Jutro bardzo wcześnie, bo po godzinie 6:00 naszego czasu rozpocznie się mecz A-League w Geelong, a to oznacza emocje od samego rana! Ja zamierzam sobie w sobotę trochę pospać, nie mniej jednak warto zerknąć w stronę Australii. Obecny mistrz tamtejszej ekstraklasy Sydney FC w kratkę przeplata dobre występy z tymi gorszymi. Czołowa dwójka ucieka, dlatego komplet punktów jest potrzebny. Czy sięgną po zwycięstwo z Western United? Skorzystałem z BetArchitekt w Forbet i stworzyłem autorskie zakłady na dwa spotkania. Zapraszam do lektury  i do sprawdzenia bonusów u tego bukmachera!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Western United vs Sydney FC (15.05. godz. 6:35)

Gospodarze są przemęczeni ostatnim terminarzem. Widoczne to było szczególnie w Perth, gdzie wiekowi zawodnicy nie mieli sił, aby nadążać za kolejnymi akcjami. Przypomnijmy, że w szeregach Western United znajdziemy piłkarzy, którzy są grubo po 30. Pierwsi z brzegu Besart Berisha, czy też Alessandro Diamanti nie są w stanie grać co trzy dni na pełnych obrotach. Potrzebna jest mądra rotacja i przede wszystkim szeroki skład, a tego u zeszłorocznego beniaminka nie ma. Nagromadzenie spotkań w krótkim okresie czasu spowodowało, że gospodarze odnieśli trzy porażki z rzędu. Jutrzejsze starcie z Sydney FC będzie czwartym meczem w przeciągu 10 dni. Trzeba doliczyć do tego wyjazdy i nie wiem, kto układał kalendarz australijskiej ekstraklasy, ale Western United jest mocno pokrzywdzony. Trzeba sobie jakoś radzić i postarać się o strefę play-off. Czy uda się sprawić niespodziankę w Geelong?

Mistrz A-League nie znajduje się w optymalnej dyspozycji. Jeżeli męczysz się z Newcastle Jets to wiedz, że coś się dzieje. Tak było tydzień temu, gdzie Sydney FC do końca walczyło o zwycięstwo, a nawet przez jakiś czas o remis. Nie zmienia to faktu, że goście to cwane lisy, które wiedzą, że w sezonie zasadniczym liczy się zameldowanie w czołowej szóstce, a najlepiej dwójce, a potem pokazanie pełni swoich umiejętności w play-off. Do końca kampanii pozostało jeszcze kilka kolejek i to jest ten okres, gdzie należy zbierać punkty i wypracować sobie najlepszą pozycję. Wydaje się, że jutro nadchodzi dobra okazja, aby się przełamać. Przed przyjezdnymi podmęczony rywal, który znajduje się na deskach. Do tego do gry wrócić ma Adam Le Fondre, a więc jeden z najskuteczniejszych napastników w historii A-League. Jego przygoda w Indiach była udana, ale stęsknił się za Australią. Czy w swoim ponownym debiucie popisze się trafieniem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 18:38.

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie Western United w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Perth Glory
 • Western United znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 28 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Sydney FC w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Newcastle Jets
 • Sydney FC znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 32 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sydney FC 2:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak pisałem na początku, korzystam z BetArchitekta i stworzyłem sobie propozycję, która mówi o tym, że przyjezdni nie przegrają tego pojedynku i wykonają minimum 5 rzutów rożnych. Sydney będzie niezwykle zmotywowane, aby sięgnąć po zwycięstwo i jestem zdania, że mają spore szanse na to. Western United jest zmęczone i szczególnie w drugiej części będą odczuwać skutki maratonu. Korzystam z zakładów w Forbet i tym typem zaczynam swoje AKO na A-League.

forBet
1.68
Sydney FC nie przegra + Sydney FC powyżej 4.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa

Newcastle Jets vs Central Coast Mariners (15.05. godz. 11:10)

Przenosimy się do Newcastle, gdzie totalne rozczarowanie tych rozgrywek podejmie Marynarzy z Gosford. Co by nie mówić Jetsi zaskoczyli w rywalizacji z mistrzem australijskiej ekstraklasy. Wydawało się, że Sydney FC łatwo i przyjemnie poradzi sobie z gospodarzami, a tutaj proszę, mieli nawet spore szanse na zwycięstwo. Niestety dla nich nie wytrzymali naporu lepszego od siebie klubu i remis w końcowym rozrachunku jest sprawiedliwy. To pokazuje, że pomimo braku szans na strefę play-off, ekipa z Newcastle gra do końca i może być dla każdego zagrożeniem. Jutro pojawia się kolejna okazja, aby się przełamać. Przypomnijmy, że Jets od połowy lutego tego roku nie cieszyło się ze zwycięstwa. Tylko remisy i porażki, co przy otwartej lidze oznaczałoby spadek. Gospodarze za chwilę wyruszą na wakacje, ale czy zasłużone? Z pewnością nie. Zawodnicy tego klubu mogą sobie osłodzić jeszcze gorzką kampanię 2020/2021.

Central Coast Mariners znajdują się na kompletnie innym biegunie niż ich przeciwnicy. W poprzednim roku również zajmowali miejsca na dnie australijskiej ekstraklasy, ale tym razem jest inaczej. Przyjezdni mają realne szanse, aby znaleźć się w strefie play-off. To pokazuje, że w piłce wiele się szybko zmienia. Trzeba niestety grać równo przez cały sezon, a z tym jest trudniej. Rozbitkowie swego czasu byli nawet liderem A-League, ale seria sześciu meczów bez zwycięstwa spowodowała osunięcie się w tabeli. Nie mniej jednak można myśleć o powrocie do top 2, tylko w przypadku wygranej w Newcastle. Central Coast Mariners ma wiele argumentów na to, aby tak też się stało. Czy goście pokonają lokalnych Jetsów? O tym przekonamy się wczesnym popołudniem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 18:38.

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie Newcastle Jets w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Sydney FC
 • Newcastle Jets znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie Central Coast Mariners w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Brisbane Roar
 • Central Coast Mariners znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 33 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Central Coast Mariners 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Newcastle Jets, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy, 1 remisem i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Granie na faworytów w Australii często jest zdradliwe. Widać to nawet po kursach, gdzie obie ekipy dziele wiele miejsc, a goście jest nieznacznie niższy kurs. Uważam, że gospodarze po dobrej grze z Sydney FC mogą pójść za ciosem. Ja tym razem w Forbet zbudowałem sobie zakład, który mówi o tym, że w Newcastle ujrzymy minimum 10 kornerów i 1 bramkę. Obie ekipy wiedzą, o co walczą, przede wszystkim Central Coast Mariners nie może pozwolić sobie na stratę oczek. Czeka nas ciekawe widowisko na McDonald Jones Stadium i mam nadzieję, że ofensywa A-League nas nie zawiedzie.

forBet
1.47
Przynajmniej 1 gol + powyżej 9.5 rzutów rożnych

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.
 • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

15.05. Forbet Australia

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Peter Dovgan

Zaloguj się aby dodawać komentarze