Bukmacher Paysafecard – wpłata w zakładach bukmacherskich przez Paysafecard

paysafecard bukmacherzy

Jak u bukmacherów działa Paysafecard? To pytanie, które często zadajecie, bowiem jak ktoś nie ma karty płatniczej, to może mieć problem ze wpłatą środków. Tutaj jednak na pomoc graczom przychodzi PSC. Bukmacher Paysafecard – sprawdź, jak korzystać z tej formy płatności i wpłacaj środki do operatorów bez podpisania swojej karty do banku. Jest to w pełni legalne i bezpieczne!

Bukmacher Paysafecard

U bukmacherów Paysafecard jest dość popularnym rozwiązaniem. Korzysta z niego wiele zakładów bukmacherskich, część bezpośrednio, a inni za pomocą Dotpay. Dla graczy jednak liczy się to, że można po prostu skorzystać z tej metody płatności jednocześnie nie podpinając do bukmacherów swoich kart płatniczych, czy np. PayPala lub innych portfelów elektronicznych. Jest to bezpieczna i legalna opcja, więc na pewno warto o niej pamiętać. Jest sporo pytań związanych z hasłem “bukmacher Paysafecard”, więc niżej postaramy się na nie odpowiedzieć. Sprawdź też pozostałe metody płatności w zakładach bukmacherskich —> https://zagranie.com/metody-platnosci-u-bukmacherow/

Którzy bukmacherzy obsługują płatność Paysafecard?

W zasadzie to jest wielu bukmacherów, którzy oferują płatności za pomocą Paysafecard. Nic w tym dziwnego, w końcu zakłady bukmacherskie chciałyby docierać do jak najszerszego grona, a przecież dalej jest wiele osób, które nie mają kart płatniczych w bankach lub najzwyczajniej w świecie nie chcą ich podpinać pod bukmacherów. Nie ma w tym nic dziwnego, więc szereg bukmacherów pozwala na płatności za pomocą PSC.

Mowa tutaj m.in. o: STS, forBET, Fortuna, PZBuk, czy Totalbecie. Zapewne wkrótce do tego grona dołączą też inni bukmacherzy, już znani na rynku, czy firmy, które dopiero w tym roku pozyskały licencje na świadczenie usług bukmacherskich. Warto także pamiętać, że jeżeli bukmacher ma opcje płacenia przez Dotpay, to zazwyczaj oznacza to także możliwość płatności poprzez PSC.

Jak używać Paysafecard u bukmachera?

Aby używać Paysafecard u bukmacherów nie trzeba w zasadzie wielu rzeczy, zakładania konta na jakiś zewnętrznych platformach, czy nawet podpinania kart. Wszystko jest bardzo proste, a wytłumaczę to na przykładzie TOTALbetu, ale u innych operatorów ścieżka jest niemal identyczna, różnią się tylko szczegóły.

  • zaloguj się na konto, a jak go nie masz, to załóż z tego linku: https://zagranie.com/goto/totalbet
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • następnie wejdź w swój profil i przejdź do zakładki wpłaty
  • wybierz opcję “Dotpay”
  • wpisz kwotę
  • strona przeniesie Cię do okienka, gdzie wybierasz PSC i wpisujesz jego kod

Opcja wyboru Paysafecard na stronie TOTALbet będzie wyglądać tak, jak na screenie, który załączam poniżej. W zależności od bukmachera będzie to zapewne inaczej prezentowało się graficznie, ale zasady wszędzie są te same.

paysafecard totalbet

Najlepsi bukmacherzy z Paysafecard – polski ranking 2021

Trudno jest tak naprawdę wybrać jednego, najlepszego bukmachera z Paysafecardem. W TOP 3 na pewno wymienimy STS, PZBuk i TOTALbet. To trzej bukmacherzy, którzy przede wszystkim mają ciekawe bonusy bukmacherskie, bowiem cała reszta działa podobnie jak u innych. Jest szybko, bezpiecznie i bez podawania karty, czy innych, wrażliwych danych. Dlatego też hasło “bukmacher Paysafecard” powinno coraz częściej być łączone i jeszcze więcej operatorów musi stawiać na tę metodę płatności.

Bukmacherzy oferujący Paysafecard – Porównanie

Bukmacher Paysafecard – porównanie zakładów bukmacherskich oferujących PSC, jako metodę płatności, jest proste. Wszyscy operatorzy bowiem działają praktycznie tak samo szybko i w ten sam sposób. Dlatego jest to bezpieczne i po prostu warto to rozważyć.

INFOGRAFIKA

Zalety i wady korzystania ze Paysafecard w bukmacherce

Jeżeli chodzi o wady i zalety z korzystania z Paysafecard u bukmacherów to nie ma ich wielu. Przede wszystkim trzeba pamiętać, iż jest to bezpieczne, bez podpinania karty płatniczej, czy innych metod płatności. Jednak trzeba się fizycznie wybrać do sklepu i zakupić doładowanie PSC. Nie zrobimy tego bez wychodzenia z domu, co akurat jest minusem. Zalet jest wiele, bo oprócz tego co wymieniliśmy wyżej, to przypomnijmy, że serwis ściśle współpracuje z Dotpay, więc jest szeroko dostępny.

Bezpieczeństwo płatności Paysafecard na stronach hazardowych

Bukmacher Paysafecard – a co wiemy o bezpieczeństwie? Jeżeli obawiasz się np. podawania kart płatniczych u bukmacherów, to takie PSC będzie świetnym rozwiązaniem. W końcu możemy płacić bez podpinania kart, a do tego jeszcze wszystko opiera się o brak wrażliwych danych. Pod tym aspektem są tutaj więc tylko same plusy, czego np. o Skrillu, czy podpinaniu kart już nie możemy powiedzieć.

Opłaty i czas realizacji transakcji Paysafecard

Paysafecard u bukmacherów działa bez dodatkowych opłat, a czas realizacji jest tak samo szybki, jak inne metody płatności. Dlatego też warto na pewno rozważyć to jako alternatywę dla kart płatniczych, czy np. PayPala lub Skrilla. Dzięki szybkiej realizacji i możliwości połączenia tego z rejestracją bez weryfikacji, w zaledwie dwie-trzy minuty jesteśmy w stanie obstawiać. Jest tak m.in. w STS. Sprawdź przy okazji, gdzie nie trzeba podawać dowodu na starcie —> https://zagranie.com/bukmacher-bez-weryfikacji/

sts psc

Paysafecard: Krótka historia

Paysafecard to bardzo znana i popularna metoda płatności, która dostępna jest w wielu krajach. W Austrii już od 2000 roku, więc jak widzimy, jest to wiele lat. W 2013 roku PSC zostało przejęte przez Skrilla. Nazwa bierze się od idei, jaka przyświeca firmie, czyli “płać bezpiecznie”. Na początku służyło to głównie do przesyłania PIN-ów, a obecnie można płacić tym za wiele rzeczy, jak np. właśnie u bukmacherów.

Bukmacherzy Paysafecard – podsumowanie

Bukmacher Paysafecard – co możemy więc jeszcze na koniec powiedzieć o tej metodzie płatności? Na pewno to, że jest w pełni bezpieczna i nie wymaga od graczy udostępniania swoich danych. PSC jest na rynku dostępne już od wielu lat, przez co gwarantuje także stabilność. Szybkość realizacji transakcji, brak opłat oraz przede wszystkim duża dostępność u bukmacherów to rzeczy, które sprawiają, że na pewno jest to metoda płatności godna polecenia.

FAQ

Czy Paysafecard jest bezpieczny?

Paysafecard jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności, więc używając jej u bukmacherów nie musisz się o to martwić.

U których bukmacherów mogę korzystać z PSC?

Z Paysafecard możesz korzystać m.in. u takich bukmacherów, jak STS, czy TOTALbet!

Zaloguj się aby dodawać komentarze