Brylantynka – Fagata gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Brylantynka -Fagata gdzie oglądać

Brylantynka – Fagata: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Podczas piątkowego Fame Friday Arena 2 dojdzie do jedynego starcia pań. Naprzeciw siebie stanie debiutantka – Martyna Janusz, a jej rywalką będzie jedna z bardziej doświadczonych freakfighterek – Agata Fąk. Faworytką oczywiście jest druga z zawodniczek, ale czy potwierdzi to w klatce? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Brylantynka – Fagata, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Brylantynka – Fagata, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać Brylantynka – Fagata? Przed podaniem konkretów dotyczących transmisji tej walki, warto przyjrzeć się nieco bliżej temu, co może wydarzyć się w klatce podczas ich potyczki. Mianowicie Brylantynka pierwszy raz wejdzie do klatki FAME i z pewnością nie będzie miała łatwego zadania, bowiem Fagata wygrała swoje dwie ostatnie walki i z w każdej kolejnej radzi sobie dużo lepiej. Wydaje się więc, że powinna poradzić sobie z debiutującą Janusz. A jeśli chciałbyś poznać typy na Fame Friday Arena 2, to znajdziesz je na naszej stronie.

Brylantynka – Fagata, transmisja w TV

Tak naprawdę nie powinno dziwić, że pojedynek Brylantynka – Fagata nie będzie transmitowany w telewizji. W końcu od wielu już lat gale MMA są pokazywane wyłącznie za pośrednictwem PPV, a więc żadna z TV nie posiada praw do pokazywania Fame Friday Arena 2. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na nadchodzącą galę a nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki czemu będziesz mógł typować, a także otrzymasz specjalną ofertę na start.

Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Martyna „Brylantynka” Janusz vs Agata „Fagata” Fąk, transmisja za darmo

Zatem transmisja za darmo z walki Martyna Janusz – Agata Fąk również nie będzie dostępna. Jak już wspomniałem nieco wyżej, jedyną opcją, aby zobaczyć opisywane, jedyne starcie pomiędzy kobietami, ale też i cała galę jest wykupienie PPV. Warto rozważyć zakup jednego z dwóch pakietów, bowiem można być pewnym, że emocji w podczas piątkowej gali nie zabraknie.

Brylantynka – Fagata, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Fame MMA 19 i walki Brylantynka – Fagata? Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę federacji, gdzie po założeniu konta otrzymasz dostęp do zakupu jednego z dwóch pakietów, występujących tam w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. Oczywiście pakiety różnią się jakością czy długością dostępu do gali, a także będziesz mógł posłuchać Loży Szyderców.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze