Brighton – Newcastle: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 06.11.2021

Brighton - Newcastle gdzie oglądać

W sobotę zawodnicy Brighton zmierzą się z Newcastle w ramach 11 kolejki Premier League. Z całą pewnością będzie to jedno z bardziej interesujących spotkań w ten weekend, a przynajmniej dla polskich kibiców angielskiej ligi. W barwach gospodarzy w końcu gra Jakub Moder, czyli jeden z niewielu polskich zawodników grających w tej lidze. Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Brighton z Newcastle, a przy okazji zgarnij w eWinner zakład bez ryzyka.

Brighton – Newcastle – gdzie oglądać dzisiaj?

Jak nie wiesz, gdzie obejrzeć mecz Brighton z Newcastle, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy właśnie specjalny tekst pod to, bo wiemy, że angielska liga ma wielu fanów, a nie codziennie można w niej oglądać Polaka w polu. Dlatego też warto sprawdzić, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

ewinner voucher

Brighton – Newcastle: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream za darmo z meczu Brighton z Newcastle? Tutaj jedyną opcją będzie właśnie sposób podany wyżej, bo tylko eWinner daje voucher do Canal+ , gdzie za darmo da się obejrzeć spotkanie tych ekip.

Brighton – Newcastle: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mamy także dobrą wiadomość, gdyż Canal+ Online posiada swoją aplikację na telewizor. Wystarczy ją pobrać i zalogować się tam na konto, na które wykorzystałeś właśnie voucher od Canal+ Online.

Brighton – Newcastle: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Brighton z Newcastle? To starcie będzie pokazywane na kilku platformach streamingowych, jak np. Canal+ Online, czy player.pl. Jednak tylko dzięki eWinnerowi można zgarnąć 30 dni dostępu do Canal+ Sport za darmo.

Brighton – Newcastle: zapowiedź meczu

W tym sezonie mecze Brighton są bardzo atrakcyjne dla kibiców. W pierwszym składzie gra m.in. Jakub Moder, który dotychczas dobrze wyglądał w spotkaniach. Warto sprawdzić kursy, które podamy niżej, a także zobaczyć, jak zgarnąć w eWinner zakład bez ryzyka i nie martwić się o wynik.

Zdjęcie: Jeremy Landey/Focus Images/MB Media/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Brighton z Newcastle?

Spotkanie drużyny Jakuba Modera będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Brighton zagra z Newcastle?

Spotkanie tych ekip rozpocznie się w sobotę, 06.11.2021, o godzinie 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze