Burnley – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.04.2024

Piłkarze Burnley po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Burnley – Wolves? Trwa zacięta walka o utrzymanie, jak i o europejskie puchary w angielskiej elicie! Bardzo ważne w obu kontekstach będzie wtorkowa rywalizacja Burnley z Wolverhampton. Jeżeli macie ochotę obejrzeć ten mecz na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV, jak i streamie online ze starcia 31. kolejki Premier League. Zapraszam więc do lektury.

Burnley – Wolves na żywo w TV

Spotkanie Burnley z Wolves to zaledwie 1 z 5 atrakcji, jakie zaoferowała Premier League swoim kibicom na najbliższy wtorek. Burnley bije się o utrzymanie, natomiast Wolverhampton ma nadzieję na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Mimo to, sam mecz zapowiada się ciekawie i nie ma w nim wyraźnego faworyta! Start rywalizacji został wyznaczony na 2. kwietnia 2024 roku i godzinę 20:45 naszego czasu. Przechodząc do szczegółów transmisji, niestety Canal+ nie pokaże tego starcia, a zatem nie mamy co liczyć na transmisję na żywo w TV. Co natomiast wiadomo o streamach online?

Burnley – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc do wspomnianych streamów online, takowe w Polsce będą dostępne i będzie można z nich skorzystać, by obejrzeć starcie Burnley – Wolves na żywo w Internecie! Oficjalnym wydawcą rozgrywek ligi angielskiej do końca sezonu 2023/24 jest Viaplay. Oznacza to, że absolutnie wszystkie mecze Premier League znajdziemy właśnie na platformie streamingowej tego operatora. Dostęp do usług w Viaplay niestety nie jest za darmo, ponieważ uprzednio należy założyć konto i wykupić odpowiedni pakiet za 55 PLN. Darmowych alternatyw w przypadku starcia Burnley – Wolves niestety nie mamy.

Gdzie oglądać Burnley – Wolves?

Wyżej znaleźliście kursy bukmacherskie na omawiany mecz, a wrzucić je na kupon możecie z poziomu aplikacji bukmacherskich! Podsumowując natomiast ten krótki artykuł, rywalizacja Burnley z Wolves będzie w Polsce dostępna do obejrzenia tylko i wyłącznie za sprawą streamu online w Viaplay. W tym przypadku nie będziemy mieli do dyspozycji transmisji w TV, ponieważ pokazująca 2 mecze na kolejkę stacja Canal+ tym razem postawiła na emitowanie innych gier. Mimo to życzę jak największych emocji podczas starcia na Turf Moor!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze