Cardiff – Sunderland: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.03.2024

Zawodnik Sunderlandu przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Cardiff – Sunderland? W piątkowe popołudnie Championship powinna być bardzo chętnie oglądaną ligą! Tego dnia na zapleczu Premier League odbędzie się aż 12 potyczek, a jedną z ciekawszych będzie ta pomiędzy Cardiff, a Sunderlandem! Jeżeli ciekawi Was, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat! Zapraszam więc do lektury.

Cardiff – Sunderland na żywo w TV

Spotkanie Cardiff z Sunderlandem będzie zaledwie jednym z 12 piątkowych batalii na poziomie Championship, o czym zdążyłem już wspomnieć! Akurat Czarne Koty cieszą się sporą popularnością i także w naszym kraju mają grono kibiców. Ich starcie z Cardiff City rozpocznie się 29. marca 2024 roku o godzinie 16:00 naszego czasu. Niestety jednak nie będzie możliwości obejrzenia tej potyczki na żywo w TV. Niektóre mecze Championship pokazywane są co prawda w płatnym serwisie Viaplay, lecz w tym przypadku na podobną transmisję liczyć nie możemy. A co wiadomo o streamach online w sieci? Powiedzmy sobie więcej na ten temat!

 

Cardiff – Sunderland gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli chodzi zatem o streamy online w Internecie, to tu mamy już nieco większe pole manewru i wybór! Spotkania Championship regularnie pokazywane są w formie legalnych transmisji w sieci u polskich bukmacherów. Przykładem takiego operatora jest chociażby STS, u którego niemalże za darmo będzie można śledzić rywalizację Cardiff z Sunderlandem! By skorzystać ze streamu online w STS TV wystarczy bowiem założyć konto u bukmachera i zagrać dowolny kupon za najniższą nawet stawkę! Więcej informacji na temat takiej opcji pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Cardiff – Sunderland i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Cardiff – Sunderland?

Wyżej przedstawiłem rozwiązanie, dzięki któremu kibice będą mogli obejrzeć spotkanie Cardiff – Sunderland całkowicie legalnie i bezpiecznie! Rywalizacja ta zostanie pokazana na żywo u najpopularniejszego polskiego bukmachera, a więc w STS. Nie będzie tam co prawda polskiego komentarza, jednak bez wątpienia zaletą jest fakt, że rywalizacja będzie dostępna de facto za pół-darmo. W dodatku skorzystać będzie można również z aplikacji STS, gdzie transmisja również zostanie pokazana na identycznych warunkach! Osobom, które zdecydują się oglądać mecz 39. kolejki Championship życzę wielkich emocji i dziękuję już za poświęconą uwagę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze