Gdzie obejrzeć mecz Brentford – Manchester City? Właśnie o tym piszemy w poniższym artykule. Przeczytaj go, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. W środę zawodnicy Brentford podejmą na własnym stadionie Manchester City. Zdaniem bukmacherów goście są bardzo mocnymi faworytami, jednak wcale nie jest powiedziane, że tutaj wygrają.

Brentford – Manchester City: gdzie oglądać dzisiaj?

W trakcie 20 kolejki Premier League zawodnicy Brentford podejmą na własnym stadionie Manchester City. Obywatele zdaniem bukmacherów są bardzo mocnymi faworytami. Głównie ze względu na fakt, że to mistrzowie Anglii, mający bardzo duże szanse na obronę tytułu w tym sezonie. Obecnie są liderami PL z przewagą sześciu punktów i jest to najskuteczniejsza ofensywa ligi tuż obok Liverpoolu, dlatego ich starcia przyjemnie się ogląda. Tym razem będziesz mógł to zrobić w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

Brentford – Manchester City: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Brentford – Manchester City? Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, możesz to zrobić m.in. w Canal+ Online. Jak nie masz dostępu do tej platformy, to mamy dla Ciebie sposób, jak możesz go zdobyć za darmo:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Brentford – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie w TV obejrzeć mecz Brentford – Manchester City? W przeciwieństwie do np. Viaplay, Canal+ Sport ma swoje kanały telewizyjne, w których pokaże właśnie to spotkanie. Nie musisz się więc niczym przejmować, a jak nie masz telewizji, to możesz na TV pobrać aplikację.

Brentford – Manchester City: stream na żywo online

Stream online z meczu Brentford – Manchester City to jedno, ale na pewno warto zapoznać się także z kodem promocyjnym do eWinner. Dzięki niemu możesz bowiem zgarnąć zakład bez ryzyka, albo wypróbować inne opcje.

Brentford – Manchester City: zapowiedź meczu

Starcie Brentford – Manchester City zapowiada się na interesujące. Skoro już wiesz, gdzie oglądać to spotkanie, to zerknij także na kursy, jakie wystawiają operatorzy. Kilka z nich właśnie przedstawiamy w tym miejscu:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 22:05.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Brentford - Manchester City?

Spotkanie Brentford z Manchesterem City będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Brentford zagra z Manchesterem City?

Starcie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 21:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze