Gdzie obejrzeć mecz Burnley – West Ham United? O tym dowiesz się więcej niżej. Już dziś zawodnicy Burnley zmierzą się z West Ham United. Goście są mocnymi faworytami, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że mogą mieć spore problemy z gospodarzami, którzy zagrają na własnym stadionie. Komu uda się zgarnąć komplet punktów?

Burnley – West Ham United – gdzie oglądać dzisiaj?

Już w tę niedzielę zawodnicy Burnley podejmą na własnym stadionie West Ham United. Będzie to spotkanie dwóch ekip o podobnym potencjale, które grają ciekawy futbol. Młoty dość niespodziewanie walczą o TOP 4 i grę w Lidze Mistrzów w sezonie 2022/2023. Gospodarze z kolei to solidny średniak, który przede wszystkim chce się w spokoju utrzymać. Komu uda się zgarnąć komplet punktów? Zobacz, co możesz zgarnąć w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE i sprawdź, gdzie oglądać mecz Burnley – West Ham United!

Burnley – West Ham United: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Burnley – West Ham United będziesz mógł obejrzeć za darmo na Canal+ Online. Tak się składa, że podjęliśmy współpracę z eWinnerem i dzięki temu będziesz mógł odebrać voucher na 30 dni na tę platformę. Co musisz zrobić?

  1. zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. napisz na czat gracza o voucher na Canal+ Online

ewinner voucher

Burnley – West Ham United: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Burnley a West Ham United będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy, że masz Canal+ Sport lub pobierzesz na telewizor aplikację od Canal+ Online. Do jej działania potrzeba jednak mieć TV podpięte pod internet!

Burnley – West Ham United: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Burnley – West Ham United? Tutaj najlepszą opcją jest Canal+ Online. Ta platforma świetnie działa nie tylko na przeglądarce, ale także w aplikacji mobilnej.

Burnley – West Ham United: zapowiedź meczu

Mecz Burnley – West Ham United będzie jednym z bardziej interesujących spotkań, jakie nas czekają w Premier League w niedzielę. Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie tych drużyn, to zobacz też, jakie kursy przygotowali bukmacherzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 18:30.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Burnley - West Ham United?

Spotkanie Burnley - West Ham United będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Burnley zagra z West Ham United?

Starcie Burnley - West Ham United zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze