Zakłady bez ryzyka, bonusy, kody promocyjne i atrakcyjne udogodnienia – to wszystko z perspektywy gracza jest niezwykle istotne. Ale są rzeczy ważniejsze niż wspomniane bonusy. Dzięki Fortunie i kibicom drużyn I Ligi, bukmacher przekaże 40000 PLN na pomoc Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat. Akcja „Fortuna gdy pełna trybuna” jest już drugą taką inicjatywą ze strony tego bukmachera!

Fortuna gdy pełna trybuna – jak to działa?

Omawiana akcja trwała w dniach 4-12 października kiedy to rozgrywano mecze 12. i 13. kolejki Fortuna 1. Liga. Bukmacher, tytularny sponsor rozgrywek, zagwarantował, że przekaże złotówkę na konto Fundacji Polsat w zamian za przyjście jednego kibica na stadion. W 13. serii gier kilka meczów się nie odbyło dlatego bukmacher postanowił podwoić wynik i ostatecznie zaokrąglić go do 40 000 złotych!

Marcin Janicki, Prezes Zarządu Fortuna 1 Ligi na temat akcji wypowiedział się w ten sposób: „Cieszymy się, że kibice pierwszoligowych klubów włączyli się do szlachetnej akcji, jaką jest “Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kolejny raz nasza społeczność udowodniła, że przyjemne można połączyć z pożytecznym”.

Bukmacher Fortuna zna się na pomaganiu

W tym miejscu warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza taka akcja tego bukmachera. W poprzednim roku Fortuna przekazała darowiznę w wysokości 50 000 złotych na operację chłopca chorego na zespół Aperta.

Cieszymy się, że po raz drugi Fortuna, sponsor tytularny rozgrywek 1 Ligi, zaprosiła nas do wzięcia udziału w swojej akcji charytatywnej. Dzięki nim oraz środkom przekazanym przez Fortunę nasi podopieczni – Oliwia oraz Łukasz – mogą kontynuować leczenie i rehabilitację”. W taki sposób o działaniach bukmachera wypowiedziała się Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc.

Jeśli szukasz informacji o działaniach i bonusach jakie przygotowała dla Ciebie Fortuna warto kliknąć tutaj –> Bukmacherzy. W taj zakładce dowiesz się o ofercie powitalnej, zakładach bez ryzyka czy o freebecie. Jeśli oferta bukmachera Cię zainteresowała zachęcam do kliknięcia w nasz kod promocyjny: 1140PLN, z którym możesz liczyć na jeszcze więcej! 🙂