W ostatnim czasie można odczuć, że bukmacherzy chcą się rozwijać, coraz chętniej stawiają na nowoczesność i bardzo często łączą to z ciekawymi bonusami. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, który stawia na aplikację mobilną. Na początku września rozpoczęła się promocja, dzięki której za pierwszy przelew wykonany właśnie przez aplikację, otrzymamy od bukmachera 100% bonusu do 49 PLN!

Przelew w aplikacji = bonus od bukmachera

Totolotek wie jak zadbać o swoich graczy. Tym razem działający na rynku od ponad dwudziestu lat bukmacher zachęca do korzystania z aplikacji mobilnej, a w zamian za to nagradza nas bonusem. Wszystko zaczyna się od zainstalowania aplikacji na Twoim tablecie lub telefonie. Zrobione? Następnie musisz wpłacić min. 20 PLN, wykorzystując do tego wspomnianą apkę. Po dokonaniu wpłaty Totolotek podwoi depozyt aż do 49 PLN! Prawie 100 PLN w zamian za niecałe 50, tylko za przelew przez aplikację? Chyba warto skorzystać 😉

Opinie i dodatkowe informacje

Nie sposób wskazać jednej zalety omawianej aplikacji. Za pierwszy przelew bukmacher nagradza naprawdę sporym bonusem, aplikacja wyróżnia się interesującą szatą graficzną, istnieje możliwość zakładów LIVE oraz łatwej wpłaty i wypłaty. Na minus można zaliczyć ograniczenia wpłat i wypłat, brak opcji streamingu oraz to, że posiadacze telefonów Apple muszę mieć system od iOS 9.0. Jednak zalety w tym przypadku zdecydowanie górują i moim zdaniem warto zapoznać się z aplikacją.

Promocja obowiązuje od 02.09.2019 i będzie trwała do 31.12.2019! Użytkownik może skorzystać z promocji jeden raz. Do promocji nie kwalifikują się depozyty wykonane przez stronę mobilną. Bukmacher gwarantuje, że promocja BONUS 49 PLN APLIKACJA MOBILNA nie wyłącza z otrzymania bonusu powitalnego! Zarówno bonus jak i depozyt należy obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 1.90 w przeciągu 30 dni i nie masz ograniczeń na wybór dyscypliny. Dodatkowe informacje na temat aplikacji i bonusu znajdziesz na stronie głównej bukmachera.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich, w tym również tych od Totolotka, przeczytacie pod tym linkiem -> Bonusy bukmacherskie