Na tę walkę czekał cały świat UFC. Nurmagomedov vs McGregor. Irlandczyk wraca do ringu UFC po raz pierwszy od czasu walki z Eddie’m Alvarezem w listopadzie 2016 roku. Rosjanin w tym czasie walczył dwukrotnie, w obu przypadkach wychodził z pojedynków zwycięsko. Można przewidywać, że w tym pojedynku będziemy świadkami nokautu, jednak jakie opinie na ten temat ma Fortuna? Na szali zostanie położony pas mistrza wagi lekkiej amerykańskiej organizacji. Kluczowe pytanie, kto go zgarnie były mistrz czy aktualny?

Fortuna opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze 

Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor: analiza, kursy, Fortuna opinie

Kibice na całym świecie wyczekiwali tej walki. Ostatnie wydarzenia tylko podgrzały atmosferę wokół pojedynku. W Las Vegas spodziewana jest gigantyczna dawka emocji. Conor wraca na ring UFC po raz pierwszy od listopada 2016 roku, gdy pokonał Eddi’ego Alvareza. Od razu powrót w wielkim stylu, ponieważ zawalczy z aktualnym mistrzem wagi lekkiej UFC. W 2017 roku Irlandczyk zdecydował się na walkę bokserską z Floydem Mayweatherem Jr, w której przegrał przed czasem. Jak będzie tym razem i czy znowu zasiądzie na tronie amerykańskiej organizacji?

Khabib Nurmagomedov jest mistrzem wagi lekkiej UFC od kwietnia tego roku, kiedy to pokonał Ala Iaquintę w Nowym Yorku. Rosjanin do tej pory nie przegrał żadnej walki w MMA. Bilans 26-0 robi wrażenie. W przypadku Conora wygląda to gorzej, ale nadal solidnie 21-3. Fortuna opinie za faworyta tej rywalizacji uznaje Rosjanina. Jak wyglądają kursy główne?

Fortuna opinie

Fortuna:

Jak widać, legalny bukmacher stawia na aktualnego mistrza UFC. Wygrana Khabiba jest wyceniana po kursie 1.62, nie można się temu dziwić, ponieważ do tej pory nigdy w swojej karierze nie wychodził z ringu w roli przegranego. Przelicznik na triumf underdoga, czyli w tym przypadku Conora wynosi 2.37.

Fortuna opinie: co jeszcze warto typować w tym starciu?

Powszechne opinie przed tą bitwą mówią jasno – zobaczymy nokaut. Atutem Conora będzie walka kickbokserska, jednak Khabib ma przewagę nad rywalem w klinczu. Obaj zawodnicy z pewnością będą starali się odpowiednio wykorzystać swoje mocne strony i dobrać taktykę pod przeciwnika. Irlandczyk powinien liczył na trafienie w stójce, ponieważ nokautujący cios, to jego wielka zaleta. Aktualny mistrz UFC z pewnością postawi na swoje ciosy z góry w parterze. Jak Fortuna opinie analizuje tę walkę pod kątem nokautu?

Fortuna opinieLegalny bukmacher stawia na zakończenie walki przez K.O lub T.K.O – kurs tego zdarzenia wynosi 1.7, natomiast w przeciwnym przypadku otrzymujemy przelicznik na poziomie 2.03.

Czy inne zakończenie niż nokaut jest w ogóle możliwe?

Jak w każdym sporcie, nawet najbardziej prawdopodobny scenariusz nie musi się ziścić. Bukmacherzy przewidują, że walka skończy się przed czasem, jednak przygotowali w swojej ofercie ciekawe propozycje, dla typerów, którzy grają przeciwko przewidywaniom. W tym przypadku kurs, że walka aktualnego mistrza UFC z byłym mistrzem zakończy się na punkty wynosi aż 3.0. Ryzykownie, jednak kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.