Brighton – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.12.2023

Joao Pedro biegnący z piłką

Gdzie oglądać Brighton – Burnley? Jakub Moder zbiera kolejne minuty na boiskach Premier League po kontuzji, a jego Brighton zbiera kolejne punkty w ligowych zmaganiach! Tym razem Mewy na swoim terenie podejmą ekipę Burnley i z perspektywy polskiego kibica może być to bardzo ciekawy mecz. Gdzie i w jaki sposób oglądać Brighton – Burnley na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Brighton – Burnley, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Brightonu z Burnley będzie zaledwie jednym z sześciu sobotnich spotkań Premier League. Mecz ten zapowiada się jednak bardzo ciekawie i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy w nim kilka bramek, a sama batalia dostarczy kibicom wielu emocji! Odnośnie terminu tego starcia – rozpocznie się ono 9. grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Transmisję w Polsce oczywiście znajdziemy, jednak nie będzie ona przeprowadzana w TV. Sprawdźcie aktualne kursy na ten mecz, które zagracie z poziomu aplikacji bukmacherskich, a ja przechodzę już do kwestii streamów online!

Brighton – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Powiedziałem już, że rywalizacja na The Amex będzie dostępna do obejrzenia na żywo w Internecie. I właśnie teraz słówko o takim rozwiązaniu. Do końca roku 2023 wszystkie spotkania w angielskiej Premier League transmitowane są w sieci, a dokładniej w serwisie streamingowym Viaplay. Oczywiście mecz Brighton – Burnley także będzie można obejrzeć tam na żywo i z polskim komentarzem. Gorszą informacją jest ta, że Viaplay nie oferuje streamów za darmo, ani tymczasowego pakietu próbnego. Za dostęp do spotkań na tej platformie zwyczajnie trzeba będzie zapłacić.

Gdzie oglądać Brighton – Burnley?

Mam szczerą nadzieję, że czytając ten tekst dowiedzieliście się, gdzie oglądać Premier League, w tym spotkanie Brightonu z Burnley. Jako polscy kibice możemy liczyć na kolejny występ Jakuba Modera, który regularnie wchodzi z ławki rezerwowych w meczach Mew. Osobom, które zdecydują się wykupić odpowiedni pakiet w Viaplay i obejrzeć ten mecz na żywo życzę jak najlepszych wrażeń i nienagannie działającej transmisji w Internecie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze