Granie w punktach stacjonarnych staje się mniej popularne niż typowanie przez Internet, jednak to nie znaczy, że bukmacherzy zapominają o rozwoju swoich placówek. Najlepiej widać to na przykładzie STS Zakładów Bukmacherskich, ponieważ firma inwestuje w lokale premium!

STS rozwija punkty stacjonarne

Mimo tego, że obecnie większość graczy przerzuca się na obstawianie przez Internet, co jest wygodniejsze, to jednak punkty stacjonarne nadal mają swoich stałych klientów. Lider branży bukmacherskiej – STS – postawił na rozwój swoich placówek. Firma zamierza otworzyć lokale o najwyższym standardzie w największych miastach w Polsce. Obecnie powstała już pierwsza placówka premium w Szczecinie.

Prezes STS Mateusz Juroszek: Mimo, że to w internecie STS wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży.

20% zysków osiągniętych przez bukmachera STS w 2018 roku pochodziła z punktów stacjonarnych. Nic więc dziwnego, że firma nie zapomina o placówkach, a do tego planuje nieustanny rozwój i kolejne udogodnienia dla graczy.

Na poniższej fotografii można zobaczyć wygląd lokalu premium STS. Gracze mogą korzystać z tabletów, a także telewizorów.

sts opinie

Trzeba przyznać, robi wrażenie!