PayPal staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród ludzi, którzy lubią za rzeczy w internecie płacić jednym kliknięciem. Ta platforma pozwala mieć wszystko pod kontrolą, w łatwy sposób daje możliwość zarządzania subskrypcjami, a do tego jeszcze działa bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że sporo osób zastanawia się, na czym to polega i jak działa. Bukmacher PayPal – niżej tłumaczę wszystkie rzeczy związane z tą metodą płatności w zakładach bukmacherskich dostępnych na polskim rynku.

Bukmacher PayPal

Bukmacher PayPal – jeżeli tutaj trafiłeś, to na pewno szukasz informacji o tym, czym jest ten system, jak działa cała platforma i czy to bezpieczne płacić za pomocą PayPala u bukmacherów. Wszystko niżej dokładnie tłumaczymy, bowiem jest to na pewno rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. W końcu staje się coraz popularniejsza na całym świecie, jest dostępna w języku polskim, gwarantuje niesamowitą szybkość realizacji płatności oraz całkowite bezpieczeństwo. Z poziomu panelu zarządzania transakcjami można też anulować subsrybcje, co na pewno działa na plus. Sprawdź niżej najważniejsze rzeczy o PayPalu, a także zobacz, jakie są inne metody płatności u bukmacherów —> https://zagranie.com/metody-platnosci-u-bukmacherow/

Którzy bukmacherzy obsługują płatność PayPal?

Jest sporo bukmacherów obsługujących PayPala. To naprawdę bardzo popularna metoda płatności, która rozwija się z każdym dniem. W Polsce jest wiele zakładów bukmacherskich pozwalających na płatność tą metodą. W tym gronie są m.in. STS, TOTALbet, czy forBET. Wszyscy oferują szybkie płatności i pozwalają to wykorzystywać np. przy grze live. Nie pozostaje nam nic innego, jak korzystać z tego rozwiązania. PayPala oferuje także LV BET, ale ten wymaga już minimum 20 PLN przy wpłacie.

Pamiętaj jednak, że opcja płatności PayPal u bukmacherów jest możliwa dopiero, jak założysz konto w tym serwisie. Na stronie PayPala należy zarejestrować się, podać podstawowe dane oraz podpiąć kartę płatniczą. Nie trzeba się jednak martwić, bowiem wszystko jest w pełni bezpieczne, a automatycznie dostaniemy także możliwość korzystania z szybkich płatności i wszystkich innych zalet tego rozwiązania.

Jak używać PayPal u bukmachera?

Aby skorzystać z opcji wpłaty przez PayPal u bukmachera nie potrzeba wiele. Niżej pokażę instrukcję na podstawie STS, ale w zależności od operatorów, niewiele się to różni więc śmiało można postępować tak samo. Bukmacherzy PayPal coraz chętniej wprowadzają do swojej oferty zakładów. Całość jest bajecznie prosta:

  • rejestrujesz się z naszego linku, jak nie masz jeszcze konta: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  • wpisujesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • wypełniasz resztę formalności
  • przechodzisz do zakładki operacje na koncie
  • klikasz wpłata
  • wybierasz kwotę, a także formę płatności

Ostatnie okienko u Ciebie powinno wyglądać tak, jak na załączonym w tym miejscu screenie:

sts paypal

Jak klikniesz opcję wpłać, to bukmacher przeniesie Cię na stronę PayPala. Tam należy zalogować się na konto, które wcześniej założyłeś w PayPalu i potwierdzić płatność. Możesz też STS lub inne zakłady bukmacherskie dodać do zaufanych serwisów i wtedy nie trzeba potwierdzać transakcji. Z kolei jak pobierzesz aplikację mobilną, to można wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia w postaci wymogu akceptacji płatności właśnie w apce na telefon.

Najlepsi bukmacherzy z PayPal – polski ranking 2021

Bukmacher PayPal – gdzie najlepiej korzystać z tej metody płatności? W absolutnej czołówce niewątpliwie umieścimy STS, forBET oraz TOTALbet. To bukmacherzy, którzy mają krótkie rejestracje, pozwalają szybko korzystać z tej metody płatności, a także oferują ciekawe bonusy. Do tego jeszcze w przeciwieństwie do np. takiego Skrilla pozwalają na używanie PayPala przy wpłatach związanych z akcjami promocyjnymi, co nie jest oczywistością.

INFOGRAFIKA

Bukmacherzy oferujący PayPal – Porównanie

Jeżeli chodzi o tych trzech bukmacherów, których wymieniliśmy wyżej, to niewiele różnią się między sobą, gdy mówimy o samej ofercie związanej z PayPalem. Tutaj jedyna ważna różnica to tak naprawdę ta dotycząca bonusów na start. Różne zakłady bukmacherskie dają inne promocje na start, ale na naszej stronie zapoznasz się dokładnie z rzeczami, jakie możesz zgarnąć.

Zalety i wady korzystania ze PayPal w bukmacherce

Bukmacher PayPal – jakie są wady korzystania z tej platformy? W zasadzie minusów używania tego zamiast kart płatniczych, czy np. skrilla nie ma praktycznie żadnych. Jedyna rzecz, która się rzuca w oczy to fakt, że trzeba założyć dodatkowe konto, ale przecież to też nie powinno stanowić większego problemu w obecnych czasach, a same zabezpieczenia są na bardzo wysokim poziomie, o czym już wiemy.

Jeżeli chodzi o zalety, to tych jest już bardzo dużo. PayPal oferuje szybkie płatności, bez opłat i jest w pełni bezpieczny. To sprawia, że takie rozwiązanie na pewno jest warte uwagi. Zresztą dzięki niemu w zaledwie kilka minut można dodać środki na konto i grać np. wydarzenia live. Same plusy dla wielu osób.

Bezpieczeństwo płatności PayPal na stronach hazardowych

Kolejną kwestią przy płatnościach PayPalem u bukmacherów jest bezpieczeństwo. Tutaj na wstępie warto zaznaczyć, że jest to absolutnie bezpieczna opcja. Nie trzeba się martwić o ryzyko danych, bowiem cała transakcja jest odpowiednio szyfrowana. Wszystko więc jest w pełni bezpieczne, a przecież wygoda użytkowania bardzo duża.

lv bet paypal

Opłaty i czas realizacji transakcji PayPal

Za prowadzenie swojego konta na PayPalu nie ma żadnych opłat dodatkowych. Same transakcje u bukmacherów, czy w innych miejscach są bez prowizji dla użytkowników. Ewentualnie firmy mogą rozliczać się między sobą, jednak zwykłe osoby ta kwestia nie dotyczy. Czas realizacji natomiast jest wręcz błyskawiczny. Płacąc za jakąś usługę, w tym przypadku dodając środki na konto bukmacherów, mamy je w zaledwie kilkadziesiąt sekund.

PayPal: Krótka historia

PayPal to amerykańskie przedsiębiorstwo, które oferuje usługi płatnicze. W skrócie jest to po prostu wirtualny portfel lub skarbonka (jak kto woli). Można płacić przy użyciu karty kredytowej albo salda na koncie. Firma została założona w 1998 roku, a na początku nazywała się Confinity. W 2000 roku doszło do fuzji z X.com od Elona Muska, a już w 2002 roku serwis eBay wykupił PayPala. Dopiero w 2015 roku platforma została oddzielona od popularnego serwisu aukcyjnego. Warto też wspomnieć, że w 2019 roku PayPal przejął spółkę Honey, co mogło być zaskoczeniem.

Bukmacherzy PayPal – podsumowanie

Bukmacher PayPal – te słowa są coraz popularniejszym połączeniem, bowiem wiele osób szuka nowych form płatności. Tutaj bezpieczeństwo i czas realizacji są na najwyższym poziomie, a przecież wiemy też, że to nie zawsze idzie w parze. Dlatego na pewno trzeba wyróżnić tę platformę i bliżej się jej przyjrzeć na przyszłość. Dobrze jest też zapoznać się z informacjami o tym, jacy są bukmacherzy bez weryfikacji —> https://zagranie.com/bukmacher-bez-weryfikacji/

Dzięki temu z takiego PayPala możesz korzystać niemal od razu po zarejestrowaniu się, a cały proces zajmie zaledwie kilka minut.

FAQ

Który bukmacher ma PayPala?

Wśród bukmacherów dających możliwość płatności PayPalem są m.in. STS i forBET!

Czy PayPal jest bezpieczny?

Tak, ta forma płatności jest w pełni bezpieczna. Dzięki niej możesz szybko płacić, a transakcje są rejestrowane!

Zaloguj się aby dodawać komentarze