Poszukiwania bukmachera bez depozytu rozpoczęły się wraz z wprowadzeniem bonusów freebet. Wówczas bukmacherzy bez depozytu szybko zyskali na popularności, bo większość klientów chciała odebrać darmowy bonus. Oferta bez depozytu sugerowała, że u tych bukmacherów można obstawiać zakłady bez własnej wpłaty. Faktycznie tak było i pozostaje do dziś, bo bukmacherów bez depozytu jest coraz więcej. To wciąż atrakcja, która przyciąga nowych graczy. Bonusy bez depozytu jeszcze przez długo nie wyjdą z mody.

Bukmacher bez depozytu

Bukmacherzy przez fanów bonusów są klasyfikowani na tych, co oferują zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady i bonusy od wpłaty. Użytkownicy, którzy często korzystają z promocji bukmacherskich w nocy o północy są w stanie wymienić zalety każdego z tych bonusów. W wielu sytuacjach najwięcej plusów wpisuje się po stronie bukmacherów z bonusem bez depozytu. Dlaczego? Zwłaszcza dla początkujących, to najlepszy wybór, ale darmowymi pieniędzmi nie pogardzą też doświadczeni użytkownicy.

Przede wszystkim, jeśli mowa o bukmacherze bez depozytu, to głównie mamy na myśli bonus powitalny. Freebet bez wkładu własnego stosowany jest przede wszystkim jako promocja startowa dla nowych użytkowników. Oczywiście nie jest tak, że bukmacher na stałe pozwala grać bez depozytu, bo wtedy szybko by zbankrutował. To oferta powitalna, dzięki której na początku można typować za darmo.

Bukmacher bez depozytu – na co zwrócić uwagę, wybierając promocję na start?

Nowi użytkownicy wybierając bonus na start mają do wyboru listę bukmacherów z cashbackiem, freebetem i bonusem od wkładu. Każda z tych promocji ma swoje atuty, a bywają też tacy bukmacherzy, którzy na powitanie oferują potrójne uderzenie w postaci wymienionych bonusów. W ten sposób nowy użytkownik może użyć bonus bez depozytu, ale również pozostałe gratyfikacje.

Wybierając bukmachera bez depozytu należy zwrócić uwagę na wartości bonusów. Freebety są dalekie od kwot, które można uzyskać w grze bez ryzyka lub bonusach od wpłaty. Z reguły u bukmachera bez depozytu na użytkownika czeka darmowy zakład o wartości 20 – 50 PLN. To średni przedział bonusów bez depozytu, który przyznają legalni bukmacherzy. Decydując się na taką promocję na start użytkownik powinien zwrócić też uwagę na warunki obrotu i moment przyznania bonusu. Nie można też pominąć kwestii kodu promocyjnego, która może być najważniejsza w rejestracji u takiego bukmachera.

Bonusy bez depozytu – jak działają?

Prawdę powiedziawszy trudno o prostszy bonus bukmacherski niż ten bez depozytu, co jest jego dużą zaletą. Jak to działa? W skrócie można stwierdzić, że użytkownik po zalogowaniu się na konto – uzyskuje premię na start w formie bonusu bez depozytu. To pieniądze, które pochodzą od bukmachera i są przeznaczone do obstawiania zakładów. Bonusy bez depozytu nie mogą być od razu wypłacane przez użytkowników, bo to znacząco naruszyłoby interes bukmacherów.

Bukmacherzy oczekują, że typerzy za odebrany bonus bez depozytu zaangażują się w obstawianie zakładów. Użytkownicy są zobligowani do tego, żeby postawić zakład za freebet, ponieważ takie jest przeznaczenie bonusu. Co więcej, bardzo często buki stawiają warunki dotyczące tego, jaki rodzaj kuponu powinien być postawiony za bonus bez depozytu.

Freebet – darmowy zakład – na czym polega?

W bonusach bez depozytu i freebetach wiele zależy od regulaminu bukmachera. Oferując bonus freebet bukmacherzy umożliwiają grę przy jego udziale, ale przy wygranej wypłacają kwotę netto. Co to oznacza? To że w takiej sytuacji twoja wygrana może być pomniejszona o wartość darmowego zakładu. W praktyce działa to tak, że grając za darmowy zakład 20 PLN i wygrywając przy jego użyciu 100 PLN – uzyskasz 80 PLN. Dlaczego tyle? Dlatego, że stawka z powrotem wróciła na konto bukmachera. Nie jest to jednak reguła, bo dla przykładu darmowy zakład w STS i Fortunie jest doliczany do wygranej kwoty.

Darmowe zakłady polegają na odebraniu od bukmachera pieniędzy, które można zainwestować w pierwszy kupon lub serię zakładów. Najczęściej stosuje się freebet bez depozytu, gdzie do odbioru wystarczy rejestracja i zalogowanie się na konto.

Bukmacher bez depozytu na start dla nowych graczy

Jak wygląda rynek bukmacherów bez depozytu na start? Promocje bukmacherskie ulegają ciągłym zmianom, bo bukmacherzy co jakiś czas wprowadzają nowy bonus lub go likwidują. Najlepsze firmy z reguły utrzymują bonusy na podobnym poziomie, jeśli już coś w nich modyfikują, to zazwyczaj kwoty. Od dłuższego czasu możemy obserwować, że STS i Fortuna, to bukmacherzy bez depozytu, którzy na start wypłacają kolejno 30 PLN i 20 PLN.

Fortuna i STS to sztandarowe przykłady bukmacherów bez depozytu, choć akurat te firmy można też zaliczyć do zakładów bez ryzyka i bonusów od wpłaty. Kolejny przykład bukmachera, gdzie otrzymasz freebet bez depozytu dla nowych graczy? Na myśl przychodzi Totalbet, gdzie na start po rejestracji stałego konta uzyskuje się darmowy zakład 20 PLN. Bonus bez depozytu o tej samej wartości jest możliwy do odbioru również w LVBET.

Kim jest bukmacher bez depozytu?

Jasne, że chodzi o zakłady bukmacherskie online, które w swoim portfolio posiadają bonus bez depozytu. Tak jak wspominaliśmy na początku, to jednorazowe promocje na start, które ewentualnie mogą się powtarzać w dalszej grze np. jako bonus urodzinowy.

U bukmachera bez depozytu zyskujemy środki na typowanie kuponów. Najczęściej dotyczy to pierwszego zakładu. Tego rodzaju oferty bywają też ograniczone czasowo. Jak to działa? W ten sposób, że bonus bez depozytu oczekuje na koncie przez siedem dni od chwili rejestracji.

Jaki bukmacher oferuje freebet? [bez depozytu]

Już wcześniej wspomnieliśmy o Fortunie i STS jako przykładach bukmacherów z freebetem. W ich przypadku chodziło o darmowe zakłady bez depozytu. Co ciekawe, freebetów na rynku jest więcej niż bonusów bez depozytu. Dlaczego? Część bukmacherów (Superbet) przyznaje darmowy zakład za wykonanie wpłaty i obrót określoną kwotą. Wówczas takiego freebetu nie klasyfikujemy jako bonus bez depozytu, ale można go rozpatrywać w kontekście darmowego zakładu.

Pełna lista freebetów bez depozytu na polskim rynku:

  • STS freebet bez depozytu 30 PLN
  • Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN
  • Totalbet darmowy zakład 20 PLN
  • LVBET freebet z mnożnikiem 20 PLN
  • Totolotek bonus bez depozytu 25 PLN

Bonusy dla nowych graczy – inne propozycje bukmacherów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród nas jest grupa użytkowników, która już wykorzystała wszystkie bonusy bez depozytu, jakie były dostępne na polskim rynku. Co robić w takiej sytuacji? Oferta promocji nie kończy się na darmowych zakładach, bo równie atrakcyjnymi bonusami są cashbacki i bonusy od wkładu. W tej pierwszej opcji można grać bez ryzyka, a w drugiej – odebrać pieniądze na obstawianie kolejnych zakładów.

Ostatnie lata to zwiększona aktywność bukmacherów w Polsce. Znamy wiele firm, które posiadają dobre bonusy, choć bez klasycznej możliwości gry bez depozytu. Przykład? W PZBUK czeka na nowych graczu ubezpieczenie do pierwszego przegranego zakładu, dzięki czemu można odebrać zwrot do 500 PLN. Atrakcyjną promocją powitalną jest też zakład bez ryzyka w Ewinner, gdzie bonus automatycznie trafia na saldo główne. Na zainteresowanie zasługuje też pakiet Betfan: cashback + bonus od wpłaty.

Bukmacher bonus bez depozytu

U jakiego bukmachera bonus bez depozytu może być najlepszy w odbiorze? W tym przypadku wyróżnimy ofertę od STS, która od użytkownika nie wymaga wiele. To bonus, jaki można otrzymać po szybkiej rejestracji, więc jeśli gracz ma dwie minuty wolne, to może użyć nasz kod promocyjny, a już po pierwszym zalogowaniu jego konto zostanie doładowane darmowymi środkami.

Za bonus bez depozytu w STS można obstawić kupony z kursami minimalnymi 1.91, a przy wygranej – kwotę freebetu należy obrócić trzy razy w wygranych zakładach.

Czy mogę odebrać darmowy bonus od depozytu od kilku bukmacherów?

Jasne, że tak! Polskie prawo bukmacherskie nie ogranicza użytkowników do gry u jednego operatora. Użytkownik jednocześnie może posiadać profil gracza w LVBET, Totalbet i Fortunie, a każdy z tych bukmacherów przyznaje bonus bez depozytu. Jeśli masz taki pomysł na skorzystanie z wszystkich aktualnie dostępnych freebetów, to droga wolna! Pamiętaj tylko o sprawdzeniu naszych kodów promocyjnych, dzięki którym możesz zgarnąć jeszcze więcej.

Fortuna bonusy i promocje

O bonusie bez depozytu w Fortunie pisaliśmy już wcześniej, ale potencjalnym użytkownikom przypomnimy, że darmowy zakład pojawi się po zweryfikowaniu konta stałego. To wtedy otrzymasz 2800 punktów FKP, które są równoznaczne z freebetem 20 PLN.

Na grze bez depozytu Fortuna nie poprzestaje, bo to bukmacher, który wypłaca również wysoki zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus od wpłaty 2000 PLN. Ubezpieczenie stawki do 600 PLN przysługuje tylko na pierwszy kupon zagrany z salda głównego. Zwrot jest uzyskiwany na konto depozytowe, więc pieniądze mogą być później podjęte na rachunek bankowy.

STS bonusy i promocje

O sile promocji STS nie stanowi tylko freebet, ale też pozostałe gratyfikacje takie jak zakład bez ryzyka 234 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Tak jak w Fortunie, tak i w STS cashback zwolniony jest z obrotu. Bonus od wpłaty tymczasem trzeba obrócić x3 w wygranych kuponach.

Promocje STS dotyczą też pozostałych funkcji tego bukmachera. Wybierając zakłady STS możesz mieć do czynienia również z Betgames i sportami wirtualnymi. Tam czekają bonusy w formie zakładów bez ryzyka o wartości 20 PLN.

Betfan bonusy i promocje

Betfan czasami ma gest i oferuje bonus bez depozytu, ale częściej jego promocje skupione są wokół zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty. Tak jest w tym momencie, kiedy to nowi użytkownicy mogą odebrać cashback 600 PLN (po pierwszym depozycie) oraz 100% do 1000 PLN (po drugiej wpłacie). Poza tymi ofertami w Betfan działają też konkursy takie jak Simply The Game i okresowe promocje.

Bukmacher bez depozytu

Jako gracze i obserwatorzy rynku wiemy, że do bukmachera bez depozytu raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Plusy takiego wyboru są widoczne gołym okiem – czasami wystarczy zalogować się na konto, żeby zyskać darmowy kapitał na zakłady bukmacherskie. Najlepsze jest to, że w tym samym czasie można uzyskać bonus bez depozytu w STS, Fortunie czy Totalbet. Oczywiście warunkiem podstawowym jest założenie konta przy użyciu odpowiedniego kodu promocyjnego.

FAQ

Kto jest bukmacherem bez depozytu?

W Polsce jako bukmacherzy bez depozytu mogą być traktowani: STS, Fortuna, Totalbet, LVBET i Totolotek.

Jakie darmowe zakłady oferują bukmacherzy w Polsce?

Najlepsze freebety dla nowych graczy to 30 PLN od STS, 20 PLN od Fortuny i 20 PLN od Totalbet.

Zaloguj się aby dodawać komentarze