Gdzie oglądać mecz Brondby – Pogoń Szczecin? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Pogoń przed tygodniem zremisowała z Brondby 1:1, więc jej sytuacja nie jest rozstrzygnięta, ale Portowcy na wyjeździe będą mieć bardzo trudne zadanie. Czy uda się im przejść do kolejnej fazy?

Brondby – Pogoń Szczecin, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Brondby – Pogoń Szczecin za darmo? Transmisję z tego starcia będziesz mógł odpalić w TVP Sport. Telewizja Polska to jedyne miejsce, w którym legalnie odpalisz stream z rywalizacji Brondby z Pogonią. Portowcy zagrają z rywalami już o godzinie 20:00, więc masz jeszcze sporo czasu do spotkania i możesz np. sprawdzić, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie. Korzystając z nich możesz zwiększyć emocje z oglądania meczów!

Brondby – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Brondby z Pogonią Szczecin to trzecie starcie polskiej drużyny, jakie czeka nas tego dnia w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Przypomnijmy, że przed tygodniem Pogoń zremisowała 1:1, więc nie jest na straconej pozycji w kwestii walki o awans do kolejnego etapu, ale na pewno nie będzie to proste zadanie. Portowcy zagrają na wyjeździe i zdaniem bukmacherów nie są faworytami – o tym zresztą możesz się przekonać przeglądając najlepsze aplikacje bukmacherskie, które podlinkowaliśmy wyżej!

Brondby – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie część spotkań kwalifikacji do Ligi Konferencji możemy oglądać w TVP SPORT lub w TVP 1 i TVP 2. W przypadku tego starcia transmisja w telewizji będzie puszczona akurat na ostatnim z tych kanałów. Jeżeli nie masz do niego dostępu, to możesz skorzystać ze strony TVP SPORT, o czym więcej piszemy niżej!

Brondby – Pogoń Szczecin, transmisja online

Transmisja online z meczu Brondby z Pogonią Szczecin będzie dostępna na stronie TVP SPORT. Od kilku lat możemy oglądać spotkania w serwisie informacyjnym tej telewizji, gdzie streamują rywalizację z różnych dyscyplin, w tym także z piłki nożnej. Pogoń zagra z Brondby o godzinie 20:00, wiec masz jeszcze trochę czasu, żeby zainteresować się tym i odpalić tę rywalizację bez opóźnień!

Brondby – Pogoń Szczecin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Brondby. Pogoń jednak na pewno może powalczyć o awans, w końcu to silny zespół, który ma odpowiednie umiejętności do tego, aby wygrać i znaleźć się w kolejnym etapie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Brondby - Pogoń Szczecin?

Rywalizację Brondby z Pogonią Szczecin będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Brondby zagra z Pogonią?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze