Brest – Lille: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2024

Jeremy Le Douaron, Bafode Diakite

Gdzie oglądać mecz Brest – Lille? W niedzielne popołudnie dojdzie do starcia 26. kolejki Ligue 1: Brest – Lille. Jeżeli chcesz prześledzić ten pojedynek w TV oraz internecie, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie transmisja oraz stream.

Brest – Lille, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Brestu z Lille rozegrany zostanie 17 marca 2024 o godzinie 13:00 na Stade Francis-Le Ble. Będzie to pojedynek niezwykle interesujący z perspektywy walki o czołowe lokaty, ponieważ zmierzą się w nim zespoły, które znajdują się odpowiednio na drugim i czwartym miejscu w tabeli Ligue 1. Interesuje Cię ten mecz i chcesz go obejrzeć? Jego transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 3. Sprawdź również, gdzie oglądać Ligue 1 przez internet!

Brest – Lille: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz prześledzić w STS, gdzie dostępna jest bogata oferta streamów dla aktywnych graczy. Jakie warunki trzeba spełnić, by korzystać z transmisji w STS? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się dostępem do transmisji bez dodatkowych opłat
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Brest – Lille?

Brest – Lille obejrzysz w aplikacji mobilnej STS! U tego bukmachera możesz oglądać nie tylko mecze Ligue 1, ale również wielu innych ciekawych rozgrywek z różnych dyscyplin sportu. W STS TV każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Zagraj pierwszy kupon, a jeśli nie wejdzie, odbierz zwrot na depozyt! Powodzenia!

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze