Wreszcie ruszamy! Dziś rozpoczyna się turniej główny w Palermo, w którym poza nagrodami pieniężnymi, na panie czekają do zdobycia punkty do rankingu WTA Tour! Co ciekawe pierwszy turniej będzie miał miejsce we Włoszech, w kraju, który pandemią został dotknięty w sposób szczególny. Panowie jeszcze czekają na swoją kolej, a więc dziś wybrałem dla Was dwa spotkania płci pięknej. Zachęcam do komentowania typów!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Polona Hercog – Elisabetta Cocciaretto, 3.08.2020, godz. 17:30

Na pierwszy ogień spotkanie reprezentantki Słowenii – Polony Hercog z reprezentującą kraj gospodarzy – Elisabettą Cocciaretto, występująca w tym turnieju dzięki specjalnej przepustce od organizatorów. Spotkanie rutyny z młodością, co w tym przypadku okaże się skuteczniejsze? Poniżej moje przemyślenia na temat tego pojedynku.

Zacznijmy od reprezentantki gospodarzy, Elisabetta Cocciaretto występuje tutaj dzięki dzikiej karcie. Obecnie plasuje się na pozycji numer 156, a więc ranking WTA Tour niepozwoliłby jej na udział w turnieju głównym. 19-letnia Włoszka od zeszłego sezonu okupuje miejsce w drugiej setce rankingu z nadzieją na więcej. W ubiegłym roku zdążyła już zdobyć dwa tytuły rangi ITF, miało to miejsce podczas turniejów w Asuncion i Colinie, na kortach ziemnych, były to turnieje z pulą nagród 60 tysięcy dolarów. Tak jak na Włoszkę przystało najlepiej czuje się na kortach ziemnych, czy jednak to wystarczy na dzisiejsze zwycięstwo w turnieju głównego cyklu? Włoszka to na razie zawodniczka nieco niższego szczebla. Nie wydaje mi się być przystosowaną do równej walki na takim poziomie. Nie wydaje się być również w dobrej dyspozycji. W niedawnym turnieju pokazowym, również rozgrywanym we Włoszech, potrafiła co prawda wygrać dwa spotkania po trzysetowych bataliach, w których pokonywała Camilię Scalę oraz Huergo Nicolę Fossę, jednak są to zawodniczki odpowiednio piątej i dziewiątej setki rankingu WTA Tour, natomiast Cocciaretto miała spore problemy z odniesieniem zwycięstw. Gdy przyszło jej się zmierzyć z zawodniczką o podobnym rankingu – Martiną Trevisan poległa w dwóch setach. Nie wydaje się być przygotowaną obecnie do walki na takim poziomie, jaki prezentuje jej dzisiejsza rywalka.

Polona Hercog, Słowenka, to zawodniczka bardzo doświadczona, mająca na karku 29 wiosen, obecnie zajmująca 45 miejsce w rankingu WTA Tour. Od roku 2009 tylko raz wypadła z czołowej setki rankingu, co pokazuje jak długo utrzymuje dobry, wysoki poziom. W szczególności bardzo dobrze spisuje się zawsze na kortach ziemnych. Ma na swoim koncie sześć tytułów singlowych, wszystkie zdobyte właśnie na tej nawierzchni kortu. Wygrywała dwukrotnie w turnieju w Bastad, w Ołomuńcu, Brescii, Sant Malo oraz w szwajcarskim Lugano. Jej różnorodna gra sprawia rywalkom ogrom problemów. Polona Hercog bardzo dobrze gra przy siatce, jest zawodniczką bardzo regularną, gra kombinacyjnie, często slajsuje, wyprowadza takimi zagraniami przeciwniczki z równowagi. Bardzo dobrze porusza się  po korcie, ciężko zagrać jej winnera. W okresie pandemii trenowała, nie rozgrywala żadnych spotkań pokazowych. W tym sezonie wygrała trzy spotkania i również w trzech odnosiła porażki. Zanotowała II rundę Australian Open, w której uległa Ashleigh Barty.

Mecze bezpośrednie

Włoszka dopiero rozpoczyna swoją karierę, obie zawodniczki jak do tej pory nie miały okazji do spotkania się na korcie.

Co typuję?

Moim zdaniem doświadczenie przeważy tutaj szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Włoszka wydaje się być zawodniczką niższego szczebla. Słowenka świetnie natomiast czuje się na kortach ziemnych, co powinna dziś udowodnić, gdyż to dla niej najważniejsza część sezonu, szansa na podreperowanie rankingu. Słowenka to zawodniczka bardzo regularna, co powinno jej dziś pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Ponadto presja związana z daniem szansy przez organizatorów w tak dużym turnieju może przerosnąć Włoszkę, która nie miała zbyt wielu okazji do rywalizacji na takim szczeblu rozgrywek seniorskich.

Typ: Polona Hercog wygra

Kurs: 1,50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kristyna Pliskova – Maria Sakkari, 3.08.2020, godz. 21:30

Kolejnym spotkaniem, które dla Was przygotowałem będzie pojedynek Czeszki – Kristyny Pliskovej z Greczynką – Marią Sakkari. Obie zawodniczki to tenisistki doświadczone i ogranie, nie ma tu mowy o jakiejś przewadze, którejś z zawodniczek. Bukmacherzy jednak widzą zdecydowaną faworytkę w osobie Marii Sakkari, z resztą podobnie jak ja.

Czeszka, Kristyna Pliskova to zawodniczka plasują się aktualnie na 69 pozycji w rankingu WTA Tour. Jest słabszą z sióstr Pliskovych, Karolina to zawodniczka pierwszej dziesiątki zestawienia kobiecego. Czeszka to zawodniczka 28-letnia mająca na swoim koncie sześć tytułów singlowych, wszystkie zdobyte na szybkich nawierzchniach. Triumfowała w Limoges, Nottingham, Fukuoce, Kreuzlingen, Dalian i Taszkiencie. Ostatni triumf święciła cztery lata temu. Tak jak wspomniałem wszystkie zwycięstwa odnosiła na kortach twardych lub trawiastych. W żadnym zakończonym sezonie nie przekroczyła bariery siódmej dziesiątki rankingu, ustabilizowała swoją pozycję między siódmą dziesiątką, a czołową setką zestawienia, z której nie wypada od czterech lat. W okresie pandemii występowała w czeskich rozgrywkach. Powiedzmy sobie szczerze, grała w kratkę. Potrafiła pokonać Jekaterinę Aleksandrową czy Stefanie Voegele, by przegrywać z Kateriną Siniakovą czy Terezą Martincovą. Nie wydaje się być w swojej najwyższej dyspozycji. Nawierzchni kortu również zdecydowanie jej nie pasuje. Czeszka nie jest zawodniczką regularną, często gra na jeden strzał, co na nawierzchni ceglanej nie przynosi wymiernych rezultatów.

Greczynka – Maria Sakkari to zawodniczka 25-letnia, która obecnie plasuje się na wysokiej, 20 pozycji w światowym rankingu WTA Tour. Ma na swoim koncie zaledwie jeden tytuł singlowy, zdobyty na nawierzchni ziemnej, w ubiegłym sezonie w turnieju w Rabacie, zawody miały w puli 250 tysięcy dolarów. To właśnie na tej nawierzchni Sakkari czuje się zdecydowanie najlepiej. Jej topspinowe uderzenia, którymi się specjalizuje, sprawiają na tej nawierzchni największe spustoszenie. Jest zawodniczką bardzo regularną, dobrze zbudowaną, która potrafi uderzyć, bardzo dobrze również porusza się  po korcie, co na tej nawierzchni stanowi dodatkowy atut. W okresie zamrożenia rozgrywek o światowe punkty postanowiła trenować, nie grała żadnych spotkań pokazowych, czy to okaże się słuszną drogą? O tym przekonamy się już dzisiaj.

Mecze bezpośrednie

Obie panie miały jak do tej pory tylko jedną okazję do spotkania się na korcie, było to na ulubionym dla Czeszki korcie trawiastym. Mimo tego musiała ona uznać wyższość rywalki.

5.07.2017, Wimbledon 1/32 finału (korty trawiaste), Kristyna Pliskova – Maria Sakkari 7:6(6) 4:6 4:6.

Co typuję?

Skoro Maria Sakkari potrafiła ograć Czeszkę na korcie trawiastym, to tym bardziej powinna ją pokonać na jej ulubionym korcie ziemnym. Greczynka to zawodniczka dużo bardziej regularna, jej atuty tenisowe zdecydowanie bardziej pasują do tej nawierzchni kortu niż atuty Czeszki. Pliskova nie wydaje się również być w najwyższej formie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o zwycięstwie Sakkari, dlatego ją typuję jako zwyciężczynie tego spotkania.

Typ: Maria Sakkari wygra

Kurs: 1,45

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1299PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1299PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1299PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

kk

Zaloguj się aby dodawać komentarze