Mason Greenwood i Bruno Fernandes pokazali się z bardzo dobrej strony podczas ostatniego starcia z udziałem Manchesteru United. Czy powyższa dwójka po raz kolejny pokaże klasę w meczu na Old Trafford? Zapraszamy na analizę! Jeśli chcecie zagrać z nami koniecznie załóżcie konto po kliknięciu tego linku: zagranie.com/go/betfan. Pierwszy zakład po rejestracji bez ryzyka – grasz za 100 – nie wejdzie? Otrzymujesz 100 z powrotem i możesz wypłacić pieniądze 👍

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Bruno Fernandes vs Mason Greenwood – strzelecki pojedynek na Old Trafford

W pierwszym spotkaniu z Club Brugge bramkę dla Manchesteru United zdobył Anthony Martial. Francuz trafił również do siatki w rywalizacji z Watfordem, jednak dzisiaj zajmiemy się mniej prawdopodobnymi propozycjami z oferty bukmacherów. Wynik pierwszego spotkania to 1:1, co sprawia, że sytuacja w tym dwumeczu nadal pozostaje otwarta. Brugge pokazało w Lidze Mistrzów, że potrafi sprawić problemy wyżej notowanym przeciwnikom w delegacji (Bernabeu). Mason Greenwood jest zawodnikiem, który według portalu Whoscored.com posiada najlepszą ocenę w Manchesterze United na podstawie analizy występów w Lidze Europy w skali 1-10 ma średnią 7,68. Młody Anglik występował w większości meczów Czerwonych Diabłów w pierwszym składzie na Ligę Europy. W fazie grupowej zanotował cztery trafienia, oprócz tego zanotował jedną asystę i jeden tytuł piłkarza meczu. W pięciu spotkaniach zanotował 437 minut. Mason Greenwood notuje średnio 2,8 uderzenia na mecz w Lidze Europy.

Typ: Mason Greenwood strzeli gola

Kurs: 2.39

Bruno Fernandes nie miał okazji zagrać w Lidze Europy w barwach Manchesteru United, jednak Portugalczyk występował w Sportingu Lizbona, gdzie podczas sześciu spotkań uzbierał trzy bramki i trzy asysty. Do tego bilansu warto doliczyć 4,8 strzału na mecz w fazie grupowej LE. Oprócz tego zgarnął aż cztery tytułu zawodnika meczu. Jego średnia ocena z tych spotkań to 8.40! Patrząc przez pryzmat jego początków na Old Trafford – można zakładać, że Portugalczyk będzie miał duże szanse na zdobycie gola w tej rywalizacji, ponieważ do tej pory wyglądał doskonale, a fani Czerwonych Diabłów ostrzą sobie zęby na kolejne show w jego wykonaniu.  

Typ: Bruno Fernandes strzeli gola

Kurs: 2.62

Kupony na dole analizy. Po założeniu konta w BETFAN z kodem promocyjnym: 3100PLN pierwszy zakład macie bez ryzyka maksymalnie do 100 PLN – to na kogo stawiacie Bruno Fernandes czy Mason Greenwood, który z piłkarzy Manchesteru United trafi dzisiaj do siatki Club Brugge?

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne – kliknij i odbierz!

  • Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  • Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  • Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  • Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  • W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.