Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 21.11.2021

zawodnik termalici na murawie

W Ekstraklasie w niedzielę dojdzie do spotkania drużyn z dołu tabeli. Ostatni Górnik Łęczna zmierzy się z 15 Bruk-Bet Termalicą. Tylko trzy punkty różnicy dzielą te ekipy, więc tutaj na pewno można spodziewać się dobrego wyniku. Gdzie obejrzeć mecz Termalici z Łęczną? O tym przekonasz się niżej. Nie zapomnij zerknąć na kod promocyjny w eWinner, bo ten zapewni Ci wysokie bonusy!

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna – gdzie oglądać dzisiaj?

Górnik Łęczna rozegrał już 14 meczów, w których zdobył zaledwie osiem punktów. Termalici ma na koncie jedno spotkanie mniej i w tym czasie zdobyła 11 oczek. Ma więc trzy punkty więcej niż goście i daje to pewien komfort przed startem spotkania. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Termalici z Łęczną. Sprawdź także, jak działa w eWinner kod promocyjny i grając z nim zwiększ emocje z oglądania!

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Termalici z Łęczną? Spotkanie będzie pokazane jedynie w Canal+ Online, a to oznacza, że za dostęp musisz zapłacić kilkadziesiąt złotych lub skorzystać ze sposobu podanego niżej.

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Termalicą, a Łęczną będziesz mógł obejrzeć też w TV. Wystarczy, że będziesz postępował według naszej instrukcji i podłączysz telewizor do internetu (np. za pomocą WiFi).

  1. zarejestruj konto z linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta i zagraj dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  5. wykorzystaj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Termalici z Łęczną możesz odpalić właśnie w Canal+ Online, które posiada swoją aplikację na telefon, a także dobrze działa na przeglądarce, niezależnie od tego, jaka ona będzie.

Bruk-Bet Termalica – Górnik Łęczna: zapowiedź meczu

Pomimo tego, że będzie to starcie na dole tabeli Ekstraklasy, to kibice nie powinni narzekać tutaj na nudę. Termalica strzeliła już 17 goli w tym sezonie i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Czy tym razem znowu trafi do siatki rywali? Pamiętaj, żeby sprawdzić w eWinner kod promocyjny ZAGRANIE, bo ten zapewni Ci bonusy na start!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Termalici z Łęczną?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Termalica zagra z Łęczną?

Spotkanie tych ekip zostało zaplanowane na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze