W meczu o brązowy medal w siatkarskiej Lidze Narodów zmierzą się takie reprezentacje, jak Turcji i Serbii. Z kolei w finale będziemy świadkami pojedynku Włoszek z Brazylijkami. Właśnie z tej okazji pojawia się kolejny tekst związany z siatkarskimi typowaniami związany z Ligą Narodów kobiet. Kupon kreślę w BETFAN-ie. W obu meczach faworytki wydają się oczywiste, lecz czy rzeczywiście gospodynie finałowego turnieju, jak i Włoszki będą cieszyć się z wygrania swych spotkań? Nim się o tym przekonamy, zapraszam Was do zapoznania się z moimi typami na kluczowe dwa mecze LN w 2022 roku.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Turcja vs Serbia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu
(17.07.2022 r.)

Kurs na zwycięstwo Turczynek w BETFAN-ie został ustabilizowany na poziomie 1.49 do 2.57 na Serbki. Ta dysproporcja bierze się stąd, że znacznie silniejszą reprezentacją dysponują gospodynie turnieju finałowego, pokonywały lepsze rywalki, a także są wyżej notowane i zagrają przed własną publicznością. Jednak Serbki potrafiły nas już zaskoczyć, jak choćby w ćwierćfinale, kiedy to ograły faworyzowane przedstawicielki Stanów Zjednoczonych. Wczoraj były bliskie sprawienia niespodzianki, gdyż pierwszy set wygrały z Brazylijkami do… czternastu! Jednak, jak się później okazało, była to dopiero zapowiedź tego, co się mogło wydarzyć, gdyż w trzecim secie reprezentacje grały na przewagi i niewiele brakowało, by wynik ostatecznie przechylił się na konto drużyny z Europy. Ostatecznie okazało się, że więcej koncentracji zachowały Canarinhos i to one wygrały tę, a także kolejną partię i awansowały do finału siatkarskiej Ligi Narodów w 2022 roku. Z kolei Turczynki przegrały gładko (poza drugą partią, którą grały na przewagi), bo do zera w konfrontacji z Włoszkami.

Statystyczne porównanie obu reprezentacji z finałowego turnieju Ligi Narodów 2022

 • Serbki w zawodach rozgrywanych w Ankarze zdobyły w 2 meczach 4 sety, a straciły 5. Turczynki ugrały 3 partie, a przegrały 4.
 • Serbki w obu grach w finałowym turnieju grały co najmniej cztery partie, a Turczynkom tylko raz przydarzył się mecz z większą liczbą rozegranych setów niż trzy.
 • Serbki dwukrotnie wygrały premierowe odsłony, a Turczynki ulegały w nich zarówno Tajlandkom, jak i Włoszkom.
 • W obu meczach Serbki grały jeden set na przewagi, a Turczynkom przytrafiło się to tylko raz.
 • W każdym z meczów z finałowego turnieju reprezentacje zdobywały w meczu łącznie z rywalkami więcej niż 143 punkty.
 • Odliczając pierwszą partię z półfinału u Serbek i drugą z ćwierćfinału u Turczynek, każdy ich set kończył się po zdobyciu minimum 43 punktów przez zespoły biorące udział w danym meczu.
 • Obie reprezentacje pewniej zaprezentowały się w ćwierćfinałach, a w półfinałach zmagały się z licznymi problemami, głównie przy przyjmowaniu ataków.
 • Zarówno Serbki, jak i Turczynki nie najlepiej spisywały się na zagrywce, jak i w ataku.
 • Serbki z Turczynkami mierzyły się 25 razy, z czego Serbki były lepsze aż 17 razy.
 • Tylko dwukrotnie (w 2017 i 2019 r.) ich mecze kończyły się po 3 setach.

Interesujące typy związane z meczem Turcji z Serbkami w meczu o brązowy medal Ligi Narodów 2022

Bukmacherzy BETFAN-a przygotowali kilka interesujących kursów związanych z tym wydarzeniem. Tym, który jest rozumiany jako pewniaczek z wyżej wymienionych powodów jest to, że mecz potrwa dłużej niż trzy sety. Kurs na to zdarzenie wynosi raptem 1.38, więc jeżeli tylko chcesz podbić kupon, to polecam Ci rozważyć tę wycenę. Bardziej ryzykownym wskazaniem jest już to, że Serbki nie ugrają ani jednej partii. Na to zdarzenie mamy kurs 3.30. Owszem, wczoraj z Brazylijkami pokazały klasę i to, że mogą wygrać odsłonę nawet do czternastu, lecz później wyglądały, jakby zabrakło im sił, by dokończyć to zaczęły.

Trudno się dziwić, że są już wyczerpane fizycznie, gdyż zagrały bardzo trudne i wyrównane dwa mecze ze światową czołówką kobiecej siatkówki – ze Stanami Zjednoczonymi i Brazylijkami. Jednak, czy mają w sobie jeszcze na tyle energii, by postawić się gospodyniom finałowego turnieju? Wiele na to wskazuje, lecz patrząc na to, że faworyzowane Turczynki stanowiły wczoraj tło dla Włoszek i to przed własną publicznością, wolę nie wskazywać, kto ostatecznie zwycięży i w jakim rezultacie. Sądzę, że te typy wiążą się z zza dużym ryzykiem.

Moje typowanie związane z meczem Turczynek z Serbkami o brązowy medal Ligi Narodów 2022

Analizując postawy obu reprezentacji w półfinałach i fakt, że mają raptem kilkanaście godzin na regenerację, spodziewam się, że kluczowe okaże się kto szybciej dojdzie do siebie. Porównując styl gry obu kadr, mimo wyższej porażki, to Turczynki wyglądały na świeższe i dlatego też typuję, że finalnie to one okażą się lepsze. Jednak w jakim rozmiarze setowym? Moim zdaniem najprawdopodobniejszym są wyniki trzy do jednego, jak i trzy do dwóch, na co masz kursy kolejno na poziomie 3.85 i 5.40. Od siebie zagram, że po dwu partiach będziemy mieli remis na tablicy świetlnej. Serbki są silne i pokazały, że są najbardziej niebezpieczne zwłaszcza w premierowych odsłonach. Mimo tego, że hala będzie przeciwko nim i zmierzą się z szeregiem innych trudności, spodziewam się, że ponownie chociaż tę pierwszą partię ugrają na swoją korzyść.

Betfan
1.95
Wynik po 2. setach będzie wynosić 1:1 - TAK

Włochy vs Brazylia: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (17.07.2022 r.)

Czas na finał tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Faworytkami są gospodynie tego spotkania, które wczoraj w błyskawiczny i przekonywujący sposób odarły z marzeń o grze w finale Turczynki. Brazylijki musiały namęczyć się nieco więcej, zwłaszcza że przecież przegrywały po premierowej odsłonie. Kolejny raz Canarinhos źle weszły w mecz, i znowu dopiero od drugiej partii narzucały swój styl gry. Wczoraj na Serbki to wystarczyło, lecz już dziś na Włoszki może się okazać zdecydowanie za mało. Zmierzą się z rozpędzoną kadrą Italii, która jest o co najmniej poziom wyżej od Serbek w każdym elemencie gry. Oczywiste jest, że takie zestawienie zwiastuje nam wielkie emocje, a też stawka meczu jest wysoka. Teoretycznie te najsilniejsze drużyny traktują Ligę Narodów jako sprawdzian przed mistrzostwami: świata, Europy, czy igrzyskami, lecz skoro już dociera się do finału, to zawsze każdy chce go wygrać. Moim zdaniem triumfatorkami zostaną Włoszki. Kurs na ich triumf został ustabilizowany w BETFAN-ie na poziomie 1.38 względem aż 2.99 na Brazylijki.

Statystyczne porównanie obu reprezentacji z finałowego turnieju Ligi Narodów 2022

 • Brazylijki wygrały dwa mecze wynikiem 3:1, a Włoszki raz takim wynikiem, a raz 3:0.
 • Canarinhos raz zgubiły trzecią, a raz pierwszą partię. Z kolei Italia przegrała w ćwierćfinale po grze na przewagi w trzeciej odsłonie.
 • Odliczając czwarty set z meczu z Japonią i pierwszy z Serbkami, każdy set Canarinhos kończył się tym, że one wraz z rywalkami zdobywały minimum 43 punkty w poszczególnej partii. Z kolei u Włoszek partia zawsze kończyła się, kiedy kadry zdobyły co najmniej 43 oczka.
 • W każdym z dwóch meczów tych reprezentacji w finałowym turnieju spotkania kończyły się, kiedy kadry zdobywały co najmniej 144 punkty.
 • Stabilniejszą formę w Ankarze prezentują Włoszki i to praktycznie w każdym elemencie gry względem Brazylijek.
 • Zarówno Brazylijki, jak i Włoszki zwyciężały w ostatnich 5 meczach w tegorocznej Lidze Narodów.
 • Te drużyny konfrontowały się 26 razy, z czego 19-krotnie lepsze były Canarinhos.
 • W ostatnich 10 meczach 7 razy spotkania kończyły się na korzyść Brazylii, lecz w ostatnim, tj. z 18 czerwca triumfowały do jednego już siatkarki Italii.
 • Tylko 2 razy w ciągu ostatnich ich gier mecze kończyły się po trzech partiach i tylko 3 razy po tie-breaku (w latach: raz w 2017 i dwa w 2018 r.)

Interesujące typy związane z finałowym meczem Włoszek z Brazylijkami w Lidze Narodów 2022

Patrząc na to, o jakie trofeum idzie gra, a także fakt, jak obie reprezentacje się prezentują w tym turnieju, spodziewam się wyrównanej batalii. Dlatego w ciemno obstawiałbym, że reprezentacje ugrają więcej niż 179.5 punktu, na co mamy kurs na poziomie 1.68. Po obu stronach siatki mamy plejadę gwiazd światowej siatkówki, które są w podobnej formie, więc jeżeli chciałbyś bardziej zaryzykować, polecam Ci postawić na to, że kadry ugrają więcej niż 188.5 punktu, na co mamy wycenę na 2.35. Z wyżej wymienionych powodów sądzę również, że po dwu premierowych partiach możemy mieć wynik zarówno jeden do jednego, jak i dwa do zera na korzyść Włoszek, na co mamy wyceny kolejno na: 2.00 i 2.50. Patrząc na dyspozycję Włoszek i fakt, że znalazły patent na ogrywanie Canarinhos w tegorocznej edycji Ligi Narodów, sądzę, że po dwu partiach nierealnym jest, by Brazylijki nagle wygrywały dwa do zera. Podobnego zdania są bukmacherzy BETFAN-a, którzy kurs na to zdarzenie przygotowali na poziomie aż 4.35.

Moje typowanie związane z finałowym meczem siatkarskiej Ligi Narodów kobiet w 2022 roku

Odnosząc się do wyżej przedstawionych argumentów, jak i tego, o jaką stawkę idzie gra i, jak wyglądają drużyny po półfinałowych meczach, spodziewam się triumfu Italii. Nie będzie to łatwe spotkanie, lecz finalnie Canarinhos urwą ledwie seta faworyzowanym Włoszkom. W tej chwili to Italia wygląda jako drużyna kompletna w każdym elemencie gry. Nawet, kiedy w ćwierćfinale „zacięło się” im lewe skrzydło przy rozgrywaniu ataków, tak już w półfinale wyglądało, jakby ten problem może nie, że nie istniał, ale był już minimalnych rozmiarów. Stąd moje wskazanie, że Italia wygra trzy do jednego. Kurs na to zdarzenie w BETFAN-ie wynosi 3.60. Jako, że gram kupon o wysokiej wycenie, to polecam Ci się na wszelki wypadek zabezpieczyć, wykorzystując BONUS u tego bukmachera, jak i w ten sposób, by sprawdzić me poprzednie teksty związane z siatkarskimi typowaniami.

Betfan
3.60
Mecz zakończy się wynik 3:1 na korzyść Włoch - TAK

Propozycja kuponu:

Włochy vs Brazylia, 17 lipca 2022, finał Ligi Narodów

fot. Shadati/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze