. Bonus jest o 200 zł wyższy, jeśli podczas rejestracji użyjesz kodu ZAGRANIE.

Jak odebrać zwrot stawki na Mundial od forBET? Wystarczy, że wytypujesz dowolny kupon na mecze Mistrzostw Świata w Katarze. Może to być zakład przedmeczowy lub na żywo. Ubezpieczenie stawki działa do kwoty 1200 zł. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot, który przed wypłatą trzeba jednokrotne obrócić. W tym przypadku musisz zastosować kupon z minimum 3 selekcjami po kursach min. 1.30.

Cashback na mundial eWinner

eWinner to bukmacher z atrakcyjnym zakładem bez ryzyka na MŚ 2022. Dlaczego? Dlatego, że jako nowy gracz możesz postawić kupon bez ryzyka do kwoty 110 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot (z potrąceniem 12% podatku), ale będziesz go mógł od razu wypłacić lub przelać na inne zakłady. To bonus bez warunków obrotu, dlatego jest łatwy w wykorzystaniu.

W eWinner cashback na Mundial możesz wykorzystać w meczach po dowolnych kursach. Co więcej, mogą to być zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Zakład bez ryzyka na mundial PZBuk

W PZBuk w trakcie Mistrzostw Świata możesz grać aż do skutku po rejestracji konta. Co to oznacza? Bukmacher ten zwróci stawkę za pierwszy przegrany kupon. Innymi słowy – jeśli na początku trafisz, to dalej możesz próbować bez ryzyka. Gdy w końcu przegrasz PZBuk da ci zwrot stawki do maksymalnej kwoty 1000 zł.

Zakład bez ryzyka w PZBuk działa na kuponie AKO po kursach minimalnych 1.40. Jeśli otrzymasz cashback, to powinieneś go obrócić x1 w zakładach z minimum dwoma wydarzeniami po kursach min. 1.40. Czas na obrócenie bonusu to 30 dni.

Cashback na mundial Fuksiarz

W Fuksiarzu pierwszy kupon jest ubezpieczony do wartości połowy stawki zakładu. Co to oznacza? Jeśli zarejestrujesz konto, a następnie zakład okaże się przegrany otrzymasz 50% zwrotu. Co jednak pozytywne – bukmacher ten nie wymaga dalszego obrotu bonusem. Maksymalnie możesz odebrać 500 zł, a po weryfikacji masz okazje na wypłatę cashbacku.

Jeśli chcesz postawić kupon bez ryzyka w Fuksiarzu, to powinieneś przygotować zakład AKO, na którym kursy minimalne będą liczyć przynajmniej 1.40. Pamiętaj, że minimalna stawka powinna wynosić 50 zł.

Zakład bez ryzyka na mundial Betclic

Na polskim rynku kolejnym bukmacherem z bonusem cashback na MŚ 2022 jest Betclic. U tego operatora odbierzesz zwrot stawki do kwoty 200 zł. Co zrobić, aby tak się stało? Pierwsze, co musisz wykonać, to zarejestrować konto. Co dalej? Następnie postawić kupon z kursem minimalnym 1.14. Jeśli nie wejdzie – otrzymasz zwrot do 200 zł. Bonus trzeba obrócić jednokrotnie w zakładach po kursie min. 2.14.

Jak działa cashback – przygotuj się na mundial

Zasady działania cashbacku u większości bukmacherów są podobne. Istotą tego bonusu jest ubezpieczenie stawki typowanego kuponu. Oznacza to tyle, że w razie porażki powinieneś odzyskać zainwestowane środki. A czy będą one podlegały obrotowi, to już zależy od bukmachera. Dla przykładu zakłady bez ryzyka są w STS, eWinner i Fuksiarzu.

Mecze Mistrzostw Świata bywają trudne do przewidzenia, dlatego jeśli możesz jakoś zabezpieczyć się przed porażką, to idealnym rozwiązaniem jest użycie bonusu cashback!

FAQ

Gdzie otrzymasz bonus cashback bez obrotu na MŚ 2022?

Na Mundial bonusy cashback bez obrotu są dostępne w TOTALbet, STS, Fuksiarzu i eWinner.

Który bukmacher oferuje najwyższy zakład bez ryzyka?

Aż 1200 zł w bonusie cashback możesz odebrać u bukmachera forBET.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze