Wielkimi krokami zbliża się Wimbledon, który dla Polaków rozpocznie się już w poniedziałek, 27.06.2022. To właśnie wtedy swoje pierwsze spotkania rozegrają Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Świątek jest faworytką do wygrania i sporo osób stawia na to, że uda się jej podtrzymać zwycięską passę. Czy tak faktycznie będzie? U bukmacherów możesz obstawiać jej mecze i w ten sposób zwiększyć swoje emocje!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cashback na Wimbledon

Iga Świątek jest w tym momencie niewątpliwie najlepszą tenisistką na świecie, która nie ma sobie równych. Po wygranej we French Open przyszedł czas na Wimbledon, gdzie zmierzy się z Janą Fett. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 27.06.2022, na godzinę 12:00. Polka powinna bez większych problemów wygrać tę rywalizację. O godzinie 12:00 swoje spotkanie rozpocznie także Hurkacz, który zmierzy się z Davidovichem Fokiną. Czy 10 rakieta świata pokona Hiszpana?

Na pewno czekają nas spore emocje, więc bukmacherzy przygotowali szereg promocji. Jednym z nich jest eWinner, który zbiera dobre opinie. Ten operator przygotował dla nas cashback na Wimbledon. Jak chcesz z niego skorzystać, to musisz spełnić najpierw pewne warunki, jakie stawia. Do tego przejdziemy niżej, ale teraz zajmijmy się jeszcze rejestracją konta, co możesz zrobić z tego przycisku:

Jak już masz założone konto, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w poniższej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:

  1. Zagraj kupon za 99 PLN
  2. Muszą na nim być min. cztery zdarzenia pochodzące wyłącznie z oferty na Wimbledon

Jeżeli wygrałeś, to dostaniesz kasę na konto. W przypadku porażki dostaniesz zwrot 100% stawki w formie bonusu – aż 100 PLN. Promocja obejmuje pierwszy kupon spełniający warunki w dniach 26.06-03.07. To jest pierwsza tura promocji, a druga obowiązuje w dniach 04.07-11.07 i jej warunki są identyczne, jak w przypadku pierwszej tury.

fot. pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze