Bristol City – Leicester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.03.2024

Jamie Vardy bijący brawo

Gdzie oglądać Bristol City – Leicester City? Aktualny wicelider Championship, a więc zespół Leicester City postara się o powrót na fotel lidera, czyli o zwycięstwo nad Bristol! Jeżeli jesteście zainteresowani potencjalnym obejrzeniem piątkowej batalii tych drużyn, to w poniższym tekście przeczytacie o możliwościach zobaczenia tego meczu na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Bristol City – Leicester City na żywo w TV

Piątek z rozgrywkami Championship zapowiada się do prawdy wybornie! Tego dnia zostanie rozegrana bowiem cała kolejka, a jednym z meczów będzie właśnie ten pomiędzy Bristol City, a Leicester City! Oczywiście faworytami batalii będą Lisy, które walczą o mistrzostwo z ekipami Leeds i Ipswich. Sam mecz rozpocznie się już o godzinie 13:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to starcia tego niestety nie zobaczymy w takiej formie. Jeżeli macie odbiornik z funkcją SMART, to skorzystać będziecie mogli z transmisji w Viaplay, jednak taka opcja będzie dodatkowo płatna.

 

Bristol City – Leicester City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro temat transmisji w TV mamy za sobą, to powiedzmy sobie również o dostępności streamów online. Mecze Championship regularnie pokazywane są bowiem w Internecie, a to za sprawą legalnych w Polsce bukmacherów! I tak batalię Bristol – Leicester na żywo pokaże między innymi najpopularniejszy operator w kraju, czyli STS. Wystarczy zalogować się u niego na konto użytkownika, a następnie zagrać dowolny kupon za stawkę 2 PLN lub wyższą i odnaleźć spotkanie 39. kolejki Championship w STS TV! Poniżej instrukcja całego procesu i możliwości zobaczenia meczu w formie streamu online:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Bristol – Leicester i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Bristol City – Leicester City?

Wyżej przedstawiłem 2 rozwiązania, dzięki którym będziecie w stanie włączyć i legalnie obejrzeć mecz Bristol City – Leicester na żywo. Oczywiście opcja z STS TV jest niemalże całkowicie darmowa. Jeżeli nie będziecie w piątkowe popołudnie korzystać z komputera, to zawsze wykorzystać możecie transmisję w aplikacji mobilnej STS, którą bez problemu znajdziecie i zainstalujecie na telefon z App Store, a także Google Play! Ja tymczasem dziękuję za poświęcone 2 minuty i życzę jak największych emocji w piątkowe popołudnie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze