Coraz to więcej osób stawia zakłady poprzez tablet bądź telefon. Jest to o wiele wygodniejszy sposób niż przez laptopa czy komputer stacjonarny, ponieważ te mniejsze nośniki mamy cały czas przy sobie. Bukmacherzy tacy jak Totolotek zachęcają do korzystania z aplikacji mobilnej bonusem w wysokości 49 PLN. Jak skorzystać z tej promocji dowiesz się w tym tekście, zapraszam do lektury!

Bukmacherzy z aplikacją mobilną

Aplikacja mobilna Totolotka- bukmacherzyAby odebrać bonus 49 PLN wystarczy zrobić trzy kroki:

-pobrać aplikację mobilną Totolotka, link znajduje się na stronie bukmachera

-dokonać depozytu min. 20 PLN na konto gracza poprzez aplikację mobilną, które zostało wcześniej zweryfikowane

-odebrać bonus w trakcie trwania promocji do dnia 31.12.2019! Maksymalnie można otrzymać 100% bonusu do 49 PLN

Warunki obrotu

Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone trzy razy, aby móc je wypłacić. Do obrotu zaliczają się jedynie kupony z kursem min. 1.90. Termin realizacji powyższych warunków mija po 30 dniach od dokonanej wpłaty. Po upływie tego terminu bonus po prostu przepada.

Wydaje się, że promocja ta jest świetna dla osób, które często korzystają z telefonu, czy z tabletu. Bukmacherzy starają się pójść z duchem czasu i umożliwić jak najwygodniejsze korzystanie z ich usług. Totolotek jest jednym z nich. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, zachęcam do kliknięcia w baner. Tym samym otrzymasz 1000 złotych depozytu na start!