Freebet to jeden z najbardziej wyszukiwanych bonusów na rynku. Kto z nas nie chciałby bez żadnych kosztów i ryzyka błędnego wytypowania, postawić zakładu na interesujące nas wydarzenie z oferty bukmachera? Zdobycie freebetu jest gwarancją gry za środki pieniężne operatora. Istnieje wiele możliwości zdobycia dodatkowych bonusów, dzięki którym będziemy mogli obstawiać jeszcze więcej. Zainteresowani? Zapoznajcie się z poniższym artykułem i dowiedzcie się, gdzie szukać darmowych zakładów. Bukmacherzy z freebetem czekają!

Czym jest freebet?

Zacznijmy od początku. Pojęcie freebetu jest znane zapewne wszystkim osobom, które miały okazję rozpocząć grę u wybranego przez siebie legalnego bukmachera. W takim razie dla początkujących graczy wyjaśnimy, czym tak naprawdę jest freebet. Darmowy zakład inaczej nazywany freebetem jest bonusem od operatora zakładów wzajemnych. Zazwyczaj rozdawany w formie prezentu, w przypadku założenia swojego prywatnego konta bukmacherskiego na stronie internetowej danego buka.

Jak otrzymać darmowy zakład? Wystarczy, że zdecydujecie się na wybór jednego z poniżej opisanych legalnych bukmacherów z freebetem, a podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, wpiszecie w odpowiednie pole stworzony przez nas specjalny kod promocyjny. Wszystkie proponowane przez nas kody znajdziecie, klikając link BONUSY BUKMACHERSKIE. Zostaniecie automatycznie przeniesieni na podstronę, na której widnieje ranking najlepszych ofert bukmacherskich na rynku. Pamiętajcie, podane przez nas kody są równe bonusowi, jaki możecie otrzymać po przystąpieniu do gry.

Gotowi dowiedzieć się czegoś więcej o bukmacherach z freebetem? Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi opisami ofert promocyjnych.

STS

Legalny bukmacher okrzyknięty mianem „najlepszego w Polsce”? STS zdecydowanie znajduje się w ścisłej czołówce operatorów, proponujących zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju. Rozpoczęcie obstawiania u tego buka wiąże się z otrzymaniem atrakcyjnych bonusów na start. Oczywiście jednym z nich jest freebet, który wynosi 29 zł. Zastanawiacie się, jak zdobyć ten bonus? Wystarczy, że zarejestrujecie swoje konto bukmacherskie za pośrednictwem naszego portalu, klikając baner poniżej. Następnym krokiem jest założenie profilu na stronie www.typomania.net i połączenie go z kontem w STS. Za dokonanie tej czynności i napisanie do na wiadomości z prośbą o kolejny freebet, na adres pomoc@typomania.net, otrzymacie następne 20 zł! Łączna kwota bonusu wynosi aż 49 zł.

Pamiętajcie, że bez połączenia nowo założonego konta w STS i podania naszego kodu promocyjnego – 1259PLN, niemożliwe będzie uzyskanie tak wysokiego freebetu!

sts baner

UWAGA! WIĘCEJ INFORMACJI O NAGRODACH W TYPOMANII

Założenie profilu w Typomanii i podpięcie go z kontem wybranego bukmachera upoważnia do zgarnięcia dodatkowych freebetów! Do tego każdy gracz decydujący się na przystąpienie do gry, otrzymuje możliwość wzięcia udziału w specjalnym rankingu, w którym czekają na Was ekstra nagrody rzeczowe! Sprzęt Apple, Xboxy, Iphony, skoki ze spadochronu, vouchery na wakacje, przejazdy ekskluzywnymi autami i wiele innych.

Co musicie wiedzieć o Typomanii?

  • Typomania jest zabawą dla każdego miłośnika sportu i zakładów bukmacherskich
  • Profil na stronie Typomanii może założyć każda osoba, która ukończyła 18 rok życia i zakończyła proces rejestracyjny na witrynie wybranego legalnego bukmachera (oczywiście z obowiązującym kodem promocyjnym znajdującym się w rankingu Zagranie.com)
  • Operatorzy, z którymi możecie grać w Typomanii to: STS, forBET, PZBuk, Betlic (jednak niedługo dołączą do nas kolejni legalni bukmacherzy z freebetem)
  • Obowiązujący ranking rozpoczyna się na początku każdego miesiąca, co pozwala zachować równe szanse dla każdego nowego gracza. Nie musicie obawiać się, że nie zdołacie wyprzedzić konkurencji, ponieważ punkty w naszym rankingu zerują się z nowym miesiącem
  • Każdy miesiąc to okazja na zdobycie zupełnie innych nagród. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dwa razy nie gra się o tę samą rzecz. W takim razie oferujemy Wam możliwość wygrywania przeróżnych nagród rzeczowych. Sprawdźcie sami, co czeka na Was w tym miesiącu!
  • Zasady gry są proste: 1 PLN = 1 PKT. Im więcej postawicie, tym więcej punktów zdobędziecie
  • O szczegółach zabawy dowiedzie się na stronie Typomanii.

typomania

forBET

Ulubiony operator zakładów bukmacherskich wielu fanów sportu. Jego oferta prezentuje się całkiem nieźle, z resztą tak samo, jak bonusy i promocje przewidziane na jego stronie. W naszym rankingu TOP 3 OFERT BUKMACHERSKICH, forBET zajął pierwsze miejsce. Klikając link, dowiedzie się, dlaczego 🙂 Tak samo, jak w przypadku STS, tak i w forBET obowiązuje 20 zł freebetu po połączniu konta bukmacherskiego z profilem w Typomanii. Dla ścisłości w Typomanii nie musicie wybierać wyłącznie jednego bukmachera. Możecie połączyć każde konto, jakie posiadacie z typomaniowym profilem. Brzmi dobrze, prawda?

Pamiętajcie, że bez połączenia nowo założonego konta w forBET i podania naszego kodu promocyjnego – 2120PLN, niemożliwe będzie uzyskanie tak wysokiego freebetu!

FORTUNA

Jeden z najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce, ma wielkie doświadczenie zarówno w kwestii ofert na wydarzenia, jak i promocji bukmacherskich. Fortuna doskonale wie, jak spełnić wymagania graczy i czym przyciągnąć ich na swoją stronę. Zarejestrujcie swoje konto u tego bukmachera i zyskajcie freebet w wysokości 20 zł. Pamiętajcie, żeby wykorzystać kod oferowany przez nasz portal – 1145PLN.

Więcej informacji o bukmacherze Fortuna przeczytasz, klikając link: OFERTA FORTUNY.

LV BET

Bonus od depozytu i freebet. Takie promocje czekają na Was po założeniu konta w LV BET. Ile wynosi darmowy zakład od tego bukmachera? Na dobry początek gry możecie uzyskać 20 zł ekstra. Wystarczy po dokonaniu procesu rejestracyjnego, napisać wiadomość na adres pomoc@lvbet.pl o treści „Bonus bez depozytu”. Kwota jest wypłacana bezpośrednio po ukończeniu procesu rejestracyjnego. Nie zapomnijcie o naszym specjalnym kodzie promocyjnym – 1500PLN. Dzięki niemu otrzymacie możliwość zgarnięcia niezłych bonusów bukmacherskich.

TOTOLOTEK

Kolejny legalny bukmacher o długoletnim stażu z dziedziny obstawiania zakładów bukmacherskich. Totolotek ma duże doświadczenie i pewną pozycję na polskim rynku. Po rebrandingu i odświeżeniu swojej oferty na wydarzenia sportowe, wychodzi z nowymi propozycjami dla graczy. Tylko po zakończeniu rejestracji za pośrednictwem naszego portalu, zyskujecie pewne 25 zł freebetu! Pamiętajcie, aby po założeniu konta, użyć naszego kodu promocyjnego – 1074PLN. Jak to zrobić? Po zalogowaniu się, wejdź w zakładkę „Wpłata” i wpisz 1074PLN w „bonus.card /Kod Bonusowy”. Już teraz kliknij baner poniżej i załóż swoje konto w Totolotku.

eWinner

Bukmacher z koroną w logo. Choć jest stosunkowo nowym operatorem na polskim rynku, to stara się dorównać swoim starszym kolegom po fachu. Jego oferta jest ciekawa i zawiera całkiem niezłe kursy bukmacherskie. Jaki freebet proponuje swoim graczom? W eWinner otrzymacie dodatkowe 25 zł bonusu. Warunkiem otrzymania freebetu jest postawienie jednego zakładu za minimum 50 zł. Po wytypowaniu wybranego zdarzenia, bukmacher zwraca 25 zł. Kliknijcie baner, aby przejść do rejestracji! Gotowi na jeszcze więcej promocji? W takim razie zapraszamy na naszą podstronę: eWinner bonus.

Czy już wiecie, którego bukmachera z freebetem wybierzecie? Wskazanie odpowiedniego bukmachera bywa trudne. Nie można się temu dziwić, ciężko zdecydować, która oferta spełni Wasze oczekiwania i z którego bukmachera będziecie zadowoleni.

Pierwsza zasada – wybieraj zawsze legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Druga sprawa – nikt nie wymaga od Was, aby wiązać się z jednym bukmacherem na stałe. Zawsze możecie zachować swoje konto i otworzyć drugie. Obowiązujące regulaminy nie mówią o możliwości obstawiania wydarzeń sportowych wyłącznie na witrynie jednego buka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić kupon u każdego!

Jednak naszym zdaniem warto założyć konta u legalnych bukmacherów, którzy umożliwiają opcję połączenia swojego profilu z Typomanią. To dzięki nim posiadasz większe szanse na wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, nic straconego. W Typomanii wygrywa każdy! Bez ściemniania. Każda postawiona złotówka, zarówno na wygranym kuponie, jak i przegranym, przekształca się w punkt na naszym rankingu. Im więcej punktów tym większa szansa na zajęcie podium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przystąpieniem do gry!

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat bonusów bukmacherskich i ofert proponowanych przez polskich bukmacherów? W takim razie kliknij link: BUKMACHERZY, znajdziesz w nim bieżące informacje na temat każdego legalnego operatora.

Autor zdjęcia: pockygallery / www.shutterstock.com