Przed każdymi wyborami prezydenckimi lub parlamentarnymi obywatele, dziennikarze, ale także bukmacherzy zadają pytanie: kto wygra wybory? Oczywiście nikt nie ma kryształowej kuli, w której ujrzy zwycięzce, ale szacowane są szanse każdego z kandydatów. W zakładach bukmacherskich prezentowane są kursy, które oddają skalę prawdopodobieństwa wygrania wyborów.

Typowanie zakładów na rynki: kto wygra wybory nie zawsze musi być wróżeniem z fusów. Każdy wyborczy rezultat poprzedzony jest kampanią, komentarzami i analizami. To wiedza, która pozwala przeanalizować bieżącą sytuację polityczną i wskazać swojego faworyta u bukmachera. Oczywiście do tego trzeba mieć politycznego nosa, ale także umiejętnie obserwować wahania kursów versus zmieniające się sondaże. Dlaczego? Nie zawsze wybory wygrywa ten, który ma najlepsze sondaże. Przykład? W 2016 roku w USA przez całą kampanię wg sondaży przewodziła Hillary Clinton, a mimo to prezydentem został Donald Trump. Bukmacherzy także typowali przedstawicielkę “Demokratów” – w tamtej sytuacji kurs na Trumpa był solidnym valuebetem, który okazał się trafiony.

Sprawdźmy oferty bukmacherskie na zakłady polityczne:

Jakie wybory obstawisz u bukmacherów?

Bukmacherzy coraz częściej puszczają oczko w stronę innych dziedzin życia. Typujemy Oscary, nagrody Grammy lub Taniec z Gwiazdami. W takim razie nic dziwnego, że obstawiać można także wybory polityczne. U polskich bukmacherów online można obstawiać następujące rozstrzygnięcia wyborcze:

 • kto wygra wybory prezydenckie?
 • kto wygra wybory parlamentarne?
 • kto wygra wybory europarlamentarne?
 • kto wygra wybory samorządowe?

Legalni bukmacherzy ustalają kursy na wybory opierając się na medialnych doniesieniach, sondażach i analizach polityczno-socjologicznych. W ten sposób powstają zakłady i kursy na typy: kto wygra wybory?

Bukmacherzy do typowania zakładów: kto wygra wybory?

Na początek przypomnijmy, że zakłady na wybory polityczne można obstawiać tylko u legalnych bukmacherów. Polscy operatorzy prezentuję naprawdę szeroką ofertę na rynki: kto wygra wybory? W Betfan, STS czy Fortunie wytypujesz nie tylko rozstrzygnięcia wyborcze w Polsce, ale również na świecie: Francji, USA, Niemczech, Ukrainie czy Wielkiej Brytanii.

W tym miejscu, jeśli chodzi o zakłady na wybory, to zdecydowanie możemy wyróżnić bukmachera Betfan. Na stronie betfan.pl pod zakładką “rozrywka” kryje się wiele możliwości obstawiania wyborów – tych aktualnych, ale także przyszłych jak np. wybory prezydenta Francji w 2022 roku. Polityczna oferta na wybory bukmachera Betfan może imponować i jest najlepsza w Polsce.

Kursy bukmacherskie na to, kto wygra wybory pojawiają się nie tylko na stronach bukmacherskich i grupach typerskich, ale są także cytowane przez wielkie media np. onet.pl. To wpływa na rozpoznawalność zakładów bukmacherskich w Polsce, a “buki” odgrywają pośrednią rolę w kreowaniu opinii publicznej dotyczącej wyborów.

Kto wygra wybory prezydenckie w Polsce 2020?

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich w Polsce. Do walki staje aktualnie urzędujący prezydent, Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Polskiej.

28 czerwca odbyła się pierwsza tura wyborów, którą wygrał Andrzej Duda. Przedstawiciel PiS uzyskał poparcie na poziomie 43.69%. Za jego plecami uplasował się Rafał Trzaskowski z rezultatem 30.34%. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, jeśli kandydat nie uzyska minimum 50% poparcia, to dwa tygodnie później odbywa się druga tura wyborów.

12 lipca Polacy ponownie udadzą się do urn wyborczych, w których wybiorą prezydenta na pięcioletnią kadencję. W kursach bukmacherskich faworytem jest Andrzej Duda:

 • Andrzej Duda – 1.45
 • Rafał Trzaskowki – 2.75

sts kursy prezydent

Dodatkowo obstawiać można frekwencje, jaka będzie podczas drugiej tury. Warto wspomnieć, że 28 czerwca padł rekord frekwencyjny, bo do głosowania poszło aż 64.4% uprawnionych osób. Czy tym razem będzie jeszcze lepsza frekwencja? Możesz to obstawiać w Fortunie:

 • Frekwencja powyżej 65.5% – 2.11
 • Frekwencja poniżej 65.5% – 1.60

W Polsce w 2023 roku odbędą się kolejne wybory parlamentarne, w których będzie można typować zwycięstwo poszczególnych partii politycznych np. Prawa i Sprawiedliwości, Koalicji Obywatelskiej lub Konfederacji.

Kto wygra wybory w USA?

W tym roku pytanie: kto wygra wybory u bukmacherów zadawane jest nie tylko w kontekście Polski, ale także USA. W Stanach Zjednoczonych w listopadzie dojdzie do wyborów prezydenckich. Urzędujący prezydent Donald Trump (parta republikańska) zmierzy się kandydatem demokratów, Joe Bidenem. Jak na razie kursy bukmacherskie lekkiego faworyta wskazują w osobie Donalda Trumpa.

wybory w usa betfan

Kursy Betfan na wybory prezydenta w USA:

 • Donald Trump – 1.80
 • Joe Biden – 2.20

Kto wygra wybory prezydenckie we Francji 2022?

W Betfan już teraz można obstawiać wyniki wyborów prezydenckich we Francji, które odbędą się w…2022 roku. Na chwilę obecną w kursach przoduje Emmanuel Macrone, który dystansuje swoją największą konkurentkę, liderkę Frontu Narodowego, Marine Le Pen:

 • Emmanuel Macrone – 1.80
 • Marine Le Pen – 4.00

Kto wygra wybory w Wielkiej Brytanii?

W Anglii nie wybiera się prezydenta, bo rządzi monarcha, ale za to odbywają się wybory parlamentarne do Izby Gmin. Prym wiodą dwie partię: konserwatywna i pracy. Pozostałe ugrupowania odgrywają marginalną rolę.

Kto wygra wybory w UK?

 • Parta konserwatywna – 1.65
 • Partia pracy – 2.25

Kto wygra wybory w Niemczech?

W Betfan wytypujesz zakłady na zwycięzce wyborów federalnych w Niemczech:

 • CDU/CSU – 1.05
 • Zieloni – 6.00
 • SPD – 20.00

Dodatkowo bukmacher online Betfan proponuje zakłady na to: który kraj po Wielkiej Brytanii przeprowadzi referendum w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej? Faworytem są Włochy (6.00) przed Grecją (11.00), Węgrami (15.00), Austrią (17.00) i Polską (20.00).

Bonusy na zakłady na politykę

Jak mawiał klasyk: nie ma nie polityki – wszystko jest polityką. Przekładając to na zakłady bukmacherskie – to nie tylko sportu dotyczą bonusy bukmacherskie. Co to oznacza? Jeśli nie masz konta u bukmachera, a chcesz obstawiać zakłady na wybory, to możesz wykorzystać nasz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny.

Jakie kody promocyjne polecamy na zakłady polityczne? Oto lista naszych najlepszych bukmacherów:

 • STS – kod promocyjny: 1259PLN lub Zagranie
 • Betfan – kod promocyjny: 3100PLN
 • Fortuna – kod promocyjny: 1145PLN

Jeśli chcesz sprawdzić pozostałe bonusy bukmacherskie do wykorzystania w zakładach na politykę odwiedź stronę: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

U którego bukmachera wytypujesz zakład: kto wygra wybory?

Zakłady na zwycięzce wyborów można obstawiać u legalnych bukmacherów - najwięcej typów oferuje Betfan.

Jakie kursy bukmacherzy oferują na wybory w Polsce?

Zdaniem legalnych bukmacherów faworytem najbliższych wyborów prezydenckich w Polsce jest Andrzej Duda - kurs 1.50. Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje Rafał Trzaskowki - kurs 2.50.

Kto wygra wybory w USA?

U legalnych bukmacherów faworytem do zwycięstwa w wyborach prezydenckich w USA jest Donald Trump - kurs 1.85. Jego największym rywalem jest Joe Biden - kurs 2.15.

Zaloguj się aby dodawać komentarze