Brentford – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.04.2024

Lewis-Potter biegnący z piłką

Gdzie oglądać Brentford – Brighton? Środa to kolejny dzień, podczas którego będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami Premier League! Tym razem zaplanowane zostały 3 mecze, a jednym z nich będzie rywalizacja Brentfordu z Brightonem. O tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do lektury.

Brentford – Brighton, transmisja na żywo w TV

Ani Brentford, ani Brighton nie grają ostatnio wielkiej piłki, jednak wciąż mają swoje cele i muszą na finiszu kampanii punktować, aby je zrealizować. W dodatku w zespole Mew regularnie gra ostatnio Jakub Moder, który był jedną z najjaśniejszych postaci Brightonu w niedzielnym meczu z Liverpoolem! Sama batalia w Londynie rozpocznie się 3. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30 czasu polskiego. Czy będzie można obejrzeć ją na żywo w TV? Niestety nie, ponieważ transmitujący 2 spotkania na każdą kolejkę Canal+ tym razem postawił na emitowanie innych starć. Zapoznajcie się z aktualnymi kursami na omawiane zawody, a ja przechodzę prędko do tematu streamów online!

Brentford – Brighton: transmisja i stream online za darmo

W ostatnich latach bardzo popularnym źródłem transmisji stały się tak zwane streamy online, a zatem transmisje puszczane na żywo, tyle że w Internecie. I tak kibice często korzystają chociażby z aplikacji bukmacherskich, na których pokazywane są ciekawe starcia piłkarskie. Niestety w przypadku meczu Brentford – Brighton nie znajdziemy streamów online u legalnych bukmacherów. Będzie można natomiast skorzystać z transmisji u oficjalnego wydawcy Premier League w Polsce. Mowa tu oczywiście o serwisie streamingowym Viaplay, na którym pokazane zostanie starcie Brentford – Brighton, ale również pozostałe potyczki w ramach 31. kolejki!

Gdzie oglądać Brentford – Brighton?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Brentford – Brighton, to w sumie wychodzi na to, że w Polsce skorzystać będzie można tylko z jednego źródła. Viaplay niezmiennie pokazuje wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy i podobnie jest oczywiście przy okazji meczu Brentford – Brighton. Niestety darmowych alternatyw w przypadku tego starcia nie znajdziemy. Na koniec polecę jeszcze sprawdzenie aplikacji mobilnej Fortuna, na której wiele interesujących meczów obejrzycie za free. Powodzenia i masy emocji w środowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze