W zakładach bukmacherskich użytkownicy spotykają się z pewnymi ograniczeniami, które dotyczą minimalnej stawki, depozytu i wypłaty. To odgórnie ustalony kwoty, które muszą mieć miejsce, żeby można było dokonać wpłaty lub postawić kupon. Na szczęście u polskich bukmacherów minimalne wartości są na tyle niskie, że nie powinny stanowić dla nikogo żadnego kłopotu. W dużej mierze mówimy o symbolicznej złotówce, która u wielu bukmacherów stanowi podstawę do wytypowania zakładu i realizacji płatności.

Bukmacher – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Próg wejścia do bukmacherów online jest bardzo niski, bo mowa tutaj o 1 PLN. Bywają wyjątki, że minimalna wpłata może wynieść 5 PLN, zakład 2 PLN. Jeśli tak jest, a ty chcesz skupić się na najmniejszych kwotach – po prostu wybierz bukmachera, który to umożliwia. W tym artykule w dalszej części przedstawiamy wszystkie limity związane ze stawką, wpłatą i wypłatą.

Minimalna stawka lub depozyt oznacza, że użytkownik może przelać określoną kwotę na saldo bukmacherskie lub postawić kupon, jeśli zastosuje się do tego progu limitów. Słowem, w przypadku minimalnej stawki nie możesz zagrać za mniej niż np. 1 PLN, jeśli tyle wynosi najniższa kwota na zakład.

Limity u bukmacherów – o co chodzi?

O limitach bukmacherskich szerzej piszemy tutaj: https://zagranie.com/limity-bukmacherskie/. Generalnie możemy rozróżnić kilka limitów – również te związane ze stawką, depozytem i wypłatą. Limity bukmacherskie to jednak szersze pojęcie, które określa również nakładane obostrzenia na użytkowników odnośnie maksymalnej stawki lub kwoty, którą mogą wygrać.

W zakładach bukmacherskich nie ma wolnej amerykanki tj. trzeba poruszać się w ramach ustalonych zasad, które kreuje operator. Tak jest właśnie z minimalnymi płatnościami i stawkami. Jeśli nie byłoby to określone w regulaminie bukmachera, to każdy gracz mógłby tworzyć własne wartości, co czasami mogłoby wyglądać karykaturalnie np. gdyby chciał zdeponować na konto 10 groszy. W ten sposób bukmacherzy online, wraz z operatorami płatności, ustalili minimalną granicę, od której może rozpoczynać się depozyt. To samo dotyczy wypłaty – w tym przypadku mówimy o minimalnej kwocie, którą można przelać na rachunek bankowy z konta bukmacherskiego.

Płatności u bukmacherów

Wykonując transakcje u bukmacherów polegające na wpłatach lub wypłatach – możesz trafić na podpowiedzi, które sugerują, że minimalna wartość przelewu powinna wynieść 1 PLN lub 5 PLN. To oznacza, że nie można zejść poniżej tej kwoty, bo wówczas przelew nie zostanie zrealizowany. Tego rodzaju limity obowiązują nie tylko w zakładach bukmacherskich. Od razu trzeba uprzedzić, że nie są one uciążliwe w płatnościach, ponieważ stanowią niski próg. Normalne wydaje się, że kiedy minimalna stawka u bukmachera wynosi 1 PLN, to tyle właśnie powinna liczyć też wpłata od gracza.

Bukmacherzy limitują depozyty i wypłaty. Znamy sytuację, że szczególnie przy wypłatach limity mogą być wyższe, kiedy dochodzi do błyskawicznych transakcji. Forbet quick pay, czyli szybką wypłatę umożliwia od transakcji 50 PLN w górę. Jeśli użytkownik chce szybko podjąć wypłatę z konta tego bukmachera, to właśnie tyle musi zlecić w minimalnej płatności.

Minimalny depozyt w zakładach bukmacherskich

Minimalne depozyty w zakładach online często determinowane są formą płatności. To środek wpłaty, z jakiego skorzystamy u bukmachera może mieć decydujące znaczenie, czy będziemy mogli przelać 1 PLN lub 10 PLN. Najczęściej niskie wpłaty są udziałem aplikacji BLIK i przelewów elektronicznych: PayU, dotpay, tpay i Przelewy 24. W portfelach online takich jak Skrill lub PayPal kwoty te mogą być wyższe i wynosić 10-20 PLN.

Ile wynosi minimalna stawka u bukmacherów?

U legalnych bukmacherów online (https://zagranie.com/bukmacherzy/) przedział minimalnej stawki wynosi 1-2 PLN. Nie ma bukmachera, który nie wpisywałby się w te limity. Od razu możemy zdradzić, że większość znanych firm pozwala typować już za 1 PLN. Wówczas nie trzeba wiele na koncie, żeby wykonywać typy bukmacherskie. Limit stawki jest taki sam w zakładach przedmeczowych i “na żywo”.

Jeśli użytkownik nie posiada dużego budżetu na grę, to w jego interesie jest to, żeby bukmacher udostępniał, jak najniższą minimalną stawkę. Wówczas teoretycznie przy małym wkładzie może osiągnąć zyski w zakładach sportowych.

Bukmacherzy i minimalna wypłata

W przypadku wypłat – minimalna kwota nie jest determinowana metodą płatności. Dlaczego? Dlatego, że u wszystkich bukmacherów w Polsce jako forma wypłaty obowiązuje przelew bankowy. Tym sposobem wartość transakcji zależy od indywidualnych ustaleń bukmachera. Najniższe wartości ponownie rozpoczynają się od 1 PLN. To pozwala przelać z konta bukmachera symboliczną złotówkę na rachunek bankowy. Gwoli ścisłości – wartości te zależą od firm bukmacherskich, a szczegóły poznacie w dalszej części artykułu.

Bukmacherzy i ich stawki

Czas przejść do konkretów, a więc sprawdzić bukmacher po bukmacherze, jakie oferuje limity na stawki, wpłatę i wypłatę. Przypominamy, że w tym temacie poruszamy minimalne wartości, a więc podajemy tylko te kwoty, od których wszystko się rozpoczyna. Zdajemy sobie sprawę, że czytają nas początkujący użytkownicy, którzy są zainteresowani przede wszystkim minimalnymi wartościami.

STS – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Użytkownicy najpopularniejszego bukmachera w Polsce, czyli STS mogą postawić zakład za minimalną stawkę 2 PLN. Jak to wygląda w przypadku wpłat i wypłat? Tutaj klienci skorzystają z depozytu rozpoczynającego się od 1 PLN (PayU, BLIK). Szybka wypłata w 15 minut jest możliwa również od kwoty 1 PLN.

BETFAN – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Zakładanie się z bukmacherem Betfan możliwe jest po stawce 1 PLN. W systemach płatności firma ta jako minimalną kwotę oferuje z kolei 2 PLN – dotyczy to wpłat (BLIK, Przelewy 24, VISA/Mastercard). Jeśli chcesz wypłacić szybkim przelewem, to minimalna wartość powinna wynosić 50 PLN.

Fortuna – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Bukmacher Fortuna składanie kuponów udostępnia po minimalnej stawce 2 PLN. Wpłata rozpoczyna się od 1 PLN (tak jest w VISA, Mastercard i BLIK), a wypłata od minimum 2 PLN.

Superbet – minimalna stawka, depozyt i wypłata

W Superbet postawisz zakład bukmacherskie po stawce minimum 1 PLN. Firma ta umożliwia wpłacanie środków od 1 PLN (BLIK, Przelewy 24, Tpay). Przy wypłacie również udostępnia minimalną wartość transakcji na poziomie 1 PLN.

TOTALbet – minimalna stawka, depozyt i wypłata

U bukmachera Totalbet minimalna stawka to 1 PLN. A co z płatnościami? Wpłaty rozpoczynają się od kwoty 1 PLN – to samo dotyczy również ekspresowych wypłat na konto bankowe.

ForBET – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Zakłady bukmacherskie forBET zagramy po minimalnej stawce 1 PLN. Środki na konto zdeponujemy po tym samym nominale (1 PLN). Minimalna kwota wypłaty rozpoczyna się od 1 PLN, ale w przypadku Quick Pay wynosi ona 50 PLN.

Etoto – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Bukmacher Etoto ustalił limit minimalnej stawki na 1 PLN. Wpłaty m.in. przez BLIK i Przelewy 24 – są obsługiwane od transakcji na minimalną wartość 1 PLN. Ta sama kwota pojawia się też w limitach wypłat z konta Etoto.

Totolotek – minimalna stawka, depozyt i wypłata

W Totolotku minimalna stawka to 2 PLN, a minimalna wpłata rozpoczyna się od 4 PLN. Co z wypłatą? Minimalna kwota wypłaty z salda Totolotka to 10 PLN.

PZBUK – minimalna stawka, depozyt i wypłata

W zakładach PZBUK kupony można robić po minimalnej stawce 1 PLN. Z kolei najniższa wpłata, jaką akceptuje ten bukmacher zaczyna się od 5 PLN – podobnie jest w sekcji z wypłatami.

Fuksiarz – minimalna stawka, depozyt i wypłata

W Fuksiarz najmniejsza kwota, jaka jest przyjmowana na kuponach to 1 PLN. Wpłaty przelewem online rozpoczynają się od 1 PLN, tak samo jak wypłaty.

LVBET – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Minimalna stawka na zakłady LVBET to 1 PLN. To bukmacher, który przyjmuje wpłaty po minimalnej wartości 1 PLN. Wypłaty również obejmują te same kwoty (Rapid Pay).

eWinner – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Bukmacher eWinner jako minimalną stawkę stosuje 1 PLN. Co do przelewów to minimalna kwota wpłaty i wypłaty również wynosi 1 PLN.

Betclic – minimalna stawka, depozyt i wypłata

Zakład w Betclic postawisz, jeśli będziesz posiadał przynajmniej 1 PLN na koncie. Minimalny depozyt to 1 PLN, a wypłata wygranej również może liczyć tylko 1 PLN.

Podsumowanie

Powyżej zaprezentowaliśmy szczegóły związane z minimalną stawką, depozytem i wypłatą u wszystkich bukmacherów w Polsce. Jak kawa na ławie – masz przedstawione konkrety, czyli dokładne wartości finansowe. Tak jak wspominaliśmy na początku w większości przypadków wszystkie ruchy u bukmachera zainicjujesz posiadać 1 PLN na koncie.

FAQ

Gdzie jest najniższa minimalna stawka?

Bukmacherzy z minimalną stawką 1 PLN to Superbet, forBET, Betfan, eWinner, Totalbet i PZBUK.

Gdzie jest najniższa wpłata i wypłata?

STS oferuje wypłatę i wypłatę wygranej na poziomie 1 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze